Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Výměna HDD v Playstation 4


BlackFrogg

Recommended Posts

Vím ze na Internetu je toho spousty nebudu zde popisovat návod jen nějaké postřehy a foto z mé práce.Dlouho sem zvažoval jakej disk vůbec zvolit SSD sem kvůli ceně zavrhnul hned.

Dále sem uvažoval o Seagate Laptop SSHD Thin 1000GB hybridní ale ten mě nevyhovoval kvůli velikosti pro někoho dostačujici mě za cenu 2400 kč +- nevyhovoval.Rozhodl sem se pro 2TB řešeni v tom nastalo další dilema.

Vybíral sem z Seagate Momentus SpinPoint M9T 2000GB 3100kc ale nakonec sem vzal Seagate Expansion Portable 2000GB Externi 2400 kc +- a to ze dvou důvodu.

Za 1 : Zvětšil sem si kapacitu play4 na 2TB viz fotky pod článkem za 2 : sem plonkovní 500 giga velký původní disk z play4 použil do externí krabičky a využívám ho jako externi disk na filmy fotky atd dle vlastního uvažení, neleží mě tudíž nikde ve skříni.

Nechci nikoho navádět nebo tvrdit že mé řešení je nejlepší a nejde to jinak!!!!!!! Pokud by měl někdo zájem rád poradím.Během mého studování sem narazil i na externí rěšení z 2,4,6 TB disky mužu navést.Me se toto reseni nezamlouvalo esteticky ale něco do sebe taky mělo.

20150102_175718.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Pokud máš plusko save se ti uploaduje a Dáš jen stahnout. Fotky a další věci dou kopirovat na usb dle potřeby. Musíš stáhnout na flašku nebo disk min 1tb velkou instalaci ze stránek Sony. Vložíš do usb v ps4 a zapnes konzoly přímo na ni.Zmacknes a držíš dokud se neozve 2 pípnutí konzole najede do safe módu. Potom postupuje s dle informací na obrazovce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
Pokud máš plusko save se ti uploaduje a Dáš jen stahnout. Fotky a další věci dou kopirovat na usb dle potřeby. Musíš stáhnout na flašku nebo disk min 1tb velkou instalaci ze stránek Sony. Vložíš do usb v ps4 a zapnes konzoly přímo na ni.Zmacknes a držíš dokud se neozve 2 pípnutí konzole najede do safe módu. Potom postupuje s dle informací na obrazovce.

chci se zeptat , kdyz vymenim a uspesne nainstaluju novej hdd prez ten safe mod atd.. vezme mi pak ps4ka zpatky ten puvodni hdd , na kterym mam ruzny profili a hry aniz bych pak delal zase nejakou reinstalaci, kdyz bych chtel na novem hdd mit pouze nove ucty??

nebo ma ps4 nejakou vnitrni pamet ktera se paruje pouze z jednim hdd?? predem dik za odpoved:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojede zase jak driv

super :) mas odzkouseno? jde mi o to ze tam mam gta5, pod uctem na ktery byli zmeneny loginy, tak ze znova na novej hdd uz to nestahnu,resil bych to teda pripadnou vymenou hdd, kdyz bych si hru chtel zahrat treba za rok? rikam to spravne?

budu mit 2hdd s ruznyma profila a muzu to prohazovat rano ten a vecer ten? tim by teoreticky odpadnul limit max 16uctu na konzoli ne?

Upraveno uživatelem wopiczak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu