Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

kdo nevlastni vitu a ps3 chapu,ze je nasrany. Ja prosinec beru jako super vydareny.

A to jsem tedka cely tyden dokoncoval ACIV ,ze bude zdarma a neni. Nevadi, tu hru si necham a budu parit dal,povazuji za nejlepsi hru na next gen. Kdo miluje rum a piratske pisne pochopi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony se všude chvástá kolik milionů kopií PS4 neprodalo a jaké zisky s toho nemají, kdyby nebyla nutnost vlastnit členství kvůli MP, což mi přijde zhýralé, tak jsi členství nikdy ani nepořídím.

90% vydaných her v rámci PS+ jsem ani nezapl, někoho to třeba baví a nadchne.. ovšem to spíše pro lidi kteří sedí jen u playstationu, já když jsi najdu čas na hraní tak jsi opravdu užiji spíše ačkovou hru, každopádně Injustice, WD, Infamous v minulosti potěšil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, má někdo zkušenosti s nakupováním na G2A? Chtěl bych si objednat ps+ za dobrou cenu a jedna se mi o to, aby mi kód fungoval.

https://www.g2a.com/playstation-plus-365-days-card-psn-uk.html

Díky, za odpověď.

jen tak pro zajímavost abys nemusel kupovat v cizině ;)

Originál post :

http://console-forum.net/tema/163546-ps4-cenove-akce-vsechny-sem/page95?p=1477107&viewfull=1#post1477107

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Synovu PS4 nastavíš pro tvůj účet jako primární a on bude moct hrát tvoje hry a online na svém účtu. Na svoji PS4 budeš moct hrát jen na svém účtu.

Nastavil jsem obě konzole PS4 a mám nainstalované gta5. Jak mám nastavit svůj účet primárně na obě konzole? V té mém to mám nastavené a v té co má syn, jsem chtěl přidat jeho účet ale nejde se přihlásit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na obě to nejde... Na své konzoli musíš primár zrušit a nastavit ho na synově.

To je to v čem se nevyznám. Primární účet se nastavuje jak? V první konzoly jsem se přihlásil svým Nickem, zadal PSN účet a koupil na store GTA 5. Pak jsem vzal druhou konzoly, opět jsem přihlásil svůj Nick a PSN a stáhl už zaplacenou hru. Pak jsem chtěl na té první konzoly přihlásit synův Nic a PSN, na kterém nemá zaplacené pluska a nejde se přihlásit. Mám tedy na obou konzolích přihlášené své Nicky a PSN a stažené a nainstalované GTA5. Jestli to dobře chápu, tak mám z jedné konzole odhlásit ten svůj Nick s PSN a přihlásit ten synův účet? Se omlouvám ale jsem z toho zmatený. Potřeboval bych to dát dohromady nežli budou vánoce, potřebuji to vysvětlit jak pro blbce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, má někdo zkušenosti s nakupováním na G2A? Chtěl bych si objednat ps+ za dobrou cenu a jedna se mi o to, aby mi kód fungoval.

https://www.g2a.com/playstation-plus-365-days-card-psn-uk.html

Díky, za odpověď.

Ahoj, s g2a mám jenom dobré zkušenosti, mám tam zakoupeno už XX her na Steam a dvě PS+ karty a nikdy nebyl žádný problém, ale je potřeba vybírat "ověřené" uživatele a to potom nemusíš ani používat ten jejich g2a štít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas primarni ucet XY s hrou a zaplacenym ps+ na prvni konzoly a na druhe tyž sec ucet XY. na prni konzoly s tim primarem hru hraraješ na JINYM uctu nez XY (na ktery se nesmis prihlasit) a na druhe konzole hru hrajes pod prihlasenym uctem XY (protoze na jinych tu hru nespustis), to znamena jestli ucet XY pro sebe mas jako hlavni a chces hrat na nem ty, tak ho musis mit jako sec (coz ma dalsi omezeni v tom, ze pro hrani na sec uctech musis byt online.) Primarni ucet se aktivuje a deaktivuje, jako sec se jen prilasis @ a heslem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je to v čem se nevyznám. Primární účet se nastavuje jak? V první konzoly jsem se přihlásil svým Nickem, zadal PSN účet a koupil na store GTA 5. Pak jsem vzal druhou konzoly, opět jsem přihlásil svůj Nick a PSN a stáhl už zaplacenou hru. Pak jsem chtěl na té první konzoly přihlásit synův Nic a PSN, na kterém nemá zaplacené pluska a nejde se přihlásit. Mám tedy na obou konzolích přihlášené své Nicky a PSN a stažené a nainstalované GTA5. Jestli to dobře chápu, tak mám z jedné konzole odhlásit ten svůj Nick s PSN a přihlásit ten synův účet? Se omlouvám ale jsem z toho zmatený. Potřeboval bych to dát dohromady nežli budou vánoce, potřebuji to vysvětlit jak pro blbce.

To se nemůžeš přihlásit na synův PSN účet nebo ti najde na synově účtu spustit GTA zakoupené na tvém účtu? V prvním případě máš blbě přihlašovací údaje, v druhém případě nemáš pro tu konzoli natavený ten svůj účet jako primární. A o tom tu celou dobu hovoříme...Nastavení/zrušení primární konzole najdeš v příručce k PS4.

A=tvůj učet s pluskem a GTA

B=synův účet bez pluska

C=tvoje PS4

D=synova PS4

Na C budeš hrát ty a to pouze na A. C nesmí být pro A nastavena jako primární konzole.

Na D budou 2 účty (uživatelé) A a B. Pro A bude nastavena D jako primární konzole. Z A se budou do konzole stahovat hry (GTA) a na B bude hrát tvůj syn. Na A se bude přihlašovat pouze když bude chtít stáhnou do konzole další hru z tvého účtu, jinak se bude vždy přihlašovat jen na B.

Líp už ti to vysvětlit nedokážu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se nemůžeš přihlásit na synův PSN účet nebo ti najde na synově účtu spustit GTA zakoupené na tvém účtu? V prvním případě máš blbě přihlašovací údaje, v druhém případě nemáš pro tu konzoli natavený ten svůj účet jako primární. A o tom tu celou dobu hovoříme...Nastavení/zrušení primární konzole najdeš v příručce k PS4.

A=tvůj učet s pluskem a GTA

B=synův účet bez pluska

C=tvoje PS4

D=synova PS4

Na C budeš hrát ty a to pouze na A. C nesmí být pro A nastavena jako primární konzole.

Na D budou 2 účty (uživatelé) A a B. Pro A bude nastavena D jako primární konzole. Z A se budou do konzole stahovat hry (GTA) a na B bude hrát tvůj syn. Na A se bude přihlašovat pouze když bude chtít stáhnou do konzole další hru z tvého účtu, jinak se bude vždy přihlašovat jen na B.

Líp už ti to vysvětlit nedokážu.

Moc děkuji za vysvětlení. Nyní to chápu. :-) Přesně tímto způsobem jsem to potřeboval vysvětlit. Vůbec nevím, zda mám nastavené primární účty. Po aktivování obou konzolí jsem pouze nastavil své email adresy s Nickem, internet a více jsem s tím nedělal. Na store jsem koupil GTA5 a stáhl do obou konzolí včetně instalací. Po, cca. 30, hodinách stahování, mají obě konzole funkční hru, ale nejde zadat synův PSN, jako druhý účet. Více jsem s tím nedělal. Podívám se do manuálu, jak se nastavují primární účty a ty sekundární abych si toto dal do pořádku. Dle tvého popisu, to pak už dohromady dám. Ještě jednou děkuji. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se nemůžeš přihlásit na synův PSN účet nebo ti najde na synově účtu spustit GTA zakoupené na tvém účtu? V prvním případě máš blbě přihlašovací údaje, v druhém případě nemáš pro tu konzoli natavený ten svůj účet jako primární. A o tom tu celou dobu hovoříme...Nastavení/zrušení primární konzole najdeš v příručce k PS4.

A=tvůj učet s pluskem a GTA

B=synův účet bez pluska

C=tvoje PS4

D=synova PS4

Na C budeš hrát ty a to pouze na A. C nesmí být pro A nastavena jako primární konzole.

Na D budou 2 účty (uživatelé) A a B. Pro A bude nastavena D jako primární konzole. Z A se budou do konzole stahovat hry (GTA) a na B bude hrát tvůj syn. Na A se bude přihlašovat pouze když bude chtít stáhnou do konzole další hru z tvého účtu, jinak se bude vždy přihlašovat jen na B.

Líp už ti to vysvětlit nedokážu.

Zdravím tě. Dodržel jsem vše, co jsi mi detailně a jednoduše popsal. V účtech PSN i rozdělení na primární konzoly, mám také pořádek. I naše on-line postavy z PS3, jsem jednoduše přenesl. Jediné co mi zatím nešlo, tak spustit on-line hru na obou konzolích. Tu synovu, na které mám svůj primární účet, a on je přihlášen svým, mi to při zapnutí on-line GTA5 na mé konzoly, kde mám sekundární svůj pluskový účet, vyhodí z online tu synovu hru. Syn může pak hrát jen příběh. Jediné co mne napadá, třeba u GTA5 nelze hrát tímto způsobem bez zaplaceného pluska i když má syn ve své konzoly můj primární účet s pluskem. Nebo měl Rockstár nějakou chybu na serveru. Musím pochválit toto fórum, najdu zde spoustu informací a hlavně jsem obdržel vždy odbornou pomoc. Plavu v těch nastaveních atd., ale hrát, snad umím. Děkuji všem za rady. J

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediná věc, co mě napadá, že na synově konzoli je tvůj účet stále zalogovaný. Ono totiž můžeš mít přihlášeno víc účtů najednou a přihlášení na druhý účet tě automaticky neodhlásí z toho prvního, to musíš udělat ručně.

To mě nenapadlo. Mělo by stačit se u primární konzole jen odhlásit a přihlásit synův účet. Pak teprve zapnu svou konzoly. Myslel jsem si, že jakmile přepnu uživatele, je automaticky přihlášen jen ten aktivní. No uvidím, dám vědět, třeba se ty naše diskuze budou hodit i dalším, kteří na tom v začátcích budou stejně jako já. :-) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím, mám dotaz na sloty, jde sekundární slot použít na víc konzolích zároveň? Chtěl bych jen offline funkce hry, takže bez netu. Ale co jsme to zkoušeli, odpojil sem to od netu a kámoš zkoušel zapnout hru, tak to hlásilo, že licence není ověřena, takže asi nic že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupujem PS4 a mám otázku, pre akú krajinu PS+ sa rozhodnúť? Doteraz som mal PS3 bez PS+. Zo skúseností sa mi zdá, že USA má väčšiu ponuku hier a častejšie akcie a kúpiť predplatené karty s kreditom by nemal byť až taký problém. samozrejme pri SK (resp.CZ) účte je všetko jednoduchšie (pri SK si dobijem kredit z účtu, pri CZ si kúpim všade dostupné predplatené karty). Ako je to však s ikonou PS+ pri avataroch? pokiaľ vytvorím master účet, ktorý budem využívať na konzole pre PS+, tj. nákup a sťahovanie hier atď, bude môj primárny účet tiež označený ikonkou PS+? a pokiaľ nie, prichádzam tak o nejaké výhody na primárnom účte? vďaka za odpoveď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabídka her v plusku je pro US i CZ stejná, pokud hodláš na storu kupovat hodně her, tak na US storu ty slevy bývají lepší. Pokud nebudeš mít účet s pluskem jako hlavní pro hraní her, tak přijdeš o možnost ukládat svoje sejvy do cloudu. A o ikonku u avataru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu