Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

  • Moderators

@ mikas : co sem koukal v 10 v době objednání tak měli na cestě v pondělí samozřejmě teď už je na dotaz

@ Money : tak snad bude pro mě [emoji3]

EDIT: tak v pondělí dorazí [emoji4]

Upraveno uživatelem SAIXX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kruto, to by to tlačítko muselo nejdřív pořádně fungovat. Z témat, který mě nezajímají, se tím odhlásit nejde a naopak z témat, který chci sledovat, mi přestanou chodit upozornění. A zabere pouze napsání nového příspěvku, jako to udělal kolega. Takže místo machrování s OT to radši běžte spravit:lol:

Kruta: Bohužel já můžu s těma práva co mám, tak maximálně machrovat s tím OT .. jinak u mě to funguje.

Upraveno uživatelem kruta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si puvodne myslel ze jde o cizi distribuci, kvuli tem cz titulkum az po aktualizaci jak maji uvedeno v popisu u hry, ale v je tam taky uvedeno v dalsim popisu ze se jedna o ceskou distribuci tezko rict ....

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mají anglický obal, manuál a vše co je k tomu, stejně jako to bylo na Originalkach, Playcentrum a všechny ostatní obchody do 900Kč.

EDIT: Samozřejmě vyjma Xzone, Gamexpress, JRC, které mají CZ distribuci.

Upraveno uživatelem kruta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na PSN je sice porad Japan sale mozna ho zmeni zitra ale je vyprodej na ruzny mensi hry a napriklad firewatch za 350 nebo horror SOMA ze 800 na 140 kc je v akci i Alienation sice nevidim za kolik uz ho mam od launche ale doporucuji vsem je to povinnost :D

dale treba hotline miami 2 za 137 kc everybody gone to rapture 246kc Vanishing of Ethan Carter 217 atd atd je tam togo docela dost

edit: jo a deal of week je mad max za 500

Upraveno uživatelem pejtrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu