Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

Nevím je šli to víte ale v jrc mají trade in akci na fallout4

Dáte jim dvě hry které v konci prodávají za 599kc na xb360. Xone. Ps3 a ps4 plus 1kc a dostanete za to 10.11. Fallout 4! Platí jen na kamenných prodejnach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím je šli to víte ale v jrc mají trade in akci na fallout4

Dáte jim dvě hry které v konci prodávají za 599kc na xb360. Xone. Ps3 a ps4 plus 1kc a dostanete za to 10.11. Fallout 4! Platí jen na kamenných prodejnach

Tohle jsem včera taky udělal. Přišel jsem na prodejnu, koupil dvě hry po 599 Kč a hned to vyměnil (tedy až v úterý) za Fallout 4. Za 1198 Kč je Fallout docela dobrej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak asi takhle. Dam jim Last of us na PS3 (koupeno kdysi cca za 150kč) + black flag na PS4 (koupeno v bazaru za asi 350kč) k tomu 1kč -> Fallout 4 za 501kč? Made my day :D

Myslíš že to takhle funguje ? Vždycky bylo že to musí mít výkupní hodnotu 599,- dost pochybuju o tom že by to takhle šlo... ale pokud ano tak tam taky nesu gamesky :D a fallouta hned prodam někde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš že to takhle funguje ? Vždycky bylo že to musí mít výkupní hodnotu 599' date='- dost pochybuju o tom že by to takhle šlo... ale pokud ano tak tam taky nesu gamesky :D a fallouta hned prodam někde :D[/quote']

http://www.jrc.cz/clanek_tradein_fallout_4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejná akce v jrc i na Star Wars Battlefront http://www.jrc.cz/clanek_battlefront_trade_in

Bral jsem Fallout i SW. Těch 599 Kč je prodejní preowned cena, ne výkupní, takže pohoda.

Já jim dávám Knacka + Shadow of Mordor (koupeno za 500,-) a TLOU na PS3 a Watch Dogs na PS3 (koupeno za 400,-)

Pokud vám Fallout 4 za 500Kč a SW Battlefront za 400Kč nepřijde jako dobrá akce, tak nevím :D

Upraveno uživatelem Bomber97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde zjistim prosimtě ty prodejní ceny ? Výkupní jsem našel ale to mi nepomůže. Mám tu plno her z PS3 ještě ...

Přímo na stránkách JRC.cz a dáš preowned PS3 a tam uvidíš za kolik ty hry prodávají, tak to je ta prodejní preowned cena.

http://www.jrc.cz/kat_preowned_playstation_3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem asi uplně slepej ale kde je ta akce na SW ? jako to by se mi líbilo akorát asi budu muset obětovat hry který si pak stejně koupím :)

Edit: mám to... asi toho využiju a okradu JRC, pak si na bazaru seženu znova ty hry levněji :D

Upraveno uživatelem BioToXx_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem volal do Jihlavy... telefonicky mi to zamluvili a navíc ty hry jim tam dám až když SW přijde takže super. Ale chtěli vědět co to bude za hry. :D říkal jsem si že když budu mít čas tak pošmelím něco levnějšího, ale oni si to zapsali :D no ušetřil jsem cestu :D

btw. ta akce prej začala dneska :D

Upraveno uživatelem BioToXx_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu