Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

"oživení" staršího xka


komoon

Recommended Posts

čau lidi,

nějakou dobu jsem neměl kvůli práci čas, takže jsem na cca 2,5 roku vypadl z dění ohledně xboxu. Mám staršího tlusťocha, mechanika lite-on, ten ještě co neměl ještě žádnou kloudnou vnitřní paměť(arcade verze). Víceméně jsem přestal hrát novinky, když vyšlo apk 2.5, tudíž mám verzi flashe před tímto. Chci se zeptat, jestli tohohle dědka půjde ještě nějak oživit, třeba koupit hdd a udělat nový flash, abych si zahrál něco novějšího (např gta5)? Díky za případné rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč by to jako nešlo... sám píšeš že si na něm hrál takže stačí nový flash a hardisk nebo fleshku a můžeš pařit gta

No právě o tohle mi šlo, nevím jaká je teď verze flashe, takže jsem se radši ptal, vůbec jsem dění okolo x360 nesledoval. Flashku tam jen naformátovanou píchnu, a bude se chovat jako úložiště? Nikdy předtím jsem to takhle nepoužil, pouze pro update dashboardu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě o tohle mi šlo, nevím jaká je teď verze flashe, takže jsem se radši ptal, vůbec jsem dění okolo x360 nesledoval. Flashku tam jen naformátovanou píchnu, a bude se chovat jako úložiště? Nikdy předtím jsem to takhle nepoužil, pouze pro update dashboardu.

jj daš fleshku do xka a najedes na storage a das formatovat fleshku xkem ale gta5 potrebuje nakou rychlost cteni ta flashka uz nevim kolik je minimalni jinak ti to nepujde no a jeste vypalovacku na xgd3 hry podivej se do sekce hry gta a tam to je popsane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu