Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

xgames.sk nejlepší a máš to během 1minuty

co mam během minuty?stejně budu muset čekat než mi ten účet přijde ne?

Navíc pořád nevim zda by mi to šlo na ten DE účet :(

edit:/ teď vidím že posílají ty kody emailem

Upraveno uživatelem steelbook.collector
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by mi někdo poradit s poslední věcí.

Přidal jsem si do účtu kreditku že ten ps+ s ní zaplatím ale teď když chci ho koupit tak mi to píše že musím udělat ověření té kreditky ale nevím jak a koukal jsem že z účtu kreditky se mi strhly asi 3kč z psn..Děkuji za odpověď

edit:// když bych si nabyl tu jejich peněženku můžu s ní také zaplatit nějak ps+?

Upraveno uživatelem steelbook.collector
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xgames.sk nejlepší a máš to během 1minuty

tak jsem našel něco podobného.. g2a.com

fakt skvělá věc a funguje to perfektně.Za roční ps+ jsem dal krásných 50 CHF a kod mi dali okamžitě.

Takže pokud by měl někdo stejný problém jako já tak doporučuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by mi někdo poradit s poslední věcí.

Přidal jsem si do účtu kreditku že ten ps+ s ní zaplatím ale teď když chci ho koupit tak mi to píše že musím udělat ověření té kreditky ale nevím jak a koukal jsem že z účtu kreditky se mi strhly asi 3kč z psn..Děkuji za odpověď

edit:// když bych si nabyl tu jejich peněženku můžu s ní také zaplatit nějak ps+?

Já měl podobný problém přidal sem debitní kartu od mastercard, povolil online platby, přidaní karty proběhlo v pořádku, poté jsem vložil na ps store do košíku věc a chtěl zaplatit kartou a už se mi ta transakce nepovedla.. poté jsem to zkusil asi ještě 3x (odebrat, přidat kartu, znovu zaplatit) nepovedlo se.

Na mém bankovním učtu mi to ztrhlo celkově asi 3x 3 kč a transakce se nepovedla.. volal jsem do banky kde mi bylo potvrzeno že bankovní účet a karta samotná je v pořádku a že je chyba na straně obchodníka, Napsal jsem tedy na PS Support kde mi bylo sděleno že se karta nějak nepovedla ověřit (ještě po mě chtěli bydliště.. což nechápu jaká vliv má platební karta s bydlením) a že mi ji zablokovali na dobu 5 dnů....

Pokud měl někdo podobný problém popřípadě mi muže říci jak konkrétně postupovat... děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 5 dnech ti jí zase odblokují. To je normální i třeba u Steamu. Pokuď provádíš víc plateb v krátkým intervalu, tak po Tobě automaticky chtějí ověření. Ověřit to jde pomocí osobky v bance, internetového bankovnictví nebo zavolání do banky. Měli by to pdblokovat celkem rychle. A nebo prostě počkáš těch 5 dní až to skončí samo. Ta blokace je pouze pro nákupy v daným obchodě. Tohle všechno je kvůli ochraně spotřebitele, když Ti například někdo odcizí údaje z karty, tak aby tam nemohl vykoupit celý obchod. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, potřebuji poradit. Přecházím z PS3 na PS4, zatím mám placený jeden PlayStation®Plus, který používám od začátku na PS3. Jenže mám dvě herní konzole, jednu jsem koupil synovi a druhou sobě. :-) Nechci něco pokazit a svůj primární účet jsem již do první PS4 zaregistroval a stáhl přes Store první hru. Syn má také svůj PSN účet ale bez PlayStation®Plus. Dosud nám stačila jedna konzole a jedno předplatné. Je možné, abych měl svůj primární účet ve dvou herních konzolích a zaplacené jedno PlayStation®Plus?? Nebo musím zakoupit i druhé předplatné? Pokud to již někdo řešil, budu rád za radu. Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad se nepletu, ale...

Pocet konzoli nic neresi, dulezity je pocet uctu, ktery tam mas. Jestli mas jeden ty a jeden synator, tak je to v klidu. Pokud pouzivate jede ucet na obou konzolich, tak si myslim, ze to muze take fungovat, nicmene omezene. Oba si ve stejny cas online nezahrajete. Ja mam doma PS3 a PS4 a pouzivam jeden ucet. Ale konzole mi nejedou soucasne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, potřebuji poradit. Přecházím z PS3 na PS4, zatím mám placený jeden PlayStation®Plus, který používám od začátku na PS3. Jenže mám dvě herní konzole, jednu jsem koupil synovi a druhou sobě. :-) Nechci něco pokazit a svůj primární účet jsem již do první PS4 zaregistroval a stáhl přes Store první hru. Syn má také svůj PSN účet ale bez PlayStation®Plus. Dosud nám stačila jedna konzole a jedno předplatné. Je možné, abych měl svůj primární účet ve dvou herních konzolích a zaplacené jedno PlayStation®Plus?? Nebo musím zakoupit i druhé předplatné? Pokud to již někdo řešil, budu rád za radu. Předem děkuji

Synovu PS4 nastavíš pro tvůj účet jako primární a on bude moct hrát tvoje hry a online na svém účtu. Na svoji PS4 budeš moct hrát jen na svém účtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpověď, toto jsem pochopil. Hry kupuji přes PlayStation®Store, a stahuji přímo do herní konzole. Bude je možné hrát současně on-line na těchto konzolích? Nebo tuto možnost bude mít pouze jeden z nás a nikoliv oba najednou? Jde mi především o to abychom mohli hrát on-line spolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Synovu PS4 nastavíš pro tvůj účet jako primární a on bude moct hrát tvoje hry a online na svém účtu. Na svoji PS4 budeš moct hrát jen na svém účtu.

Děkuji za odpověď, toto jsem pochopil. Hry kupuji přes PlayStation®Store, a stahuji přímo do herní konzole. Bude je možné hrát současně on-line na těchto konzolích? Nebo tuto možnost bude mít pouze jeden z nás a nikoliv oba najednou? Jde mi především o to abychom mohli hrát on-line spolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, oba můžete hrát online současně, syn bude hrát na jeho účtu (účet bez pluska) a ty zase na svém (účet s pluskem). Oproti PS3 je omezení v tom, že ty nebudeš na své konzoli moct hrát na jiném účtu stažené hry a online, protože primární konzole bude ta synova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, oba můžete hrát online současně, syn bude hrát na jeho účtu (účet bez pluska) a ty zase na svém (účet s pluskem). Oproti PS3 je omezení v tom, že ty nebudeš na své konzoli moct hrát na jiném účtu stažené hry a online, protože primární konzole bude ta synova.

Děkuji za vysvětlení. Ušetřil jsi mi peníze. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu