Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Budoucnost ps4


spectic

Recommended Posts

Nehral som to este s efektami a nepocul som o tom,ze by sa niekto po ich zapnuti na taketo nieco stazoval a to sledujem temy,kde sa o tejto hre riadne diskutuje,takze to mozem len spochybnit.Este ma presvedcis o svojej pravde,ak sa to dialo priamo tebe,pocul si len teda o tom,alebo to mas z vlastnej skusenosti...???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Konzole brzdi vyvoj protoze, grafika je nejdrazssi vec na cele hre. Pokud by tu nebyla zadna brzda tak by sice hry mohly vypadat lip ale takova hra by vysla max. 1 a jeste k tomu by museli mit vyvojari jistotu ze se jim ta hra zaplati jinak by totalne zbankrotovali. Coz by znamenalo, ze by hry vypadly tak jako vypadaji ted, protoze by nikdo nechtel financovat takto narocny projekt s velice nejistym ziskem a velkou pravdepodobnosti ztraty penez. Navic musis pocitat ze se pomalu blizi hranice vyroby nektery HW soucastek a budou se muset hledat alternativni materialy misto kremiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja s tebou plne suhlasim,nehovorim ze PS4 je zla,alebo ze by ju nemali vyrabat,len tvrdim ze konzoly brzdia vyvoj,to je cele...

Ale predpokladam ze pisaci stol mas a jeden monitor,klavesnica,mys a 2 repraky by sa na nom uz stratili,nehovoriac o tom ze klavesnicu a mys mozes schovat na vysuvaciu dosku kde nezavadzia...

Psací stůl fakt nemáme naco :P všechna prace se dělá na ntb......prostě mám konzoli kvůli pohodlí :) a herní zážitek je pro mě úplně dokonalej na velký tv :) už tu nereste chujoviny. Pc je a vždy bude lepší v grafice. :P konzole je o vkusu :*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano samozrejme ze konzolu za 800€ by nikto nekupil ked je kriza,prave preto stoji 400€...Ja si zase na grafiku potrpim a to kazdy,kto ma moznost hrat hry na PC na full detailoch,jasne konzolaci su tym znamy,ze im staci rovnaka grafika 5 rokov,lebo nemaju na vyber a uspokoja sa s kockatou hrou,co je podla mna uplna stupidita,ale ked to celemu svetu nevadi a spravaju sa ako ovce,tak ich problem,ja si pekne doma uzivam krasnu grafiku a konzolam sa smejem...Nebudu za 3 roky vyzerat rovnako dobre,ako teraz.Dajme tomu ze dnes vyzeraju dobre,o 3 roky ked ich porovnas s hrami na PC,tak to bude hnus,ale konzolaci to zase nebudu vediet,lebo ziju len vo svete konzol a co sa deje na vokol nemaju paru...

Každý má prostě priority postavený jinak, s ovcema to nemá nic společnýho. Pokud je středobodem tvého života grafika her, tak si za ni patřičně zaplať a užívej si to, já ti to přeju.

len tvrdim ze konzoly brzdia vyvoj,to je cele...

Já bych řekl, že konzole naopak velmi podporují vývoj herního průmyslu a nebýt herních konzolí, tak nemáš na tom svým nadupaným PC žádný AAA hry s úžasnou grafikou. A je to dané právě tím, že jsou díky své nízké ceně masově rozšířené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz splietas nezmysli...Preco by mala vyst max 1...???BF3+,Metro LL a Crysis su vo velmi dobrej grafike a ak by vysiel WD v grafike v akej povodne mal vyst,bol by bez zbytocnych bugov+ by tam boli efekty ako v hre uz 5 rokov starej,tak by mala hra mozno historicke predaje tak ako GTA V na oldgen,je to najdrahsia hra v dejinach a tvorcom sa do nej oplatilo ist,preco...???Lebo vedeli ze to skratka uspech bude mat a ak by WD isiel v slapajach GTA len s trosku odlisnym dejom,boli by priami konkurenti,ale takto asi WD 2 ani nebude,lebo si to sami pochovali...Vyvoj ide stale dopredu ci chces,alebo nie a skratka grafika tiez,len skoda ze nie tak ako by mala...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý má prostě priority postavený jinak, s ovcema to nemá nic společnýho. Pokud je středobodem tvého života grafika her, tak si za ni patřičně zaplať a užívej si to, já ti to přeju.

Já bych řekl, že konzole naopak velmi podporují vývoj herního průmyslu a nebýt herních konzolí, tak nemáš na tom svým nadupaným PC žádný AAA hry s úžasnou grafikou. A je to dané právě tím, že jsou díky své nízké ceně masově rozšířené.

Ale kde...AAA tituly tu boli davno pred erou konzol a ak by zo dna na den klesol predaj konzol na 0,myslis ze Ubisoft,Rockstar a pod. by len tak zavreli svoje pobocky...??? :D Sustredili by vyvoj hier na PC a ochranu pred cracknutim hier,tam by sa to zacalo uberat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz splietas nezmysli...Preco by mala vyst max 1...???BF3+,Metro LL a Crysis su vo velmi dobrej grafike a ak by vysiel WD v grafike v akej povodne mal vyst,bol by bez zbytocnych bugov+ by tam boli efekty ako v hre uz 5 rokov starej,tak by mala hra mozno historicke predaje tak ako GTA V na oldgen,je to najdrahsia hra v dejinach a tvorcom sa do nej oplatilo ist,preco...???Lebo vedeli ze to skratka uspech bude mat a ak by WD isiel v slapajach GTA len s trosku odlisnym dejom,boli by priami konkurenti,ale takto asi WD 2 ani nebude,lebo si to sami pochovali...Vyvoj ide stale dopredu ci chces,alebo nie a skratka grafika tiez,len skoda ze nie tak ako by mala...

Ale chápeš, že nebýt tebou zatracovaných konzolí, tak by se tyhle hry prostě nezaplatily a nikdo by je nedělal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kde...AAA tituly tu boli davno pred erou konzol a ak by zo dna na den klesol predaj konzol na 0,myslis ze Ubisoft,Rockstar a pod. by len tak zavreli svoje pobocky...??? :D Sustredili by vyvoj hier na PC a ochranu pred cracknutim hier,tam by sa to zacalo uberat...

Promiň, ale píšeš nesmysly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nemluvim o soucasne grafice. Myslel jsem tim, ze kdyby nebylo konzoli,tak by se sice mohla dosahnout grafika blizici se realismu, ale nikdo by takovou hru nechtel delat.

No samozrejme ze dnes nie,ale o par rokov,mozno 10 uz urcite hej...To je tazko hadat co by mohlo byt,keby...o 10 rokov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale chápeš, že nebýt tebou zatracovaných konzolí, tak by se tyhle hry prostě nezaplatily a nikdo by je nedělal?

A preco sa potom podla teba stale hry na PC robia...???Jasne ze na PC maju straty z predaja hier,ale s tym skratka rataju a ak by neboli konzoly,povedzme ze polka z tych ludi by si kupila PC a nan by si potom kupili aj hry,takze by sa to vykrilo,o to sa bat nemusis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A preco sa potom podla teba stale hry na PC robia...???Jasne ze na PC maju straty z predaja hier,ale s tym skratka rataju a ak by neboli konzoly,povedzme ze polka z tych ludi by si kupila PC a nan by si potom kupili aj hry,takze by sa to vykrilo,o to sa bat nemusis...

baba, z torrentů a výprodejů na Steamu by se financoval vývoj AAA her jedna báseň, já bych si mohl dát do podpisu tři řádky čísel a písmenek a všichni by byli šťastní :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde si nabral ze to nechapem,ja to velmi dobre chapem a presne to hovorim,ze vyvoj je brzdeny starymi konzolamy,skratka hry na PC zosekavaju aby sa podobali na tie konzolove a to je otras.

Ale preco by mali byt lepsie...???Si myslis ze GTA V na PC bude rovnake,alebo horsie nez na PS4...???Sa zobud...WD tak spravli,lebo bola konzola nova a keby sa hned ukazalo,ze aky ma slaby vykon,ze mesiac po jej predaji nezvlada novu hru,tak by to bolo na smiech,co teda aj je...

A víš co ty na tom nechápeš? Ten skutečný výsledek. Ty se furt bavíš o tom jaký má PC možnosti, ale co z toho když se skutečně pořádně nevyužijí. A ten současný rozdíl zase tak markantní fakt není :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preco by sa inac tie efekty dali odomknut a uz si spominam,Ubisoft to nakoniec pod tlakom priznal,takze si to vygugli ty mudrlant...

Mudrlant si sam, obhajujes tu svoje "pravdy" a jeste ti neni blby postnout clanek, v kterym se pise neco naprosto jineho nez sam tvrdis.

Ale kde...AAA tituly tu boli davno pred erou konzol a ak by zo dna na den klesol predaj konzol na 0,myslis ze Ubisoft,Rockstar a pod. by len tak zavreli svoje pobocky...??? :D

Doporucuji ti, trosku si zaspasovat se strejdou Googlem a tetou Wikipedii a zjistit si neco o hernim prumyslu jako takovem, treba nejprodavanejsi tituly a platformy.

Ubisoft je tovarna na prachy, kterou hraci moc nezajimaji, ale zrovna takovej Rockstar by tim prisel o hodne.

Ono to nejspis nebude jen tak, ze vyvoj a prodej HW u PC se za posledni leta o dost zpomalil ze. Spousta tech lepe smyslejicich si totiz poridila konzole a nevaha zaplatit cas a praci vyvojarum, neparazituje a umi snahu ocenit. Faktem je, ze hry ciste na PC se momentalne delat nevyplati a neverim tomu, ze se to nekdy zlepsi, naopak bych rekl ze to bude dolu a dolu a nezbyde nic jineho, nez s hloupym trendem mikrotransakci pokracovat.

Nerad bych se nejak dotknul tech PC hracu kteri nekradou, i kdyz jejich mnozstvi je opravdu minimalni. Sam mam jak konzole tak i PC - sice uz 2roky stare a premyslim na pristi rok o novem, ale proste se mi jen nelibi tvoje omezenost a obhajoba totalnich nepravd. Clovek se tu slusne jde zeptat a ty tu spustis takovouhle trollarnu...

Upraveno uživatelem Tellinnor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby vyvojari multiplatformnich her dokazali vytahnout z konzoli to, co napriklad Naughty Dog, tak zadnou brzdu by konzole nedelaly. Kdyby nebyly konzole, PC scena by chcipla, nebyly by zadne velke hry, protoze na PC 99,99% lidi pirátí. PS4 exkluzivity jsou mnohem hezčí než hry na PC. A taky jsou kvalitnější. Peto vac: jsi strašný troll

Upraveno uživatelem Tiger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně osobně přijde hraní na pc nepohodlné. PC je na práci, na projetí netu... U konzole se vyvalim na sedačku a užívám si... Šlo mi jen o to, abych si nekoupil ps4 (i těch 10k je pro mě dost :) ) a za dva roky Sony nepřišlo s ps5, které bude upgradované a blížící se výkonu PC... Toť vše :) Vždy jsem hrál na konzolích a hodlám v tom pokračovat...

Ono je pravda, že stále vzpomínám na hry, které běžely na starém, hranatém šedivém playstationu, byly neskutečně kostkaté, ale nic je zatím netrumflo a asi netrumfne. Hra měla 500MB, byla na jednom CD ale hrál jsem jí 14 dní, ne 14 hodin :)

Myslím, že mám jasno... Minimálně za TLOU, Uncharted 4 a každoroční jistotu nového NHL to stojí :) Nechtěl jsem tu rozpoutat Česko - Slovenský konflikt :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiger: Zase takhle bych to nepausalizoval. Ano je pravda ze pc vede ve warezu, ale ne kazdy hry stahuje. Co me stve nejvic v posledni dobe je, jak pckari porad tvrdi, ze Steam prekonava pocty prodanych kopii oproti konzolim, jenze problem je v tom, ze to jsou predevsim Steam slevy, ve kterych lidi nakoupi 30 her za 3 eura. Je pekny ze se tim zvyssi statistika prodaych kopii, ale za jakou cenu? Kdyz vemu v potaz, ze z toho tezi pouze Steam a vyvojari nic nedostanou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srovnával jsem že se krade jak na pc tak na konzolích..to jak je co snadný o tom si můžeme povídat...většinou si CFW zaplatíš a je to...Takže jakkoliv uznávám, že je to pravděpodobně těžší než stáhnout hru a kreknout jí, výsledek je stejně ten, že zkrátka kradete taky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PC-hráči právě můžou být rádi, že nějaké konzole jsou. Kdyby konzole nebyly a PC hry skutečně využívaly výkon jaký dnes můžou počítače mít tak by se nedoplatili za upgradování :-D

Preco nie...???Ja stale pustim nove hry na FULL detailoch a doplatil som sa...Len zabudas na jednu malickost,hru na PC si prisposobis svojmu PC,ak mas slaby,hru si moc nevychutnas,ak mas peckovy,vychutnas si krasnu grafiku,ale na konzole si mozes zahrat hru len v podobe,v akej ti ju vyvojari osekali... :D

A víš co ty na tom nechápeš? Ten skutečný výsledek. Ty se furt bavíš o tom jaký má PC možnosti, ale co z toho když se skutečně pořádně nevyužijí. A ten současný rozdíl zase tak markantní fakt není :-)

Preco by sa poriadne nemali vyuzit,su hry kde to krasne vidis,aky mas vykonny PC a su hry,kde bohuzial nie,lebo su hry osekane,aby bezali na konzolach...Rozdiel je riadne velky,len ty si ho nikdy nevidel... :D

Mudrlant si sam, obhajujes tu svoje "pravdy" a jeste ti neni blby postnout clanek, v kterym se pise neco naprosto jineho nez sam tvrdis.

Doporucuji ti, trosku si zaspasovat se strejdou Googlem a tetou Wikipedii a zjistit si neco o hernim prumyslu jako takovem, treba nejprodavanejsi tituly a platformy.

Ubisoft je tovarna na prachy, kterou hraci moc nezajimaji, ale zrovna takovej Rockstar by tim prisel o hodne.

Ono to nejspis nebude jen tak, ze vyvoj a prodej HW u PC se za posledni leta o dost zpomalil ze. Spousta tech lepe smyslejicich si totiz poridila konzole a nevaha zaplatit cas a praci vyvojarum, neparazituje a umi snahu ocenit. Faktem je, ze hry ciste na PC se momentalne delat nevyplati a neverim tomu, ze se to nekdy zlepsi, naopak bych rekl ze to bude dolu a dolu a nezbyde nic jineho, nez s hloupym trendem mikrotransakci pokracovat.

Nerad bych se nejak dotknul tech PC hracu kteri nekradou, i kdyz jejich mnozstvi je opravdu minimalni. Sam mam jak konzole tak i PC - sice uz 2roky stare a premyslim na pristi rok o novem, ale proste se mi jen nelibi tvoje omezenost a obhajoba totalnich nepravd. Clovek se tu slusne jde zeptat a ty tu spustis takovouhle trollarnu...

Jasne ze sa v clanku nepise cela pravda,ved by si nasrali na hlavu...

Rockstar tak isto pozera na prachy a to kazdy,optimalizacia GTA IV je tomu priklad,taktiez RDR len na konzoly...

Preco by sa mal spomalit...???Prave naopak,su v predaji grafiky za 2000€,nepamatam si kedy by sa dala tak draha herna grafika kupit,tak isto prave prichadzaju nove DDR4 pamate na trh,takze sa nic nespomalilo a to este nehovorim o 4K rozliseni,ktore uz klope na dvere...

Male mnozstvo urcite nie...Kolko ludi ma BF3,teda malo este predtym,nez bolo free,kolko ludi ma BF4,CoD,to su vsetko multaky ktore ludia hraju po celom svete,takze cislo predanych kusov nieje ani nahodou zanedbatelne...Ako trollarnu to vidis ty,lebo si nevidis na spicku nosa a taras hluposti,skus sa na to pozriet aj z ineho pohladu...

Kdyby vyvojari multiplatformnich her dokazali vytahnout z konzoli to, co napriklad Naughty Dog, tak zadnou brzdu by konzole nedelaly. Kdyby nebyly konzole, PC scena by chcipla, nebyly by zadne velke hry, protoze na PC 99,99% lidi pirátí. PS4 exkluzivity jsou mnohem hezčí než hry na PC. A taky jsou kvalitnější. Peto vac: jsi strašný troll

A co dokazalo vytiahnut z konzoli Naughty Dog,povedz mi...???Ty len vidis obrovsky skok dopredu,lebo si hral TLOU na PS3,kde sa ti to zdalo paradne a teraz si to videl na PS4,kde nedokazes uverit tej krasnej grafike,ale ja som PS3 odsudil uz pri prvom vzhliadnuti hry a PS4 mi pride ako normalna grafika...Ked nevies ako naozaj paradne vyzera grafika na PC,tak sa zdrz komentarov...Sa uz zobud z toho konzoloidneho sna ty retard...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu