Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Middle Earth Shadow of Mordor


flesh light

Recommended Posts

R1 mount caragor

Nemám ho?Mačkám R1 a nikde se neobjeví?Mám ho někde najít v té kleci?Já toho prvního asi zabil..to ho mám pustit ?Nebo co ted?kde se objeví?když seskočím dle návodu a držím R1 tak se nikde neobjevuje.

Jak na něm jezdit??

Caragor je ta jízdní stvůra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ty runy do meče.Čtvereček píše,že je rozbije?K čemu to je dobré?Když jsem zmačknul čtvereček na všechny v inventáři zmizely a nemám ted žádnou?K čemu to je dobré zmačknout ten čtverček?Vůbec není moc přehledné plnění těch run do mečů či luku..to se má vyměnovat podle druhu nepřátel?

Nebo jich má svítit na luku či meči co nejvíce?

Nikde není návod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistil jsem,že hlavní mise vás nepustí pokud nepoužíváte nepřehledný systém komb jinak nemůžete hrát..takže nutit hráče používat komplikované prsto-lamové-mačkání a při tom nabíhající nekonečné množství orků do toho cíle utečou a jejich eliminace není považována za dokončení mise dokud není používáno prsto-lamové-kombo.

Hmm celá serie byla již od ps3 nehratelná a tahle taky akorát použitím chitů na nesmrtelnost se to dalo.

Tohle nebudu dohrávat ze začátku vás to naláká a pak uplně nepřehledný zmatek to je celé.Všude navíc stále na sebe poutající warchief ,kteří nabíhají a spuští animace ,takže ani nevidíte kam běžíte.

-Odfláknuté a nepřehledné ovládání

-nesmysl s výběrem cílů

-prsto-lamová komba stačilo by tlačítko "turbo.

Upraveno uživatelem flesh light
konečný verdikt.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 1 month later...
Ty runy do meče.Čtvereček píše,že je rozbije?K čemu to je dobré?Když jsem zmačknul čtvereček na všechny v inventáři zmizely a nemám ted žádnou?K čemu to je dobré zmačknout ten čtverček?Vůbec není moc přehledné plnění těch run do mečů či luku..to se má vyměnovat podle druhu nepřátel?

Nebo jich má svítit na luku či meči co nejvíce?

Nikde není návod

Omlouvám se, že reaguji na tak starý příspěvek, ale kdyby to někdo četl, tak aby ho to neodradilo od téhle výborné hry. Systém run je poměrně přehledný a jasný, žádný návod není potřeba. Zásobník na runy, ze kterého si vybíráte na zbraň tolik run, kolik máte odemčeno, je omezený. Čtverečkem se tedy můžete zbavit slabých run, které byste nevyužili. Pomačkat vše a pak se divit není dobrý nápad;-)

Zjistil jsem,že hlavní mise vás nepustí pokud nepoužíváte nepřehledný systém komb jinak nemůžete hrát..takže nutit hráče používat komplikované prsto-lamové-mačkání a při tom nabíhající nekonečné množství orků do toho cíle utečou a jejich eliminace není považována za dokončení mise dokud není používáno prsto-lamové-kombo.

Hmm celá serie byla již od ps3 nehratelná a tahle taky akorát použitím chitů na nesmrtelnost se to dalo.

Tohle nebudu dohrávat ze začátku vás to naláká a pak uplně nepřehledný zmatek to je celé.Všude navíc stále na sebe poutající warchief ,kteří nabíhají a spuští animace ,takže ani nevidíte kam běžíte.

-Odfláknuté a nepřehledné ovládání

-nesmysl s výběrem cílů

-prsto-lamová komba stačilo by tlačítko "turbo.

Nepřehledný systém komb??? Warchief se zabije tak, že využijete jeho slabinu, to s komby nemá nic společného. Nekonečné zástupy orků vůbec nemusíte zabíjet, protože jakmile sundáte warchiefa, tak se rozutečou;-) Warchief na sebe (velmi efektně) upoutá pozornost jen při příchodu na bojiště, takže netuším, jak tohle může někoho zmást;-)

Upraveno uživatelem metuj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma Warchief,se nabalují do trsu na něj,takže se k němu nedá ani přiblížit tak asi v první misi.Jinak jsem na střeše a oni běhají okolo ve snaze mě sejmout slezu a rubu warchief a ten trs hned hupsne na mě a já zase hned na střechu.

Opravdu,ale opravdu se NEROZUTEČOU.

Obklopují ho.

Warchiefs jsou i nižší hodnosti a těch je okolo spousta a spousta,takže rubeš jednoho a jak běháš okolo nabíhají animace těch okolo civících a spuští ty úmorné tupé animace.

-Ovládání opravdu děsivý,děsivý

-nemožnost ukládat hru,kdy ty potřebuješ tomu pomáhá......NE,nepomáhá.

-pokud nejsou v pokročilých levelech likvidováni přesně....tak,bububu okamžitý RESTART mise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Warchiefa musíš prvně zabít, pak se rozutečou.

Nevím v jaké fázi hry seš, ale za mě sem si vždy přál aby bylo orku co nejvíce. Když už máš komba (která jsou přehledná, zmáčknout dvě tlačítka najednou jde úplně v pohodě) tak je to úplná pohoda bojovat i proti víc jak dvaceti.

Ovládání není děsivý, jen to asi neumíš.

Hra se uloží vždy když jsi mimo kombat respektive když tě přestanou pronásledovat.

S tím posledním nevím co myslíš, ale ano par misí je, že musíš zabíjet aniž by tě z pozorovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:)ok chuchmi

Tím posledním jsem myslel jak musíš zabíjet přesně nějakým krkolomným kombem a když ti utíkají do všech stran a zabiješ je běžně(pohodlně) tak to NEPLATÍ a musíš restart celou,uplně celou misi,fakt dobrý nápad.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ne 10x restartem do všech stran se rozprchávajících cílů:D kde se objevují stále dokola animace warlordů a těch je okolo několik po jejich animaci nevíš na jakou stranu ti běžel a můžeš začít znova.

Takhle nepřehledné to bylo i na PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...
  • 1 year later...

zdar borci, jak mohu ovládat orky? jsem cca ve 20% hry a pořád nevím jak je mám ovládat, tak aby mi např. pomohli pri fightech.. ikdyz vim, že se orkové mezi sebou lehce zabíjejí, tak menší pomoc pri fightu, kde je na mě 30 orku bych uvítal. Díky za radu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj taky jsem si nedavno poridil goty edici. Mam odehrano 20 hodin uz pokud uz mas tu schopnost tak koleckem. Podrz dokud se nenaplni ukazatel az se naplni je stebou a pak uz jen staci zmacknout sipka nahoru. Zalezi je to delsi nebo pak muzes potichu k nim prijit zezadu je to rychlejsi nebo na ne skocit z vrchu taky rychlejsi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu