Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Má teď vůbec cenu kupovat Xbox One?


FeebeE

Otázka

Ahoj,

pročítal sem diskuse tady na fóru, protože mám v plánu koupit Xbox v bundlu s GTA V až vyjde v půlce listopadu a docela jsem se zděsil. Čtu tady akorát to, jak nefunguje to, nefunguje tamto a jak pořád posíláte konzole na reklamace... Zas tolik peněz nemám, abych utratil 12 tisíc a hned ten den konzoli poslal na reklamačku. Chci se teda zeptat, jestli má vůbec smysl ji kupovat nebo počkat. Jestli se do ČR nemá dostat nějaká nová várka, která už tyhle vady nebude obsahovat.

Díky za odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

tak to jsem rád :) četl sem, že ten externí hdd musí mít usb 3.0, což můj externí má a má 2TB, tak to nemusím řešit :)

teď mimo téma, ale jak to funguje s tím novým GTAčkem ohledně oldgen verze a té, co má teď vyjít s novým bonusem pro hráče, kteří vlastní starou verzi hry? Mám teď origo GTA V na x360 a jsem online na svojem účtu, pod kterým se přihlašuju i na XO, stačí to takhle? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

marto dneska sem akorat prinesl domu x one forza fifa bundle.. napred sem se zdesil ale rekl bych ze tedka to je uz bezproblemovy.. a nevahal bych mam predobjednano gta.. bude to narez..

jinak GTA je tak jak rikas, pokud budes mit stejnej profil jako na x360 tak dostanes bonus i na svuj ucet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

výborně! :) pro jistotu jsem si přidal gamertag i na rockstargames.com, kde mám účet s GTA IV a Maxem

jinak konzole, resp. větrák začal dělat tenhle zvuk:

není to žádný hardcore, je to slyšet jenom pokud mám doma absolutní ticho (i lednice, která zrovna chladí ve vedlejší místnosti je daleko hlasitější, ale člověk o tom zvuku ví a není to obyčejný hučení, ale něco na pomezí hučení a pískání a je to docela nepříjemný :-/ Podle všeho je to ale normální...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nechci zakládat nové téma a tak se zeptám tady. Dá se nějak v xone vyfiltrovat všechny demoverze (trialy taky) různé časově omezené nabídky a podobně? Marketplace mi v tomhle přijde hrozně debi.lní... Člověk tam skoro nic nenajde, pokud neprolízá jednu hru za druhou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dema mají vlastní dlaždici měla by být někde poblíž hned jak se dostanete do storu. Jinak opravdu stojí za prd :) Ty časově omezený nabídky to taky netuším a taky by to bodlo..oproti ps store je to chaos jako blázen.

souhlas s vámi klucí. Mě se nejvíc osvědčilo kouknout na xbox.cz, kde jsou ty akce a všechno jasně napsaný a pak si tu hru najít přes vyhledávání v konzoli nebo koupit na webu. Ale třeba ten market ještě doladí :D

Jinak dema mají vlastní záložku nebo tu dlaždici, ale to už tu někdo psal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

taky nechápu ten store.. mám radši přepnutý xbox na US region, kde toho je více.

jinak FeebeE: tento stejný zvuk mi dělá i můj Xbox nevím jestli to tak má být, když je třeba v noci ticho, tak při vyšším výkonu to celkem dost hučí, přijde mi jako by větráček o něco zavaďoval... prosím o reakci jestli to tak má být nebo jestli je opravdu celkem slyšet. děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Určitě to tak být nemá. Je to nekvalitním větrákem. Na druhou stranu je to slyšet jenom za předpokladu, že mám doma absolutní ticho. I lednice, která je v kuchyni o 5 m vzdušnou čarou dál a mrazí je hlučnější. Četl jsem přímo pod videem komentáře, že xone zkoušeli s touhle závadou poslat na reklamaci a zamítli ji, že to není nic tak hroznýho a že se jedná o provozní hluk konzole. (na druhou stranu jsme z toho vyvázli ještě dobře :) )

Zeptám se úplně mimo téma:

Mám zaplacený Live Gold a stáhnul jsem si na XONE hru zdarma (teď jsou to Worms). Už si nemůžu stáhnout hru zdarma z x360? Zobrazují se mi ty hry, které mají být zdarma jako placené...

A dají se nějak u ovladače vypnout vybrace? Docela žerou baterky... Díky

Upraveno uživatelem FeebeE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám zaplacený Live Gold a stáhnul jsem si na XONE hru zdarma (teď jsou to Worms). Už si nemůžu stáhnout hru zdarma z x360? Zobrazují se mi ty hry, které mají být zdarma jako placené...

JJ, hry zdarma na X360 se dají normálně stahovat, já to dělám přes Xbox.cz a v pohodě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dobře :) díky za info.. jinak asi napíšu do JRC a třeba reklamaci přijmou :)

a k těm vibracím.. občas mě taky pěkně štvou, hlavně v noci když je ticho tak vibrace dělají celkem hluk, např. u hry Volager King či jak se to píše a ano, občas si tuto blbůstku zahraji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak sem si koupil bílou konzoli a druhý den jsem jí vracel Alze, né že by byla špatná, ale absolutně mi nesedla "na živo" ta barva, takže půjdu do černé. Jinak mechanika vpohodě, ale ten větráček hučel, ale jak se již psalo - za uplného ticha bylo trochu slyšet, nic hrozného, prolézal jsem fóra a o tomto problému psalo hodně užovatelů, někteří tuto závadu reklamovali a opravená konzole nehučela, takže si myslím, že prostě vyměnili větráček za nějaký kvalitnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu