Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sony wireless stereo headset 2.0 ps4


kasaco10

Recommended Posts

Co se týče upravení ekvalizéru pomocí předem nastavených profilů tak stabilně mám ve sluchátkách režim Action, ten pak využívám především na FPS hry (lepší výbuchy, zvuk zbraní, orientace v prostoru). Ostatní hry hraji na default režim. Virtual surround mám zaplý neustále, víte odkud zvuk vychází a jste schopni se orientovat v prostoru.

Tudíž na otázku v jaké poloze mám přepínač tak když hraju = FPS 2 (Action mod), ostatní hry 1 (Default mod).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to budu delat taky tak jako buladog. Ale zatim si necham na 2 last of us hram uz od ty doby co je venku neustale MP a sem tam gta MP. A koho by to zajimalo gta ma v hre moznost nastavit si v audio options vystup na headset cechya 0080 profil (podle googlu jsou to ty ps headsety). No kazdopadne velka skoda ze kazda hra nema svuj vlasti profil v ty ps4 appce. Zas na druhou stranu je otazka jestli by se mi to chtelo stale pripajet a menit co hra to jiny profil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Poradi nekdo jak zapnu funkci zpetneho odposlechu? Podle navodu se to dela dlouhym podrzenim tlacitka MUTE a naslednym macknutim opetovneho tlacitka pro zvoleni hlasitosti svy reci ale zaboha se mi to nedari zapnout. Nebo to pri chatu nevyuzivate? Trochu mi vadi ze se neslysim... Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Chci se prosím poptat mám nahraný zvukový profil Uncharted 4 přes aplikaci ,,headset companion app,,, jenže po vypnutí PS4 není v uložených profilech a musím ho nahrát znova. Musí být u nahrání příslušného profilu připojené sluchátka přes PS4 usb kabelem? Domníval jsem, že do sluchátek se zvukový profil nahraje a tam také zůstane do nahrání dalšího profilu, ale asi se mýlím. Máte v nastaveni hry Uncharted 4 nastaveno stereo sluchátka nebo surround sluchátka? Nějak fungování té aplikace moc nechápu, mnohokrát děkuji za odpověď. Ahoj jfk_jfk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc nerozumím, v čem máš problém, ale pokud se dobře pamatuju, tak musíš připojit sluchátka kabelem ke konzoli, přepnout je do polohy 2, v aplikaci vybrat profil a nahrát do sluchátek. Pak bys měl mít ve sluchátkách nahranej na dvojce ten profil do tý doby, než ho nepřehraješ. A je celkem jedno, co si mezitím nastavuješ v aplikaci, dokud nepřipojíš sluchátka a nepřehraješ profil, tak ho v nich pořád máš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak by to mělo fungovat, jenže já nahraji profil přes kabel a po vypnutí PS4, tam ten profil asi není (poznám to, tak že je nalevo tabulka profilu k nahrání a na napravo malé okénko pod číslem 1 s uloženým profilem). No a po vypnutí PS4 v tom malém okénku ve výběru profilu je prázdno ne ten uložený profil. Je i divné, že nahrát profil jde i bez USB kabelu tlačítkem ,, load,, a pak to napíše done. Možná, že ten profil je ve sluchátkách nahraný, ale pak není na obrazovce PS4 žádná kontrola jaký profil je ve sluchátkách nahrán. Snad jsem to popsal srozumitelně :o).Děkuji jfk_jfk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji moc toto jsem si potřeboval ujasnit. 

Na netu jsem se dočetl, že po upgrade firmwaru do sluchátek na verzi 2.0 probíhá nahrání zvukového profilu již bezdrátově, tudíž bez nutného připojeného usb kabelu :o), jako to bylo u předchozího firmwaru 1.6. Docela velké usnadnění :o).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu