Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Last of Us complete edition


Panther

Recommended Posts

  • Odpovědi 317
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pokud se ti přenesly upgrady zbraní, tak hraješ survival+

Jo a ještě k tomu tvému předchozímu dotazu ohledně trofejí. Až dohraješ hru na survival+, tak dostaneš všechny ostatní obtížnostní trofeje.

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...

Takže jsem to dnes rozehrál a musím teda uznat že ND opravdu umí. Jsem sice na začatku,ale jsem z toho celkem hotovej a to mám odehráno dosti her na konzolách. Za mě jednoznačně jedna z nej her a o grafice ani mluvit nebudu. To je pastva pro oči. Jsem zvědav na kolekci Uncherted(nebo jak se to píše) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

zrovna sem si rekl, ze na ps3 sem hral multak a nebylo to spatny, ze bych udelal ty trofeje..multak neni spatnej, ale proti singlu je to fakt spatnej vtip..vim ze potrebuju nejakych 160her, jenze pak tam sou pry mise ze muzu prijit o vsechny lidi a resetne se to..no jestli se mi to resetuje tak uz to znovu hrat nebudu..jestli to nekdy dodelam - uz to hrat nebudu :D respekt vsem kdo to udelal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jakoby je to dobry - cod4 je taky muj nejoblibenejsi mp :D me se nelibi ale tyhle pomaly hry..driv sem miloval hitmana a ted uz to nemuzu hrat.. :D mam rad kdyz to odsejpa :-( jinak i na progaming je tahle hra dobra - taktizovani kdyz je 1na1 tak treba se zasit podrzet to a novy kolo..je to dobry to nerikam, ale zere to moc casu..cod4 vystrilis 5her a tady teprve dokoncujes hru :D skoda ze to tlou uz moc lidi nehraje a ceka se na hru dlouho :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak si psal ohledne toho plneni  ukolu pro platinku. kluci je z tehehle hry maji,taky jim v multaku pochcipal klan. doporucim na zacatku  pri vyzve delat nejprve tezsi vyzvy a az kdyz budes mit vic lidi a budes hrat za druhou frakci plnit ty jednodussi. pokud si vyplacas ty easy hned na zacatek,plnit ke konci ty tezke je slozite,mnohdy nemozne. myslim bez tymu,s cizakama. my se  prave doplnovali,nechavali si specialni popravy ,molotovy atd,nekdo vyrabel darecky a rozdaval,aby to bylo realne splnit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me taky hodne bavil a rad na nej vzpominam. Trofej jsem z toho dal v pohode. Je to tak jak pise petrhopa... chce to napred delat tezsi ukoly kdyz mas nizkou umrtnost a pri vysoky umrtnosti si vybirat lehky ukoly co splnis. V nejhorsim kdyz se ti nezadari match je resenim proste vypnout hru a zacit match znova. Tak predejdes neuspechu a da se to v klidu dotahnout az do konce... Nepamatuju se jak to tam je ale myslim ze dopredu nevis jaka bude kdy umrtnost takze najdi na netu a naplanuj podle toho ukoly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Moderators

Sice v tom clanku maji blbost, protoze Last of Us ma podporu PS4 Pro uz dlouho, Naughty Dog vydal praktick jen update, ktery podporu rozsiruje a vylepsuje.

http://www.eurogamer.cz/articles/2017-09-16-ps4-pro-podpora-do-the-last-of-us

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu