Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

Ja vcera vytahnul disk a vlozil novy a furt psalo ze neni disk tak jsem ho vytahnul a dal zase zpatky ten prvni a zas ze neni disk. Pomohlo jen vypnuti a zapnuti. Kazdopadne mi to zatim zere disky jinak dobre. Jen me s prominutim serou ty ceny digitalek. Kdyby to stalo tak o 2 az 3 stovky levneji asi bych vetsinu her co hraju dlouhodobe koupil digitalne, protoze me meneni disku neskutecne prudi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Pro ty, které by to mohlo zajímat - instaloval jsem HDD větší kapacity do nově zakoupené PS4. Po pročtení různých fór a blogů jsem zvolil HDD o velikosti 1TB a také potvrzuji funkčnost v PS4.

HDD je zn. Seagate a jedná se o hybrid SSHD, model ST1000LM014 (lze zakoupit i u nás).

HDD splňuje fyzické parametry pro montáž do PS4 (výška 9,5mm) a jeho montáž je velmi snadná. Sundat vrchní část krytu PS4 pro zpřístupnění HDD lze v okamžiku a bez jakýchkoliv známek poškození. Následná inicializace PS4 v několika krocích přes Safe Mode je rovněž snadná.

O rychlosti těchto novodobých SSHD vůči standardním HDD jsem četl a viděl dost, také mohu potvrdit že rozdíl oproti originálnímu HDD v rychlostech čtení a zápisu je znatelný.

Obrázek: Vlevo původní HDD z PS4, vpravo nový SSHD 1TB

post-28363-14687177408653_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Chci se zeptat na cenu disku, a jestli po odkryti krytu byly porušeny nějaký pecete.....zvazuju taky investici :P

Ne, žádné pečetě v cestě za výměnou HDD nejsou, samotná výměna je dokonce uživatelsky umožněna přímo výrobcem a neznamená ztrátu záruky.

Cena toho konkrétního HDD viz. např. příspěvek nad tímto.

post-28363-14687177418644_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlupy si akurat tak ty,lebo nevies pochopit,ze nextgen za 3 roky predbehnu bezne mobily:cheesygrin:

Myslíš si, že když mobil má 8jádrový procesor a nějaké Adreno nebo Power grafický čip, tak bude mít větší výkon, než konzole? Takže 8jádrový mobilní proceosr=8jádrový konzoloví? Ty jsi tak strašně k smíchu :D :D :D radši by ses neměl vyjadřovat, to není možný, jak někdo může být tak moc hloupý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

běžný mobil? nevíš asi co znamená slovo běžný...nicméně tohle za 3 roky ani chytré telefony mít nebudou...ale jinak v pohodě...

co se týče 10 násobně silnějších počítačů taky blbost....ty jsou už ted.... ale za ceny, které si těžko koupíš a nevyužívají se na hry....tyhle pc.. pc za normální cenu pro běžného uživatele nebude do 2 let 10 násobně silnější, tady jde o princip... u konzolí jsi na tom líp z hlediska místa, intefacu, ceny... a toho, že nemusíš co dva roky upgradovat... pokud chceš pc je tu pro každého

Upraveno uživatelem xDante1986
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, ps3 je 8 let stará a stále na ni rozjedes krásně vše co chceš ostatně tlou je krásným příkladem výkonu a optimalizace tak "zastaralé" konzole....ps4 je o milion let dal než ps3 a hned tak do háje nepůjde...

milion let ne :D nenahrávej mu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsi holt asi opravdu blb když to nechapes, a ano vystihuje to tuto komunitu, jsou tu normální lidé kteří utratí 10k za mašinu a za 5let na ni budou hrát stejne jako teď kdežto chytří pc hráči do svých strojů zácpou x desítek tisíc aby si hru zahráli na detaily které umožňuje konzole...a je jedno v tomto případě jestli xone nebo ps4....jsi holt trouba tak nekomentuj ;)

Jinak také mám doma pc za x desítek tisíc ale na práci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu