Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

podpora PS3 her


ccinkyda

Otázka

Ahoj, chci se zeptat, jestli se bude někdy do budoucna počítat s tím, že by na PS4 šly hrát hry z PS3? mám jich tady spoustu z PS3 a je škoda že to nejde spustit

Dále bych se chtěl zeptat, jestli je nějaký rozdíl v těch Bundlech, ve kterých se konzole prodávají, jestli třeba ty první kusy konzolí jsou nějak poruchový nebo tak? stejně jako tomu bylo u PS3, že ty první kusy nepodporovaly hry z předešlích konzolí a byly poruchový?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Takže pokud bych koupil ten běžný bundle, který se prodává zřejmě od začátku s Driveclub + LBP3 + The last of us, tak se to v ničem nemění? myslím tím co se týče tedy nějaké funkce a podobně, jak už jsem zmiňoval, že třeba u PS3 ty první kusy byly taky omezený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

sice stare tema ale docetl jsem se ze urcita podpora her z ps3 tu je , takova divna ale ps3 hru k tomu potrebujete .

odskouseno nemam , ale docela by me to zajimalo kolik pak musim jeste zaplatit.

https://www.playstation.com/cs-cz/legal/playstation-3-to-playstation-4-digital-upgrade-programme-full-instructions/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Místní admini asi těžko stáhnou něco ze SONY webu :)

o mistnim adminovi nic nepisu! pokud myslis vetu -Tak to mohli ste stranky stahnout kdyz uz to nejde.-

tak to bych musel asi napsat --> Tak to STE MOHLI ste stranky stahnout kdyz uz to nejde.

:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu