Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 SLIM! Potřebuju nutně poradit s HD rozlišením! Nutné prosím !


Mantist

Otázka

Zdravím vás,

Prosím vás mám takový velký problém, nedávno mi v Xboxu odešel vstup HDMI a tak do opravny to nechci dávat je to celkem drahé, a tak mě napadlo že bych si koupil kábel Component HD AV Cable. Je to kabel se Scart vstupem a mělo by to být v HD. Pro jistotu jsem napsal dotaz do obchodu jestli to opravdu bude v HD i pro Televizi Led TV Smart s uhlopříčkou 17 a oni že na takovou televizi ne.

Info o moji televizi -Typ

Smart TV

Technologie

LED

Rozlišení

Full HD (1920x1080)

Podpora 3D

Aktivní 3D

Barva

Multimediální funkce

Vestavěné Wi-Fi, Webový prohlížeč, DLNA, EPG, Teletext, WiFi ready, PIP (obraz v obraze)

Grafické vstupy

HDMI, SCART, Kompozitní, Komponentní

Ostatní vstupy/výstupy

Anténní vstup, CI / CI+ slot, LAN, Digitální optický/Digitální audio výstup, Sluchátkový výstup, USB 2.0

Prosím vás o rychlou pomoc, tady tomuto moc nerozumím a tak se chci sváma poradit. Prosím vás o nutnou pomoc! Díky všem.

Upraveno uživatelem Mantist
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Komponentní video je HD, obraz je přenášen RGB signálem zpravidla pomocí tří CINCH konektorů.

Pro příjem tohoto signálu musí být TV vybavena komponentním vstupem, tedy třemi pro to určenými CINCH (Red/Green/Blue).

Pokud tvoje TV tento vstup nemá, pak komponentního videa nedocílíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak jsi zjistil, že odešel HDMI konektor? Měl jsem taky problém se zobrazováním při 1080p (prostě černá obrazovka, občas problikl obraz, stalo se to, když jsem vytáhnul kabel, když byla zapnutá televize i xbox), tak jsem to poslepu (na youtube jsou tutoriály, tak to můžeš udělat podle toho) přepnul v nastavení xboxu na 1080i, a jedu v pohodě do teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
drak3go

Ano v televizi mám CINCH(Red/Green/blue)

Tak pokud má tvoje TV komponentní vstup, pak můžeš použít komponentní kabel k Xboxu na propojení pro dosažení HD obrazu.

Nezapomeň, že zvuk je veden u komponentního videa zvlášť, takže buď použiješ opět dva CINCH konektory (L/R), anebo pokud máš domácí kino to můžeš propojit např. optikou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu