Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

BF5 Hardline za 129,- debata


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators

Nebude. Na můj dotaz zda mají v plánu nějakou kompenzaci ( já vím blbost, ale zkusit se to musí ne :-D ) mi systematicky nikdo neodpověděl ;-)

Btw ptal sem se na 2 otázky a jednu mi zodpověděli tak proto :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Myslím si, že tím to nebude, že by se někdo Sony ptal jestli je cena dobře. Jde spíš o to, že když se na chybu přišlo mezi lidma tak jim vzrostl počet objednávek u hry za 3500,- což samo o sobě muselo bejt Sony divný pač nepředpokládám, že by si takových lidí koupilo něco za takovou cenu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja spise nechapu, jak dle toho clanku mohl nekomu probehnout platba,kdyz se vzdycky castka strhava az skoro v den vydani. Platbou u paypalu bych veril,to penize jdou pryc,ale u karet je tomu jinak.

jen aby to nebyla kachna, jinak shodou nahodou jsem dostal kod na pc verzi a hra nainstalovana a smazana. To uz neni BF, clovek si rika,jak ta 4 byla jeste fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
ja spise nechapu, jak dle toho clanku mohl nekomu probehnout platba,kdyz se vzdycky castka strhava az skoro v den vydani. Platbou u paypalu bych veril,to penize jdou pryc,ale u karet je tomu jinak.

jen aby to nebyla kachna, jinak shodou nahodou jsem dostal kod na pc verzi a hra nainstalovana a smazana. To uz neni BF, clovek si rika,jak ta 4 byla jeste fajn.

Oni tam zmiňují bankovní převod, což by sice chápal, protože když zadáš příkaz bance k provedení platby, provede se hned a peníze se převedou.

Já si ale nejsem vědom možnosti provést platbu tímto způsobem, pokud vím je tam buď peněženka anebo platba kartou, což jak správně říkáš strhne platbu až v okamžiku kdy si o to příjemce platby požádá a v tomto případě to je zpravidla den před anebo v den vydání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím zda si to koupí jenom magor, to asi ne. Na každý pád dát 3.500, - za digit verzi hry, je úplně strašně moc. Už i u částky 1.600,- mě škube za krabicovku ale u té vím, že když mě nebude bavit je tu šance na prodej. Doba nepřeje chudým hráčům:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni nadávate na Hardline jaká je to sračka ale za 130kč by jste to brali všichni. NENAŽRA.Í ČEŠI!!! Jak TYPICKÉ!!!!

To je typicky české jo? Takže když příjdeš třeba do Německa a budeš tam prodávat zboží za dvacetinásobně nižší cenu, než je obvyklé, tak co myslíš, že by se dělo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu