Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii U - Generální pokec


Cru4l

Recommended Posts

když si pořídím 3DS třeba se budu angažovat, jako u WiiU. Opravdu ale není nic jednodušího jak napsat nějakému moderátorovi a pak pokud možno, pokud potkáte admína na chatboxu, tak ho furt stím otravovat a posílat PM. Odolával týden

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

+ za kolik jste pořizovaly lan adapter na wii u?

pro setha: popiš si i připojení k netu ... jako že je třeba ten lan pokud se nemýlím ... v manuálu nic jiného nepíšou ... tj investice navíc :/

Nieco mi uniklo? naco vam je lan adapter? sak wiiU ma wifi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mootoo: jednoduché, co když nemáš wifi anebo máš špatný signál?

to seth123: záleží jaký máš router a jak si rozumí s hardwarem v ps3 a wii u. Znám lidi co to mají přesně obráceně. Já sice ps3 nemám takže nemůžu posoudit ale router mám též v jiné místnosti a mám signál 100% oproti signálům na telefonu nebo tabletu např.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam tento router http://access-pointy.heureka.cz/d-link-dir-655/specifikace/#section bez problém chytám signál u sousedů zeď, 40 m, okno naprosto bez výpadku, doma je to dveře, strop, dveře a 60-80% signálu, PS3 vedle 100%, satelit taky má 100% po wifi. Nebyl jsem schopný za 2 hodiny stáhnout nes remix. Po usb lanu mám teď 10-20 mbps a stál mě 149 kč origo wii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši asi budu za ♥♥♥♥♥a bo to mám doma ale fakt se o připojení na net moc nezajímam(ani nezajímal až na tu věc v té příručce) :/ tedy:

v WII U je normál wifi?

tedy mám router(který zatím nemám :D ) ten mi pokryje byt ok, pak už jen ve wii u zapnu wifi a bum připojím se? bez dalších zařízení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow :) musim rici, ze Wii U ma stale vetsi a vetsi potencial. Problem stale je, ze tim vsim jen dohani neschopnost Nintenda sehnat exkluzivni hry pro Wii U :/ Je moc super, ze na Wii U clovek spusti Wii hry, v budoucnu DS hry a pres virtual console + Wii homebrew i hry ze spousty starsich konzoli... Ale porad je skoda, ze exkluzivnich nebo novych her primo pro Wii U neni moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu