Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Malý dotaz ke hře


Bindy

Otázka

Koupila jsem si hru lego pirates of caribik-orginál v kameném obchodě ale nejde my spustit-píše to - The game could not be started-80020148-může to bít tím že hra má víc gb než mám pamětovku? jde mi oto zda si mám koupit jen větší pamětovku nebo hru reklamovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj moc se v tom nevyznám-System Software mám-5.50 GEN-D3 a když to chci update na verzi té hry tak to píše system is version 9.90 takže fakt nevím co z toho platí a jak to firmwarde najdu prosím jsem v tomhle úplný nováček tak se prosím nezlobte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

S tím 9.90 je jednoduché řešení, je to jen jakási "ochrana" před nechtěným updatem, stačí vlézt do VSH menu tam změnit USB DEVICE na FLASH0, restartovat PSP pak vlézt do vsh/etc a tam otevřít soubor version.txt, najdeš si tam hodnotu 9.90 a změníš ji na 5.50, pak to uložíš a znovu přepneš USB DEVICE na Memory Stick a restartuješ PSP, pak ti update půjde. Jinak si aktualizuj na nejnovější fw 6.60 a dej si tam 6.60 PRO C Permanent.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu