Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Alien Isolation


dany_

Recommended Posts

tomu chapem, ale da sa to dat aj cez horizon? na usb flasku, vlastne tam psie rucne, takze mam to daj na externy hdd a potom to prekopirovat do toho USBMU0

Ty vl biggerg nekecej a nevymlouvej se, že máš rgh krátce, sleduju tě už delší dobu a ptáš se úplně stejně jako tupec u naprosto všech her, co ostatní pochopí napoprvé tak ty máš stále u všeho problém, jestli nechápeš základní principy (kopírování souborů na PC) tak se na to vykašli a jdi od toho. By mě zajímalo, kolik je ti let, odhaduju tak 10...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tady mate navod na instalaci v anglictine stacilo pouzit google

http://www.xpgamesaves.com/topic/111849-tutorial-alien-isolation-installation/

JJ paráda, až na to, že mě to nějak nefungovalo.

I když mám hru na USB, musel jsem uložit Content na HDD1. Potom už se hra rozjela.

No grafika nic moc. Nejsem žadnej velkej hráč. Po půl hodině jsem hru vypnul aniž bych narazil na nějakého vetřelce :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neboj sa uz sem to rozjel, a mas pravdu nesom taky zavislák ako ty a nesedim tu nonstop,ako ty ze vsetko vies:) a malo co hry su takto riesene,a keby si nebol blby vies ze pri kazdej skoro hre je uplne neco ine!tak nemel tu kraviny, nato tu je ta sekcia zeby ludia pomohly!tak zdrz sa svojich komentarov!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neboj sa uz sem to rozjel, a mas pravdu nesom taky zavislák ako ty a nesedim tu nonstop,ako ty ze vsetko vies:) a malo co hry su takto riesene,a keby si nebol blby vies ze pri kazdej skoro hre je uplne neco ine!tak nemel tu kraviny, nato tu je ta sekcia zeby ludia pomohly!tak zdrz sa svojich komentarov!!

Synku kolega má pravdu. Akorát tady někteří PLEVELÍTE fórum naprosto zbytečnýma otázkama. Nečtete pozorně návody a zatvrzele odmítáte používat vlastní makovici. Jinak nebuď vzpurný a drzý - křupanství ve 21. století už dávno není v módě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neboj sa uz sem to rozjel, a mas pravdu nesom taky zavislák ako ty a nesedim tu nonstop,ako ty ze vsetko vies:) a malo co hry su takto riesene,a keby si nebol blby vies ze pri kazdej skoro hre je uplne neco ine!tak nemel tu kraviny, nato tu je ta sekcia zeby ludia pomohly!tak zdrz sa svojich komentarov!!

Kraviny tu meleš akorát ty, jsou jen 2 základní způsoby jak nakopírovat a zprovoznit hry na RGH a u všech her je to stejné, jen ty máš pořád problémy a ptáš se stále dokola jako hňup na jedno a to samé. A vidíš že tento názor na tebe nemám jen já ale i ostatní. A když to máš krátce jak říkáš tak nebuď drzý a šoupej nohama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano no nevrav?:) GTA V robene cez horizon:) need for speed alebo BT4 prerobene tak ze spajas s prveho dvd do druheho dvd kde nejake subory vymazes a nahradis :) alien, nepouzivat horizon ale musis to manualne prekopirovat v xboxu,tak mi tu nekecaj ze je to to stejne!!!ak mas hdd 250gb tak u teba je to mozno stejne,ty co maju 4gb a pouzivaju usb flasku tak sa to robi inac!!a uz to nerieste nato su tu tie fora pre lamky co tomu nerozumia, za to ze ty sedis asi len pri pc a vsetko ovladas nemusi vediet kazdy!! tak uz to nerieste preboha!!!koniec bodka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano no nevrav?:) GTA V robene cez horizon:) need for speed alebo BT4 prerobene tak ze spajas s prveho dvd do druheho dvd kde nejake subory vymazes a nahradis :) alien, nepouzivat horizon ale musis to manualne prekopirovat v xboxu,tak mi tu nekecaj ze je to to stejne!!!ak mas hdd 250gb tak u teba je to mozno stejne,ty co maju 4gb a pouzivaju usb flasku tak sa to robi inac!!a uz to nerieste nato su tu tie fora pre lamky co tomu nerozumia, za to ze ty sedis asi len pri pc a vsetko ovladas nemusi vediet kazdy!! tak uz to nerieste preboha!!!koniec bodka!

Ano bude lepší příspěvky od tebe už neřešit protože tobě totiž není pomoci. Za tu dobu co se tu pořád ptáš na to samé sis ten 250 GB HDD už dávno mohl koupit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, viem že sa to už niekoľko krát riešilo, ale nakoniec aj tak nemám šajnu ako spojazdniť túto hru na 4GB xboxe s externým HDD a RGH2. Prosím neodkazujte ma na ten postup

http://www.xpgamesaves.com/topic/111849-tutorial-alien-isolation-installation/

Nerozumiem tomu. Mám stiahnutú verziu pre RGH, takže to mám rozbalené v dvoch priečinkoch:

1. \Alien Isolation instal\5345085E

2. \Alien Isolation play\...

Prosím povedzte mi kde mám čo prekopírovať na externý HDD, porpípade čo treba spraviť.

Lebo keď spusím hru, vypíse mi že mám navoliť cestu pre disk 2 na inštalaciu to potvrdím a potom mi len dole píše dáke titulky ale do menu sa to už nedostane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musis mat nejaku usb flasku zformatovanu cez xbox360 content rucne prekopitovat na tu usb flesku kde mas na flaske content a cislo tej hry..

No šak mám HDD pripojený na Xbox na ktorom sú všetky dáta, či už FS3, Hry, a je tam aj zložka Content. Keď som to instal DVD nakopíroval do Content a Play DVD medzi hry, tak mi hru spustí, ale po úvodnej animácii vypíše že mám nainštalovat DVD 2, to potvrdím a dalej to len načítava akoby ale hlavné menu už nespustí. A to som čakal asi 15 min.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejný postup jako u BF4

http://console-forum.net/tema/161840-jak-spustit-battlefield-4-na-xboxu-s-rgh

Já to dělám tak že pro extrakci ISO použiji Xbox Image browser a:

1) z DVD 1 nakopíruji pouze obsah složky content do content na HDD

2) DVD 2 nakopíruji celé do složky kde mám hry na HDD, např. ../game/AlienIsolation

Odzkoušeno, funkčí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejný postup jako u BF4

http://console-forum.net/tema/161840-jak-spustit-battlefield-4-na-xboxu-s-rgh

Já to dělám tak že pro extrakci ISO použiji Xbox Image browser a:

1) z DVD 1 nakopíruji pouze obsah složky content do content na HDD

2) DVD 2 nakopíruji celé do složky kde mám hry na HDD, např. ../game/AlienIsolation

Odzkoušeno, funkčí..

Spravil som to presne podľa toho návodu. Prikladám aj screen:

1. - vľavo Disk2 (hra) a vpravo Disk1(instal)

post-73835-14687178161611_thumb.jpg

2. - nastavenie cesty vo FS3:

post-73835-14687178163433_thumb.jpg

3. - po spustení hry naskočí toto:

post-73835-14687178164992_thumb.jpg

4. - keď dám OK zostane na tomto a ďalej sa nespustí:

post-73835-14687178166659_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nečetl jsi to pořádně, děláš to špatně. Ty základní 4 soubory musíš mít na interním HDD nebo flashce ale tato HDD nebo flashka musí být inicializované (naformátované) v dashbordu X360, ne ve Windows !!! Prostě ty 4 soubory co se povinně instalují nemůžeš mít na externím HDD, tak ti to nikdy nepůjde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako opravdu musí být vždycky mega téma s těmi samými otázkami jak to instalovat ?

Univerzální postup:

1) Prohlídněte si disky Xbox Image Browserem - na nějakém disku bude složka Content/16 nul/id hry/xxxx s nějakými soubory

2) Tyhle všechny soubory patří zkopírovat na interní disk (hdd1, nebo naformátovaná flashka) do stejného adresáře v jakém ho vidíte na té placce - Content/16 nul/id hry/ .... Když na interním disku složka není, tak si ji musím logicky nejdřív vytvořit a následně tam soubory nakopírovat

3) Disk na kterým content NENÍ bude startovací, ten nahrajeme klidně přes ISO2GOD tam co vždycky. Tímto diskem hru z menu spustíme.

Jak to funguje : spuštěná hra najde Content co sme tam nahráli z bodu 2 a bude makat. To je fakt celý.

Například poslední NFS je jen jedna placka, ale Content tam je, takže se zase musí nakopírovat na interní disk jako u vícediskových her.

Je to u všech her stejný s vyjímkou těch, který Content nemají, ale je to rozkouskovaný děj na víc placek - Rage atd. Tam to stačí jen převést ISO2GOD se zaškrnutou volbou "auto-rename multi disk games" a je to. Těch je ale v poslední době minimálně.

Pokaždý se najde někdo kdo cpe Content na externí disk (usb:/), nebo cpe 6 GB souboru na 4GB interní jednotku (GTA V) a podobný případy....

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já bych řekl, že tu cestu do které si kopíroval povinný content (4 základní soubory) a kterou si ručně vytvořil si měl špatně, (stačí jeden překlep a je to v čudu) a teprve když ti ho hra sama správně vytvořila tak ti to šlo. Myslím že je to tu snad už dost dobře popsáno, aby to všichni pochopili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu