Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

Popravdě jsi zaspal a pokud to koupíš, tak nastoupíš do hodně rozjetého vlaku, ale je to celkově super hra. Cena je výhodná, když si vemeš že ty hráče kteří to hrajou od začátku už hra vyšla kompletně na 4.000 Kč (základní hra + 2 datadisky + datadisk The Taken King), takže 774 Kč to je skoro zadarmo .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ní nevím já to hrál ještě na x360 a tam to šlo tady jak mám ps4 tak nevím jestli se ještě chytnu s těma co to hrají odzacatku ale uvidíme, cena je tak akorát, víc bych nedal a min no možná na černý pátek.. :-D jinak PES my club je zadara a celkem to ujde takový soccer co neurazí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za vsechny nazory, ja si vetsinou hry nechavam jakozto sberatel a dal je neprodavam (jsem na to asi moc pohodlnej :D) zaujala me prave Legendary verze na PSN ktera obsahuje vsechny pridavky vcetne puvodni hry. Ta cena je prijemna a potrebuju neco co me zabere kupu hodin. Nemam rad neco co dohraju za sedm hodin a dam do krabicky :D. Online hrani me nevadi (chvili jsem hraval BF) a tady se mi navic libi smysl hry kdy kooperuju s ostatnimi a postupuju v pribehovy lince.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo pod někdy zahrát Diablo to je klasika i na PS hodiny hraní a honění se za riftem :-D mě zas neberou FIFA NFS a tak ještě střílečky to beru ale sporty to spíš už venku než doma.. :-D mě teď chytlo warframe s lukem to je jiný nářez..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím všechny-dneska je velice významný den -můj ježišek nakoupil v Globuse Ps4 za 7770 Kč- dokonce mi domů poslali mejla s upozorněním na tu akci ale musite mit kartičku Globusu s určitým množstvím bodů za nákupy-akce je ještě pár dnů-takže je holka doma- je to poslední revize,500 GB,veškerá kabeláž/i HDMI/sluchátka,ovladač

Upraveno uživatelem okajos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu