Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Budoucnost ps4


spectic

Recommended Posts

  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já myslel jako celkově, šak už to vypadá jak reálný všechno. Na PC si už hráči užívají grafiku jak z reality :) Ale občas mě sere že se nebere ohled na lidi se slabším pc, prostě všichni jdou po nejnejnej grafice ale co má dělat ten, kdo má slabší pc ? Taky bych si rád třeba zahrál csgo na full, ale botím jen source.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si ty hry zahraj na nejtěžší a nebudou trvat 4-5 hodin. Já hraju TLOU na Grounded, dříve jsem ho hrál tak 7x a už vím, kde co je, ale jakmile jsem si zapl difficulty, kde umřeš na 1, maximálně dvě rány, tak se rázem z 8hodinového gameplaye stane 14-15hodin, nehledě na to, že tvých 4-5hodin je naprostý nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, hlavně na nejtěžší obtížnost se ze spousty her stává naprosto nová hra, kde musíš kompletně překopat herní styl.

Přesně tak :). Já osobně dával speedrun v TLOU kvůli pár artefaktům a udělal jsem to nějak pod 7 hodin a na internetu jsem někde našel, že nejrychlejší speedrun je kolem 6hodin, takže nechápu, kde pán bere 4-5h :D Je to nesmysl to projít za takovou dobu...to nejspíš mluvil o svém úžasném Crysis 3, kde je hrací doba 4-5hodin :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peto.vac : Jediná věc, co brzdí vývoj her, jsou lidi jako ty. Jako na internetu je kupa ♥♥♥♥ch lidí, ale ty si vítěz. Congrats. Tady ti snad ani nemusím nic psát. Všichni vědí jak to je, a ty sám, by jsi stejně ♥♥♥♥♥ pochopil. Často procházím diskuze, kde je nějakej blb, ale většinou se celkem udržim a nepřispívám, ale tohle nejde. Vždyť ty jen meleš, bohužel pro tebe nikoho tvoje názory nezajímaj. Choď si na fora, kde jsou lidi tobě podobní. A hlavně už prosimtě nic nepiš. Ani neumíš pořádně psát a asi si myslíš, jak máš nadupaný PC co? Přitom máš pěknou shitku na dnešní poměry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také je na konzolích super to, že si tu malou krabičku(mluvím o PS4, ne o kravsky velkým X1 :D ) prostě položíš pod telku nebo někam, kde je kousek místa. Kdežte PC zabere docela velkou část pokoje, jelikož musíš dát někam case, klávesnici, myš a monitor...vlastně, když si koupíš výkonnou grafiku, tak je pomalu tak velká jako PS4 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praveze nezabere,bez monitora,klavesnici a mysi by na stol len prach sadal a skrinka je pekne pod stolom a este si na nu mozem aj nohy vylozit,jaka parada...

Peto.vac : Jediná věc, co brzdí vývoj her, jsou lidi jako ty. Jako na internetu je kupa ♥♥♥♥ch lidí, ale ty si vítěz. Congrats. Tady ti snad ani nemusím nic psát. Všichni vědí jak to je, a ty sám, by jsi stejně ♥♥♥♥♥ pochopil. Často procházím diskuze, kde je nějakej blb, ale většinou se celkem udržim a nepřispívám, ale tohle nejde. Vždyť ty jen meleš, bohužel pro tebe nikoho tvoje názory nezajímaj. Choď si na fora, kde jsou lidi tobě podobní. A hlavně už prosimtě nic nepiš. Ani neumíš pořádně psát a asi si myslíš, jak máš nadupaný PC co? Přitom máš pěknou shitku na dnešní poměry.

Hah,tak ty si sa teda ukazal,vacsia lama snad zije len na farme,klobuk dole aj takymto babrakom,nevadi ved raz z toho vyrasties...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preco by ste ma mali lutovat...???To skor ja mozem teba lutovat,ze nevies co je to pekna grafika a ani nikdy vediet nebudes :D Kupoval som si ju len a len koli jednej hre,ak by vysla TLOU na PC,konzolu by som si asi nikdy nekupil...

A proc bych jako nemel vedet co je to pekna grafika? Navic co se tyce TLOU tak to neni tak lehky, ta hra mela vytvoreny engine presne na miru Cell procesoru v PS3. Naportovat tu hru na PS4 musela byt pro vyvojare vyzva. Staci se podivat jak vypadaji emulatory na PS3, zatim tak maximalne spusti hombrew hry. Ta hra proste uz lip vypadat nemuze, je limitovana vykonem PS3. Proto se taky mohli pouze zlepšit stiny a doostrit textury v dalce. Lepsi grafika by znamenala kompletne predelat cely engine coz, by stalo zbytecne moc casu a penez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu