Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4 jako vysavač nebo fén


Adam Bogocz

Otázka

Zdravím zdejší komunitu ;)

už několik dní jsem prolízal americká fóra kde lidi různě popisovali "hluk" PS4, bohužel to nikam nevedlo, pouze se tam dohadovali a nikdo to nijak neuzavřel. PS4 mám od 13. prosince v bundle Players Edition a už od začátku se mi zdála nadměrně hlučná. Ne vibracemi nebo tak, ale ten průvan vzuchu je drsný. KillZone raději nekomentuju, ale ani u takového Knacka si v pohodě nezahraju, protože PS4 slyším i přes sluchátka, domácí kino moc nahlas nemívám takže mě to taky ruší. A internet je plný lidí co říkají že jejich PS4 je mnohem tišší než PS3 a že ji vůbec neslyší a podobně. Můj kolega v práci ma PS4 dokonce ve stolku pod tv(takže prostor jen zepředu otevřený) a říkal mi že se mu to rozhodně nezahřívá a tím pádem ani nehlučí. Já mám kolem PS4 při hraní rozpálenou zónu, vše okolo je horké... a to je to položené na vrchu komody, 15 cm od zdi.

Jiné zdroje říkají že se PS4 extrémně zahřívá ve chíli kdy je zapojené PlayGo, tzn. že hraju např KillZone a on to na pozadí frká na HDD, což nějakou chvíli zabere. Ovšem tito uživatelé reportují, že jakmile byla hra kompletně přenesená tak se PS4 uklidnila.

No každopádně jsem to nevydržel a včera to poslal do Sony, protože na podpoře mi řekli že bych ten hluk vnímat neměl tak ať to pošlu. Navíc minulý měsíc jsem si v PS3 udělal údržbu(výměna teplovodivé pasty, čištění ventilátoru, namazání ložisek, čištěná zdroje a výměna baterky) o já o své PS3 Slim(né Superslim) absolutně nevím, včera jsem hrál do rána AC3 a paráda, kéž bych svou PS4 neslyšel až v ložnici :/

Máte podobné zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 396
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Už přestaňtě řešit tyhle s....y a buď si kupte podložku nebo xbox one, podívejte se na net jak má ps 4 udělaný chlazení a pak zjistíte že to prostě nejde aby byla potichu jako xbox, když má zdroj vzadu a chladí ho už teplým vzduchem z cpu a gpu tak to prostě v teplejší místosti musí točit ten ventilátor aby to uchladil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Nevite jak vyreklamujou na 100% konzoly?? V prosinci konci zaruka a rad bych dostal novej kus. Huci mi fakt hodne ale jak to tu ctu tak mi ji vratej ze je v pohode

Sony ty reklamace nejak extra neresi a meni to co mam zkusenosti vzdy kus za kus.

Kamarad nedavno u me reklamoval na prodejne. Obcas mu nevyjizdel disk z mechaniky a nekdy to psalo hlasku at kontaktuje servis nebo neco takoveho. Jinak konzole normalne jela, takova zavada ktera se tezko docela zjistuje a vymenily mu to za novy kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tvrdil jsem že mám tichou PS4, to už ale neplatí :?. Najednou se rozhučela a hučí u všeho Driveclub nebo Batman je to jedno. Už mám čtvrtou PS4 a každá takto hučela. Možná když je nová tak tolik nehučí, projeví se to až po delší době. Jednou (ne u této) jsem dokonce vyměnil teplovodivou pastu na procesoru, a pomohlo to jen na chvilku. Potom zase začla hučet.

Nahodil jsem video jak hučela při hraní TLOU

Upraveno uživatelem Tomas007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No to jak jsi jí měl postavenou vertikálně ke konci videa je na prd protože jsi tím částečně ucpal sání k ventilátoru řekl bych že zrovna na té straně to saje nejvíc protože je tam hned ventilátor, jinak prach je svině, já osobně si občas psko rozumně vyfoukám od prachu a na nějakou dobu to pomůže ale u některých her s tím stejně nic neudělám navíc taky hodně dělá teplota v pokoji a můj univerzální homemade stojánek na psko :)

zhruba někde uprostřed stránky

http://console-forum.net/tema/174629-pri-hrani-her-hlucna-konzole-reseni/page3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak to je mazec to 1 video, jak kdyz letadlo startuje...to ja ji teda vubec neslysim a takhle mi hucet, tak ji manzelka vyhodi oknem :-)

Mám ps4 kupovanou v JRC pred 3týdny 1TB z edice a myslí že je tichá.Mohu to maximálně porovnat s xbox360, ten byl proti tomu jak vysavac s fenem domhromady.Maximálně ji slysim, kdyz bezi mechanika jinak nic.A to mi vedle ni spi pulrocní dcera :-).Jinak ji mam na policce ktera je skoro celá zakryta, takže nema ani poradne vetrani.

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den,

Potřeboval bych od Vás poradit, před pár měsíci jsem si koupil konzoli PS4 1TB na které jsem dlouhou dobu hrával pouze NHL 16, poslední dobou jsem začal hrát výkonnostně lepší hry tipu :Call of duty Black Ops III, Witcher3, NBA 16, NFS. Problém je ten, že skoro ani nezačnu hrát a už konzole hučí jako kdyby každou chvilku měla vyletět do vzduchu. Vůbec mě nenapadá čím by to mělo být, ze všech stran udržuji dostatečnou vzdálenost... Je možné, že je to tím , že NHL 16 je tiché,protože ho hraji přímo z disku a ty novější hry mám koupené pouze elektronicky? Nebo je to vážně jen tím, že NHL 16 není tak náročné? Každopádně bych se chtěl zeptat jestli tu někdo nemá zkušenosti s reklamací kvůli hluku. Předem všem moc děkuji za Vaše rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no hry ktore popisujes su umna absolutne tiche

najviac mi hucal Killzone ShadowFall a Doom ale to len vtedy ked su velke prestrelky inak je konzola absolutne ticha

ak ti to hlucanie vadi tak daj na reklamaciu ale neuvadzaj iba Hluk ako vadu pretoze ti to neuznaju

na tvojom mieste ak pojdes na reklamaciu by som povedal ze konzola je velmi hlucna a vypina sa nebo nieco podobne aby ti to uznali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V 31. 1. 2014 at 12:38, Adam Bogocz napsal:

tak to jsem rád, pokud si chceš poslechnout o čem mluvím tak se podívej tady, zhruba od 45 sekundy

:/

Vzdyt to ma v nejake krabici nebo skrini tak se nedivim me PS4 ani trosku nehuci... proste to je jen o tom kde ji mate.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu