Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Stejně ty AAA hry může chtít jen blázen.

Každý si je většinou zahraje už do roka od vydání a je zbytečné je dávat do PS+.

Každý by pak jen remcal, že už to stejně dávno hrál.

Hry co vybírá Sony jsou naprosto idealní a donutí to plno lidí si zahrát hry co by si nikdy nekoupili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no konecne super mesic nas ceka, so happy

jinak season 1 byla na ps3 zdarma presne na halloween, kdy se vydal prvni dil free,ale chybou sony udelali vsechny dily free,kdo stahnul tak ji mel. Komu by se chtelo hledat,urcite o tom tady nekde byla zminka.

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše Rowan souhlasím, chtějí ať si lidi koupí S1. Na pc jsou český obě sezóny, navíc jsou to málo naročné hry na HW, takže to fakt jde rozjet snad na všem. Asi všichni víme jak se i dá opatřit hra na PC, takže nikdo zas tak nic kupovat nemusí ale tím nechci nikoho navádět. Za mě magicka fajn, měla by to být sranda navíc v coopu. Zdar !! jo a příští měsíc bude ten knack nebo black flag teď už na stopro !! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen takovej poznatek, nebo spíš otázka..

Když kouknete na představeni her PS+ tak na začatku mate hry ze kterých se vyberou hry.. Ty ostatní co tam jsou už byly nebo je to "spoiler" co nas ještě čekat muže? :) dost her vim že bylo, ale některe ne (to bude tim že PS4 mam cca pul roku).

OBRAZEK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je to opravdu hodně náročný pročítat. A víš proč? Protože možná pouze 5 stránek z těch 75 slouží k opravdovému účelu tohoto topicu, tzn. informovat o PS+ a zbytek (70 stránek) je pouze brekot několika stejných jedinců nad tím, proč není v nabídce žádný AAA titul, proč je hra, kterou už mám nebo kterou nechci, proč mám hrát "mobilní" hry na PS4, spekulace co bude příští měsíc a stále se opakující příspěvky "kdy bude nová nabídka ke stažení?" a v neposlední řadě dost oblíbené hádky. Díky tomuhle je z toho takový super počtení a je tu opravdu těžký najít nějakou užitečnou informaci, když nepočítám úplně první příspěvek, který má asi největší hodnotu ze všech.

Add: Tazetel, který napíše příspěvek a ještě upozorní, že ten příspěvek je hloupý. Co čekal za odpověď?

Upraveno uživatelem hans999
Add
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji za odpoved,zkousel jsem to tu prave najit a nedarilo se,takze velke dik. Jinak jak vidim,je lepsi se na nic neptat,aby to tu nekoho nepobourilo.

Jinak ano mas pravdu,spatne jsem napsal otazku,tim "hloupym" jsem prave myslel to,ze to tu nemuzu najit,tak jsem se tim omlouval. Ale uprimne jsem cekal presne tuto reakci,ze se to nekomu nebude libit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si třeba na tenhle měsíc moc nestěžuju :) Ale asi je to i tím že jsem si konečně pořídil PS4 a zpětně z PS+ mam haldu věcí co si odehrát.

Magicka 1 byla naprostá bomba dodnes jí s přáteli hrajeme a evidentně v tom ve čtyřech budeme porkačovat i na PS4.

Walking dead už máš odehranej delší dobu, ale i tak si myslim že to je naprosto super pro ty co hry od Telltales ještě nevyzkoušeli a opravdu neni generálně nutný předtím hrát první sezonu, vše je docela dobře vysvětleno na začátku druhé.

Mass Effect je už naprostá tutovka, a pro ty co mají z PS+ trojku, je to jistě uvítání. Jednička, bohužel, má ale naprosto nejduležitější dopady na trojku :/

Zbytek už mě nějak moc netrápí, Beyond Good and Evil jsem dohrál už na PS2 a JRPG moc nemusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu