Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zjištění verze CB u Jasperu


Recommended Posts

Ahoj,

přemýšlel jsem u svého Xboxu Jasper o RGH, poočítal jsem si zdejší návod a zjistil jsem, že verze dashboardu je vyhovují, nicméně zbývá zjistit verzi CB, která se zjišťuje vyčtením z NAND paměti, nicméně ať hledám, jak hledám, žádný program, co mi to dokáže na PC vyčíst jsem nanašel... Chápu, že musím spajet tento obvod - http://www.over-clockers.sk/chat/attachments/2924ebde7bf117517bd1d2d92dc5ad0b.png a připojit do PC přes paralelní port, to všechno není problém, akorát jaký program mi to v PC vyčte?

Děkuji za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K vyčtení NAND paměti poslouží lépe SPI programátor, např. NAND-X či J-R Programmer (kvůli rychlosti).

Všechny úkony doporučuji provádět v aplikaci J-Runner.

Ahoj,

přemýšlel jsem u svého Xboxu Jasper o RGH, poočítal jsem si zdejší návod a zjistil jsem, že verze dashboardu je vyhovují, nicméně zbývá zjistit verzi CB, která se zjišťuje vyčtením z NAND paměti, nicméně ať hledám, jak hledám, žádný program, co mi to dokáže na PC vyčíst jsem nanašel... Chápu, že musím spajet tento obvod - http://www.over-clockers.sk/chat/attachments/2924ebde7bf117517bd1d2d92dc5ad0b.png a připojit do PC přes paralelní port, to všechno není problém, akorát jaký program mi to v PC vyčte?

Děkuji za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže mi stačí koupit někde HW pro RGH a nic víc neřešit? Protože podle toho návodu je ta verze CB důležitá, tak nevím... Existuje někde návod, jak provést RGH v domácích podmikach? Popřípadě je někdo ochotný popovídat si semnou přes zprávy? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu