Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

  • Moderators

To maji v gamestopu dobre :D V JRC se nastesti nic takovyho nedeje, urcita pravidla pro plneni samozrejme musi byt, ale to vam zde rozepisovat urcite nebudu. Jinak k tomu nhl, na strankach si to muzete objednat jedine kdyz je sklaadem na eshopu a centralnim skladu, jinak ne. Prodejny jeste neco urcite skladem mit budou :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, cromlik napsal:

To nebim. Jrc je hruuuza predrazena. Dnes jsem tam byl a nechapu jak si tam muze nekdo neco koupit

Říká člověk, co prodává PS4 Pro za 11900?
Abych nebyl OT. GOTY Zaklínače za 9 kil
https://www.originalky.cz/zaklinac-3-divoky-hon-edice-hra-roku-ps4-p78554/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač jsem se posledně rozhodl, že už sem žádné akce dávat nebudu, protože mám špatné informace a někteří zdejší useři mají pod polštářem křišťálovou kouli, tak jsem nakonec vymněknul a přidávám AKCE NA HRY OD EA, která bude od 13.2. (jenom NHL) a zbytek od 20.2. (včetně NHL, to bude v akci o něco dříve), s tím, že obě akce končí 5.3.

  • NHL 17 PS4 - 899,00
  • FIFA 17 PS4 - 1 199,00
  • TITANFALL 2 PS4 - 899,00
  • BATTLEFIELD 1 PS4 - 1 199,00

Jedná se o doporučené ceny, tzn. některé obchody mohou opět nabízet dané kousky i levněji (viz. Fifa posledně za 949 Kč).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Titanfall 2 se dal sehnat tuším i za 599 nebo 649 Kč v Electroworldu a možná Mall ne? Ono jde o to, aby menší obchody měli skladem více kusů a stahovala se na ně akce, kdy jim vrátí rozdíl v ceně dobropisem. Pokud ne, tak jsou ceny konečné a hry budou za tuto cenu ve větších obchodech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2/11/2017 at 15:10, kruta napsal:

 AKCE NA HRY OD EA, která bude od 13.2. (jenom NHL) a zbytek od 20.2. (včetně NHL, to bude v akci o něco dříve), s tím, že obě akce končí 5.3.

  • NHL 17 PS4 - 899,00
  • FIFA 17 PS4 - 1 199,00
  • TITANFALL 2 PS4 - 899,00
  • BATTLEFIELD 1 PS4 - 1 199,00

Díky za info, některé shopy již přesně tyto ceny dnes nahodily..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu