Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejde připojit druhý DS4 k PS...jak???


Houlass

Otázka

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 1

Houlass :

Přesně tak, uvladač přímo identifikuje osobu, tzn. pokud hraješ multiplayer tak získané trofeje který si druhý hráč získá se připíšou jemu(kromě guestu) i když byla hra puštěna z tvého profilu

spleskin:

Ano, je tady post-72218-14687172596366_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1
  • Moderators

Ne. Na svém profilu budeš mít připojený pořád ten svůj 1. ovladač. Nejlepší je prostě ten 2. připojit na GUESTa. Nicméně připojení ovladače nemá absolutně vliv na odstranění tvého stávajícího profilu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

asi to bude vypadat že jsem spadl z višně, ale mám klasiku PS4 slim s jedním ovladačem a chtěl jsem si koupit dokovací stanici a k tomu druhý ovladač s tím že když mi dojde baterie v jednom tak prostě vytáhnu z dokiny druhej a hraju normálně dál, tohle teda nepůjde protože je třeba připojit druhej ovladač na novýho uživatele? WTF?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 2 hodinami, goblinN82 napsal:

Zdravím,

asi to bude vypadat že jsem spadl z višně, ale mám klasiku PS4 slim s jedním ovladačem a chtěl jsem si koupit dokovací stanici a k tomu druhý ovladač s tím že když mi dojde baterie v jednom tak prostě vytáhnu z dokiny druhej a hraju normálně dál, tohle teda nepůjde protože je třeba připojit druhej ovladač na novýho uživatele? WTF?

vytvoř si normálně 2hý profil na ten druhý ovladač (nemusíš, ale je to lepší), jakmile budeš chtít prohodit ovladače, stačí podrzět PS tlačítko a vyskočí ti okno s 2ma profilama - vybereš jen ten, ze kterého zrovna hraješ a původní ovladač se ti sám vypne, nový se přihlásí na profil a hraješ dál..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

A můžeš vysvětlit v čem je to ,,lepší''? Už jen vzhledem k tomu, že bude MUSET jen kvůli ovladači vytvářet nový profil mi to přijde jako blbost. Není nic jednoduššího než odpojit jeden a místo něj připojit druhý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 51 minutami, SAIXX napsal:

A můžeš vysvětlit v čem je to ,,lepší''? Už jen vzhledem k tomu, že bude MUSET jen kvůli ovladači vytvářet nový profil mi to přijde jako blbost. Není nic jednoduššího než odpojit jeden a místo něj připojit druhý

Přesně jak říkáš, taky jsem nepochopil proč vytvářet nový profil kvůli přehození vybitého ovladače za nabitý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 20 hodinami, SAIXX napsal:

A můžeš vysvětlit v čem je to ,,lepší''? Už jen vzhledem k tomu, že bude MUSET jen kvůli ovladači vytvářet nový profil mi to přijde jako blbost. Není nic jednoduššího než odpojit jeden a místo něj připojit druhý

tak nemusí. psal jsem, že je to lepší.. mi to blblo, když jsem chtěl hrát fifu ve dvou.. nebo ufc..

mi to teda příjde lepší, protože když mám vytvořený ještě i druhý profil, jen chytím hruhý ovladač do ruky, zapnu ho a přihlásím a nic odpojovat nemusím.. odpojí se to samo.. takhle bych musel první jeden vypnout, pak druhý zapnout.. je tam krok navíc :D ale tak proti gustu..

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, mam taky takovi problem, koupil jsem si druhy dualshock nez jsem ho koupil testovali jsme ho kabelem do pc jestli fugnujou tlacitka a tak  celkove a uplne v pohode. Kdyz se ho snazim sparovat s PS4 vubec ho nenajde ani pres kabel, zmacknu logo zablika a nic konzole ho proste nenajde. Diky za rady tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

vezmi jehlu ci nuzky a kdyz obratis ovladac, vedle praveho sroubku je dirka. Do ni zatlac a resetuj ovladac. Pote zapoj kabel do ovladace a pripoj ke konzoli, pote ji zapni a melo by ti to jit. Od te dobe,co funguje podpora ps4 ovladace na steamu,je potrebe ovladac nejprve sparovat s konzoli a pak z pc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu