Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

S Electro Worldem jsem spokojenej. Má nízký ceny, alespoň co se týče konzolí. Tehdy jsem si tak kupoval i Xbox 360. Každopádně teď Electro World PS4 zdražil!

S cenou šel na 10 789 Kč. Datart zůstává stále na příjemných 9 999 Kč, tak snad to taky hned nezdražej :D!

Co se kvality týče, tak prodávaj kusy stejné jako jiní (např. alza, czc, jrc, apod.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak jsem psal, shopy uz to zlevnuji, xzone 1149,-( jeden z nejdrazsich shopu, cekam cenu 999,- napr.v herni-shop)...

Edit:Tak herni shop 1019,- , originalky 1049,- atp.,takze Musaku, priste si zkousej zpochybnovat nekoho jineho.

Upraveno uživatelem Tiger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne tomb raider to neni, respektive bych to prirovnal k resident evil, kde je utlumena akce a je vetsi tlak na pribeh a jsi vazan poutem otec dcera.Moc casto se ve hre nestava,ze by jsi mel vetsi starost o npc postavu nez o svoji. Je to epicka hra,kterou by kazdy hrac mel jednou za zivot zazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne tomb raider to neni, respektive bych to prirovnal k resident evil, kde je utlumena akce a je vetsi tlak na pribeh a jsi vazan poutem otec dcera.Moc casto se ve hre nestava,ze by jsi mel vetsi starost o npc postavu nez o svoji. Je to epicka hra,kterou by kazdy hrac mel jednou za zivot zazit.

Dekuju moc zes tam napsal spojler aspom vim ze to je jeho dcera a este som to ani nehral... fakt BANoval bych za toto omg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu