Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Minusy PS4


vazik

Recommended Posts

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Neumí, přehraje Blue-ray, ale zatím ne 3D. Celkově na multimédia bude potřeba nějaký velký update. Jinak u mě ovladač naprosto bez problému, bohužel se potýkám s vysokou hlučností konzole v zátěži, což je asi záležitost kus od kusu. Více v tomto topicu http://console-forum.net/tema/164997-ps4-jako-vysavac-nebo-fen/page6. Jsem tím dost zklamán, tolik těšení, peněz a teď to vypadá že to ani nepůjde reklamovat- prostě zákazníka odbudou tím že je to vlastnost konzole. A softwarová záležitost to nebude, chyba bude někde v HW. Už přemýšlím že se vrátím k MS a koupím XOne, třeba budu mít více štěstí.
Mě jí vyreklamovali do 8 dnu :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

No od posledka co jsem si stěžoval tak se konzole tak nějak usadila. Už to nehučí tolik, dokonce InFamous bez hučení cca hodina a půl. Takže reklamaci zatím zkoušet nebudu. Jen teda co se přiznám, tak mě dost pálí oči už po půl hodině hraní, nějak asi nemohou rozchodit to rozlišení, zvlášť když tam člověk musí číst ty malý titulky :) Ale to bude nejspíš čistě můj problém :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takto je strašný že to neumí přehrát filmy,mám plnej disk Full HD filmů a ono mě to nepujde spustit :( Chtěl jsem prodat PS3 a koupit PS4,ale budu jsi jí muset nechat,potřebuji ke své Tv multimediální centrum což je PS3,ale PS4 je jen předražená krabice na hry :( Až to opravý dejte vědět,snad s dočkáme podpory i MKV formátu =P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám PSko taky tichý, že ho skoro neslyším :-) .. jedinej problém je v páčkách, který se rychle oloupaly, ale koupil jsem nový nasazovací gumy na analog z ebay cca za 20kč a teď už pohoda a i líp se mi s nima hraje,protože mají hrubší povrch :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Měl bych pár otázek:

- kolik zatím vyšlo updatů?

- zkoušel někdo streamovat hraní? tohle mě docela dost láká

- jak psko zvládá stahování při hraní? co jsem měl ps3, tak stahovala extrémě pomalu při hraní

- jak dlouho cca vydrží DS4 hraní

- zkoušel někdo nechat psko zaplé třeba přes noc nebo i mimo dobu hraní? den nebo dýl? jestli se nepřehřívá, ps3ka ultra slim se docela dost zahřívala (ale nehučela)

- jak je to se stahováním her do pska na dálku? (přes mob/tablet) když budu mimo domov a dám přes mob/tablet stahovat hru do pska, stáhne se automaticky nebo čeká na HW zapnutí?

víc otázek mě zatím nenapadá :D

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu