Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

Neví někdy do kdy bude ta akce na Metro?

Kdyz neco chci zjistit kliknu na hru,co me zajima a tam najdu Special offer price valid from 29-10-2014 to 12am GMT 06-11-2014

Vím že to není k tématu ale nikdo mi nebyl schopný odpovědět,jak je akce na ps vitu ta hra the walking dead season 2 season pass, to dá všechny epizody nebo jak to je ? děkuju..

jo vsechny dily co kdy vyjdou budes mit free. Tedka se to vyplati

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

evidentne ti i mamimka vytira i prdel, protoze fakt nechapu tve dotazy, bud jsi mental nebo fakt nevim. Kdyz neco chci zjistit kliknu na hru,co me zajima a tam najdu Special offer price valid from 29-10-2014 to 12am GMT 06-11-2014 Odkaz na video jsi dostal a snad vis,co by jsi mel udelat, bez chlupu nam bude vsem lepe

jo vsechny dily co kdy vyjdou budes mit free. Tedka se to vyplati

:-D ses mi k smíchu, ty se asi hodně nudis ze vyhledávas každý můj příspěvek a komentujes ho srackou a myslis si ze me dokážeš urazit. Todle je forum a já se tu můžu ptát na co chci , vše co je tady napsáno najdeš na googlu. Tak to tady zrusime ne? Protoze proč se ptát tu když si to můžeme najít jinde. A nikdo te nenutí prohlížet si moji fotku, ale možná ses ♥♥♥♥♥♥♥♥ ty a libim se ti když si ji furt vsimas. Takže mě nezatezuj tvýma kecama a vůbec si me nevsimej , je to úplně zbytečný,me tlak takovej ♥♥♥♥♥ nezvedne .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uklidnete se, chováte se jako malí. A urážet někoho jiného že je ♥♥♥♥♥♥♥♥ ještě k tomu z fotky dokáže opravdu jen silně zoufalý jedinec, který má spoustu vlastních problémů a musí si někde upoustet páru. Za takové nadávky už bych ho banoval to přece není normální takhle urážet kvůli ničemu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikoho se nechci dotknout už podle ksichtu každý jsme nějací to neřeším, ale ptát se obden na pitomé věci to mě fakt vytáčí prostě nemám rád hloupé lidi já za to nemůžu...

Jak psal headhot, to je takový problém se podívat na ps store do kdy je sleva na Metro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je třeba si uvědomit, že právě proto je svět takový jaký je. Že se lidé řídí prevážně primitivním pudem a nedokáží se ovládat. Měli by jste se nad sebou pánové zamyslet. A souhlasím s tím, že pokud někdo něco neví, ikdyž je to podle vás hloupý dotaz, jde sem a zeptá se. Pokud to nejsou šílené dotazy typu kolik stojí PS4, tak si myslím, že to sem patří...A urážet někoho proto jak vypadá, tak to je víceméně bez komentáře. To se vracíme někde na základní školu. Myslím si, že by jste se měli omluvit. Sorry za spam.

P.S. Každopádně v JRC byla opět akce dvě staré hry doneseš a dostaneš Far Cry 4 za kounu, tomu říkám akce. Takhle mě přišel Watch Dogs na 500 kč :) Víc takových akcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ta akce za Far Cry 4 je fajn.

Jinak v jrc konecne zlevnili Watch Dogs Vigilante Edition za 1199. Stoji tak i na obchode,takze se da vyuzivat i vernosti sleva az do 10%. Coz je fajn.

Susperian: ten ksich neni podstatny, spis jak pises,ty sileny dotazy typu... Jen se mrkni na jeho profil a na co se ptal. Je to az absurdni, proto je tu sekce vyhledavani, hodnekrat pomuze. Posledni dobou jsou mladsi lidi,linejsi a linejsi. Jinak ano z me strany, vice prehnane, tequila party mne zatemnila mysl vice nez jsem cekal

za zminku stoji na zavvi multibuy 2 hry za 50 liber http://www.zavvi.com/games/offers/multibuy3.list#

lze kombinovat ps4 s xbox atd. Za zminku stoji specialni edice tomb raider

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

headhot: Tvé příspěvky mi vždycky přišly fajn, tak mě právě ta "agrese" zaskočila...alkohol dělá své. Každopádně co jsem se díval, tak některé jeho příspěvky mi přišli trošku šílené (barva PS4) ale zbytek mi přijde celkem normální, ikdyž samozřejmě pokud člověk chce většinu si najde. Každopádně i přesto všechno si rozhodně takové zacházení nezaslouží...když si vzpomenu na mé začátky, jak jsem byl ze všeho zmatený a taky jsem se určitě ptal na ptákoviny :) Teď už naštěstí moc věcí nereším. Momentálně snad jen to, že ještě pořád není crack na Lords Of The Fallen, což už se dlouho u nějaké hry nestalo. Ale to sem samozřejmě nepatří. Chtěl jsem hru jen zkusit. A před chvíli vyšlo COD, tak asi taky jen vyzkouším, protože tomu moc nedávám.

Dobrá akce. Zrovna minulý týden jsem objednal Just Dance 2014 za 800 pro manželku k vánocům. Ta 2015 bude asi stejně to samé jen jiné songy. Každopádně co jsem se díval, tak cena jedné písně okolo 80 kč mi přijde docela peklo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu