Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

Bude mi stacit kdyz si poridim 500gb ps? Budu zatim hrat jen par her nebo se vyplati koupit 1tb s nejakou hrou?

Jde o to, jestli budeš hry spíš kupovat krabičkové, nebo na Storu a taky jestli budeš mít doma velkou kupu her a často hrát něco jiného.

Téměř každá hra, né-li každá, se instaluje a to zabere tak 30Gb. Mně osobně ale 500 bohatě stačí, většinou hraju jednu hru, kterou dohraju a následně mažu :) ... až mi to za nějaký hodně dlouhý čas nebude stačit a budu mít PS4 po záruce, pořídím si nový HDD.

EDIT: ale toto je spíš trochu offtopic a řadil bych to do Otázek & Odpovědí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cenově se asi teď vyplatí ta 500GB za 7500 Kč. Pokud ti stačí mít nainstalováno tak 8-10 AAA her tak ti to stačí. Časem kdyžtak dokoupíš 1-2TB disk samostatně. Instalace je lehká. Hra v bundlu se samozřejmně vyplatí víc než nová koupená samostatně v nějakým shopu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně je to všechno v čr předražené. Byl jsem v červenci pracovně na měsíc ve švýcarsku a tam byly jiné akce. Tenkrát vyšla ps4 1TB tak se vyprodavala v jednom mega obrovském elektru 500gb za 6500kc tak jsem jednu vzal za ty prachy kamarádovi. Kdybych to věděl bych koupil tam a ne měsíc před tím na herním světě za 10 co už. To ani nechi vědět za kolik mají teď před vánoci slevy. Typuju 500 gb něco málo nad 5000kc. Sorry za offtopic ale kdo má známé kupujte tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, vcelku zajímavá nabídka v JRC: 2 ne zrovna AAA tituly - Bound by Flame a Murdered: Soul Suspect za pěkných 299,-Kč.

Neváhal jsem a koupil první z vyjmenovaných titulů i přes nevalné recenze, jsem fanda žánru a za ty prachy to na pár hodin určitě skvěle zabaví :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu