Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4 jako vysavač nebo fén


Adam Bogocz

Otázka

Zdravím zdejší komunitu ;)

už několik dní jsem prolízal americká fóra kde lidi různě popisovali "hluk" PS4, bohužel to nikam nevedlo, pouze se tam dohadovali a nikdo to nijak neuzavřel. PS4 mám od 13. prosince v bundle Players Edition a už od začátku se mi zdála nadměrně hlučná. Ne vibracemi nebo tak, ale ten průvan vzuchu je drsný. KillZone raději nekomentuju, ale ani u takového Knacka si v pohodě nezahraju, protože PS4 slyším i přes sluchátka, domácí kino moc nahlas nemívám takže mě to taky ruší. A internet je plný lidí co říkají že jejich PS4 je mnohem tišší než PS3 a že ji vůbec neslyší a podobně. Můj kolega v práci ma PS4 dokonce ve stolku pod tv(takže prostor jen zepředu otevřený) a říkal mi že se mu to rozhodně nezahřívá a tím pádem ani nehlučí. Já mám kolem PS4 při hraní rozpálenou zónu, vše okolo je horké... a to je to položené na vrchu komody, 15 cm od zdi.

Jiné zdroje říkají že se PS4 extrémně zahřívá ve chíli kdy je zapojené PlayGo, tzn. že hraju např KillZone a on to na pozadí frká na HDD, což nějakou chvíli zabere. Ovšem tito uživatelé reportují, že jakmile byla hra kompletně přenesená tak se PS4 uklidnila.

No každopádně jsem to nevydržel a včera to poslal do Sony, protože na podpoře mi řekli že bych ten hluk vnímat neměl tak ať to pošlu. Navíc minulý měsíc jsem si v PS3 udělal údržbu(výměna teplovodivé pasty, čištění ventilátoru, namazání ložisek, čištěná zdroje a výměna baterky) o já o své PS3 Slim(né Superslim) absolutně nevím, včera jsem hrál do rána AC3 a paráda, kéž bych svou PS4 neslyšel až v ložnici :/

Máte podobné zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 396
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators
Takže jednoduché info. VOlal jsem si s podporou Playstation a bylo mi řečeno že konzole nemůže hučet!!! je to špatne!!! s tím že mi jeste teda blbne signal wifi a to je taky spatne. Mam ji odvést na reklamaci takže dnes pofrčí :) kdyby me v sony poslali dopr... tak mají smůlu jelikož telefonat s podporou byl nahravan a tudíž to maj nahrany a můžou si to kdykoliv poslechnout jak mi pan z podpory říka že to je na reklamaci :) až se vráti tak řenu co a jak třeba dostanu uplne novou konzoli :D

Držím palce, ať ti to dopadne, dej pak určitě vědět.

Jinak se záznamen hovorů na protistraně si nedělej žádné iluze. Ono známé "Dovolujeme si Vás upozornit, že v rámci zkvalitňování našich služeb bude následující hovor monitorován" je dnes už spíše jen klišé rádoby velkých organizací (operátoři, banky, pojišťovny, ....), ale bez ohledu na to, že historii hovorů uchovávají jen do nějaké doby tak odkázat se na záznam hovoru v případě důkazů je prakticky nemožné. Jakous takous šancí je nahrávat si ten rozhovor na vlastní přístroj, ale je potřeba být v tomto směru opatrný, jelikož i ty musíš druhou stranu upozornit na to, že hodláš hovor zaznamenávat, aby ses nedostal v případě dokazování do potíží za neoprávněné pořízení audiozáznamu.

I tak si ale buď celkem jistý, že by případný "důkaz" smetli ze stolu s tím, že se jednalo o nekorektní informace jednoho ze zaměstnanců, za což se omlouvají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak uvidíš kolego. Hlavně ať ti nepošlou novou konzolu, která bude zase hučet. Oni to můžou vyzkoušet na Fifě, nebo Warframe, kde je konzole tichá a pak pustíš Killzone a je to v...

P.S. Ještě by mě zajímalo, kam je lepší konzolu poslat. Jestli přímo do autorizovaného servisu, nebo do obchodu, kde byla kupovaná. Jde o úsporu času. Když to tam pošleš rovou podle mě ušetříš čas, než když to pošleš do obchodu a oni to pošlou do servisu.

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

V servisu jsem ji dal a do 10 dnu je hotova :) napsali opravu tak uvidime :) a ničem jinem než na infamous ji zkouset nebudou dal jsem ji k tomu ;). Ono jde taky o to že už to tu nekdo psal že ji reklamoval v krame ale oni ji nejdřiv posuzujou zda je to na reklamaci. Vzali prej druhou na krame a delala to stejny tak mu to neuznali proto jsem šel rovnou do servisu :)

Upraveno uživatelem reawow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V servisu jsem ji dal a do 10 dnu je hotova :) napsali opravu tak uvidime :) a ničem jinem než na infamous ji zkouset nebudou dal jsem ji k tomu ;). Ono jde taky o to že už to tu nekdo psal že ji reklamoval v krame ale oni ji nejdřiv posuzujou zda je to na reklamaci. Vzali prej druhou na krame a delala to stejny tak mu to neuznali proto jsem šel rovnou do servisu :)

Dobrý :-) A prosím tě můžeš tady hodit jejicha adresu? A i telefonní kontakt? Kdyby náhodou ať vím, kam to poslat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hele mam nejaky letačky stehujou se pryč tak to naskenuju a dam to sem ;) ted už se jenom musim modlit aby to vse dopadlo dobre :) přece jenom jeste nemam vyhrano :)

edit: nemohl jsem to najit mam to v aute zitra to tu budete mit kolem 15h :)

Upraveno uživatelem reawow
čas upresnení
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hodím jsem video zajímavý ale je že jsem ps4 měl na skřínce vedle tv pustil jsem poprvé killzone a hučelo to docela dost že jsem si říkal že mě to bude až otravovat pak jsem PS4 dal do skřínky pod tv kde je podle mě mín vzduchu a měla by hučet ještě víc a naopak stichla to je hodně zajímavý ted o ní skoro nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Martinlehy diky :) k cemu? K porovnani nikdo jsem nikdy zadny video nedal nekdo napise ze je hlucna nekdo ze potichu a pak nic nevim. S jednim hracem co sem dal video jsem zjistil ze nam to huci stejne a pro nej je to malo a hodne. Proste jenom na porovnani :) pokud nechces nic se nedeje pouze jsem se ptal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud chceš porovnávat, určitě je nejlepší to slyšet v reálu. Už jsem tady dříve psal.... Můžu porovnat hukot X360, PS3 a PS4. X360 hučí slušně, až to otravuje. U PS3 je to podstatně lepší, ale taky to slyším. Když jsem pak pořídil PS4, tak jsem byl jak v ráji. Jemný svištění, který je slyšet v úplným tichu a občas ve hře při náročným masakru se roztočí ventilátor, ale během chvilky je zas klid. Možná ti toto pomůže víc než nějaký video.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu