Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

BF5 Hardline za 129,- debata


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já bych řekl ,že Sony si jen tak nemůže dovolit to zrušit ... Řekl bych ,že to zametou pod kobereček a nebudou to nijak řešit ... Nemohlo si to přece stáhnout moc lidí aby je to nějak finančně odrovnalo a už jsem měl něco podobného s Bf 4 kdy tam jednou omylem naskočila předobjednávka za 0 Kč ale bohužel asi jen na 2 min a taky prošla ... Ze storu to sice stáhli ale když si rozkliknete knihovnu tak se stále odečítá čas i s premium účtem .. Jediné čeho jsem si všiml tak jak si můžete nastavit aby se vám začala stahovat hra automaticky tak máte odfajfkovány všechny položky krom samotné hry ... A to se mi změnilo až chvilku poté co odebrali ze storu tu ultimate edici .... Navíc po diskuzi s jedním nejmenovaným redaktorem z jednoho českého herního webu i po jeho odeslání emailu na sony podporu se mu zda ,že nám to nechaj ... Prostě mi poradil ať si zrušim předobjednávku ze shopu ,že na 90% by to mělo zůstat ale že víc mu neřekli ..7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba je to reklamní tah od Sony. Nalákat na BF: Hardline za 130Kč, poté ji prehodit na PS3 verzi, protože se jednalo o chybu, tak je na co se vymluvit. Vzhledem k tomu, že spousta lidí uz PS3 prodalo, tak vzhledem k tomu, že dostalo BF skoro "zdarma" ve verzi PS3, tak poběží kupovat znovu PS3. To se mi zase zvednou tržby jako na Vánoce .. :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uvidime, co z toho bude. Po tom, co jsem objednal PS4 verzi, tak se mi objevila v download listu na PS4. Dal jsem pres PC hned stahnout a vysela v download queue.

Nyni v PS4 vidim stale odpocet 6d, cenu 1799

Vse vidim i na PS3 v download listu (pocitam, ze pro PS3, protoze PS4 tituly v PS3 nevidim)

V PC vidim v download listu PS3 verzi + nejaky packy.

A kdyz se prepnu (na PC) do download queue tak tam vidim pocet 1 ale content not found

Aha tak zmena, nejak mi to hapruje podle toho, ktera konzole byla pustena jako posledni. Vcera jsem jako posledni vypl PS3 a v PC vidim data pro PS3.

Ted, kdyz jsem pustil PS4 tak i na PC vidim PS4 korektne (download list i download queue).

No nechame se prekvapit :)

Jo a v PC mam u polozky Battlefield Hardline Preminum ikonu BF4 Premium

Upraveno uživatelem miz012
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uvidime, co z toho bude. Po tom, co jsem objednal PS4 verzi, tak se mi objevila v download listu na PS4. Dal jsem pres PC hned stahnout a vysela v download queue.

Nyni v PS4 vidim stale odpocet 6d, cenu 1799

Vse vidim i na PS3 v download listu (pocitam, ze pro PS3, protoze PS4 tituly v PS3 nevidim)

V PC vidim v download listu PS3 verzi + nejaky packy.

A kdyz se prepnu (na PC) do download queue tak tam vidim pocet 1 ale content not found

Aha tak zmena, nejak mi to hapruje podle toho, ktera konzole byla pustena jako posledni. Vcera jsem jako posledni vypl PS3 a v PC vidim data pro PS3.

Ted, kdyz jsem pustil PS4 tak i na PC vidim PS4 korektne (download list i download queue).

No nechame se prekvapit :)

Jo a v PC mam u polozky Battlefield Hardline Preminum ikonu BF4 Premium

Já si myslím, že to máme!! A asi jen díky tomu, že to bylo pouze v ČR. EA si to může taktéž přebrat jako reklamu v ČR, protože tady ty prodeje nejsou vůbec růžové, takže pro další díly no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to předobjednal taky, ale vlastně nevím jestli by mě to vůbec bavilo. Tyhle hry/filmy které mají Xtý díl jsou většinou tragédie. Viz. film Terminátor, kde o posledních dílech může říct že jsou dobré jen skalní fanoušek, nebo možná člověk který neviděl předešlé. Kolikrát si říkám, no to snad ani není možné - další Babovřesky??? Litle big planet 3??? SuperMario 18??? Jsou samozřejmě i kvalitní vyjímky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu