Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Tahle otázka tu byla zodpovězená asi milionkrát stačí trošku číst...

Hry v PS+ budeš moct hrát pouze v době předplatného pokud ti vyprší hry ti sice zůstanou, ale nepůjdou

Nee to sem nemyslel. myslel som ze kdyz mi propadne ps plus a ja si ho aktivuju treba o dva mesiace tak ze ci stale budu moci hrat tie hry zdarma i kdyz uz budu v ponuke zase ine hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rowan nikdo Vám to nebere já jsem na tom taky vyrůstal, ale bomba to pro mě není.;)

perry nikdo se nerozčiluje je mě to fuk jen říkám jak to vidím já a ano je to zadarmo kdo chce zahraje kdo ne nehraje

Upraveno uživatelem Samopall
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pesne, nikde neni psany ze spousta lidi nedostane chut na nejakou graficky oldschool hru :D a hlavne hry jsou to zdarma, takze rozcilovat se nad tim ze mi nekdo neco dal zadarmo a me se to nelibi neni uplne dobre :D

Perry nevim o tom ze by ty hry byli zadarmo. Podle me je prasarna platit rocne 1300,- ze si chci obcas s prateli zahrat online. A dalsi vyhody Ps plus nevidim, slevy atd. nevyuzivam.

Kdyby Sony obcas hodila do nabidky nejaky starsi AAA urcite by jim to neuskodilo. Kdyz se po divam jake hry nabizi Microsoft pro sve Gold cleny to je jina liga.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se to někomu nelíbí nemosí nic platit a hry nestahovay. Btw když se oháníš ms vzpomeň si, kdo na minulé generaci konzolí vymyslel platit za mulťák. A že dávají ke goldu možná lepší hry? Šak jim nic jiného nezbývá když sa senomet prodává asi stejně jako ledničky v Grónsku :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja furt nevim jestli nekteri jsou opravdu takový tupci nebo tk jen delaji :( doprdele spocitej si kolik toho je "zdarma" za rok na vsechno (ps4, ps3 a vita) spocitej si kolik by to normalne stalo to vsechno koupit a pam odecti tech tvojich 1300 za roční plus účet ( pokud ani tak nepochopis nic tak pripocti slevy a to ze hrajes MP) nevim no myslis ze vyvojari zerou travu? A ohledně MP myslis ze servery ktere zvladaji takove napory hráčů jsou zadarmo? Nevim opravdu nad cim kazdy mesic nekteri brecite...kdyz jste si porizovali ps4 jasne jste vedeli ze se ps plus platit musi....♥♥♥♥♥ uz....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi nikdo tady nebrečí, ale někteří tady mi fakt připadete jak kdyby Vám sony platila za to co tu říkate že všechno co udělá sony je dobré přece to že sony poráži konkurenci neznaméná že musí dělat z lidí ovce a cpát tam kostkované hry kdybych chtěl takové hry hrát koupím si na aukru za tři stovky 8bitovky a ne stroj za 10tisíc a ano nikdo mě nenutí to kupovat já ani na ty hry nenádavám je už mě to fuk co tam dají jen nechápu jak tady furt sony vychvalujete vždycky si najdete prostě něco aby jste sony obhájili ted je to zrovna nostalgie k Rambo hře :)

Mandaz takže jinými slovy říkaš že sony na lidi kašle když už poráži konkurenci tak na co se jim vyrovnávat v nabídce her zdarma v rámci členství ;)

Rowan každý není takový fanatik aby vlastnil všechny výrobky od sony (ps vita, ps3) aby v rámci členství stáhli 9 her zdarma ;)

Upraveno uživatelem Samopall
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu