Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

20th Playstation


kasaco10

Recommended Posts

  • Odpovědi 329
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators

Sony se nevyjadřuje nikde, asi ani necítí potřebu, prostě dosáhla svého, před koncem roku si zvedne obrat o pěkných cca $61,5 Mil.

Soudě jen podle této konkrétní věty však bylo zřejmé, že se na SCEE nedostane řada:

How to pre-order in the US: PS4 20th Anniversary Edition will be available in very limited supply for pre-order starting Saturday, December 6th. Please watch the PlayStation Experience keynote starting Saturday morning at 10:00am Pacific Time to learn more. Canadian users can follow PlayStationCA on Twitter to learn more details for availability in their region.

Zdroj: http://blog.us.playstation.com/2014/12/03/playstation-turns-20-ps4-20th-anniversary-edition-revealed-2/

Na EU blogu Playstation dokonce tato zmínka a z ní se dalo možná vytušit, že prodej v SCEE prostě nebude:

Given this very limited production run, the 20th Anniversary Edition will not be available via traditional retail channels in the SCEE region. Look out for more information soon on how you can get your hands on one of these highly collectable consoles.

Zdroj: http://blog.eu.playstation.com/2014/12/03/playstation-4-20th-anniversary-edition-revealed/

Nedává mi to moc smysl. Díval jsem se na video

a v čase 0:46 je vidět štítek na krabici, kde se udává rozsah napětí 220V-240V. Hm? S takovou konzolí by v USA moc muziky nenadělali a jaká je síť VN v Kanadě nevím. Navíc lze teda předpokládat, že některé kusy budou 100-110V? Ale podle čeho by to Sony rozlišovala, když dopředu nemohli vědět, kolik ks se prodá do US regionu a kolik do Kanady? (za předpokladu, že tedy Kanada má síť 220V). Nebo se jedná o nějaké limitované kusy pro EU?

Fakt nevím, je pro mě i novinkou že by konzole neměly být na univerzální napětí 100-240V jak to obvykle bývá, svoji PS4 mám vestavěnou do AV panelu a nechce se mi ji teď odpojovat a vyndávat, je to na dlouho. Nemohl by někdo otočít svoji PS4 zespodu a podívat se jaké napětí tam je uváděné? Jestli jen 220-240V anebo 110-240V? (Díky předem).

///EDIT: Tak v Kanadě stejně jako v USA jedou na síti 110-120V.

Upraveno uživatelem drak3go
Edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

To by znamenalo univerzální použití na všech kontinentech, pokud vidím správně rozsah 100-240V na tom obrázku.

Proto mě právě mate to video, kde je psaný rozsah 220-240V, což by znamenalo čistě EU použití a tudíž model pro EU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jak tomu byva, prvni prodeje ps4 jsou extremne overpriced,nekdy si myslim,ze je to delane na zakazku. Momentalne uz tak velke castky nad 50 tis nehrozi.

Kdo to nestihl,tak uz se tam prodavaji verze za cenu uncharted 2 hunter edice

Jen lituju ty lidi,co jsou v bid za velky prachy a v nabidce jsou buy now o polovinu levnejsi kusy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nevím kolikrát jsem to zkoušel, dobře hodinu určitě a teď když vidím co se mi nakonec podařilo, když čtu blogy PS a Twitter, když vidím tu poptávku na serverech jako je Gamespot apod. a vidím co za ni lidi teď jsou ochotni zaplatit na eBayi, tak jsem musel mít jak se lidově říká z pr**ele štěstí (Obr.5).

Bude těžké odolat představě snadného výdělku (snad i pohádkového?), protože ten ranec co se za konzole nabízí je neskutečný. Nicméně jsem hrdý sběratel a asi ani ta vidina nového auta mě nedonutí ji pustit a tak předpokládám, že jakmile ji Sony podle předpovědí 21/12/2014 odešle a mně se podaří ji dostat sem ke mně do ČR, podělím se tu s vámi o fotky toho skvostu, i když s největší pravděpodobností jen zabaleného :D

P.S. Teď už na odkaze na web Sony píší, že děkují za zájem a s omluvou sdělují, že další zásoby už nebudou. 12,300ks je pryč, Evropa tentokrát zapláče ...

Velka Gratulace. Hned jak ti to dorazi, hod nejake info s fotem. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím napětím, není to tak že zdroj si to sám zreguluje takže konzole by měla běhat bez potíží na jakémkoliv napětí? Respektive si umím představit snížení napětí z 240 na 110 ale obráceně? Jak pustí amík do evropské elektroniky 240V když ze zásuvky mu jde jen 110V?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja v baraku mam zasuvky jak evropske,tak specialne pro me potreby i usa standart ,reseno na zakazku s elektrikarem,zabralo mu to 2 minuty prace a mne 5 minut vyber barvy. Jen mi na to musel vytvorit samostatny obvod (hodne elektroniky ze zavvi mi prislo v usa standartu, nabijeni tabletu,telefonu atd)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Trosku vytrhnute z kontextu: ale ako mas ps4 vstavanu do AV panelu?

Instalovaná s další elektronikou tak, že je k ní zezadu špatný přístup (vyvázané a schované kabely v panelu apod.). Příliš pracné ji zcela odpojit.

gratulace, hrat na ni asi nebudes, co? ale kdybys hral a vysrala by se ti, co s tim budou delat? :)

Pokud už se ke mně dostane, tak s velkou pravděpodobností ne. Kdyby se pokazila tak s ní budou nejspíš zacházet jako s jakoukoliv jinou reklamací. S tím rozdílem, že v tomto případě bych musel trvat na opravě (i kdyby to znamenalo výměnu celého vnitřku) a ne výměně, protože na výměnu by tuto edici určitě neměli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Internet mě někdy inspiruje ke skládání těch nejlepších vět :) Respektive něco napíšu a pak si uvědomím že jsem tam chtěl vložit ještě slovo..no krása internetu je v tom, že pokud jsi líný tak ho dáš nakonec :) Já myslím, že celá ta várka bude made in japan respektive určitě všechny vyrobili na jednom místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
tak ve Francii probehl bleskovy prodej,trval 6 sekund a prodalo se 500/500

Celých 6 sekund? Heh, amatéři ;)

Tak trochu se z této konzole stává hype. Píše se o ní snad na každém serveru s tech/konzolovou tématikou, píše se o neskutečném zájmu a zvyšujícím se stupni rarity, o prodejích na eBay kdy nejméně jeden proběhl za $20,000, o téměř nemožnosti se k ní dostat a o ohromném štěstí těch co se jim podařilo být mezi těmi kteří na jednu dosáhli. Stále více se o ní hovoří jako o konzoli duchů.

No nevím, jestli se ta bublina nenafukuje víc než je nutné, faktem je že jsem čím dál víc rád že jsem si to "vyseděl a vyklikal" a že na konci toho snad budu tuhle konzoli ve své sbírce mít :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu