Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield Hardline


Anubis1

Recommended Posts

post-68156-14687183100895_thumb.jpg

Název release: Battlefield Hardline XBOX360-PROTOCOL

Velikost: 16.28 GB

Žánr: Akční

Region: USA

Languages: English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese, Russian, Polish, Japanese, Korean, Chinese

Dubbing/Audio: English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese, Russian, Polish, Japanese

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Právě tahám CZ verzi.

Edit:

Instalace na RGH je následovná:

Převeďte DVD1 a DVD2 pomocí programu XboxImage Browser

Z DVD1 vytáhněte adresář /content/ (obsahuje HD textury) a v něm je složka /454109E0/ tu nakopírujte do Xboxu do adresáře content/0000000000000000/

Poté můžete adresář /content/ z DVD1 smazat.

Přejmenujte DVD1 na Disc 1 a DVD2 na Disc 2, poté oba disky nakopírujte do adresáře Battlefield Hardline do Xboxu tam kde dáváte hry.

Takže to bude vypadat asi takto:

Hry \ Battlefield Hardline \ Disc 1 \ Soubory.

Hry \ Battlefield Hardline \ Disc 2 \ Soubory.

Hru spusťte z Disc 2

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě tahám CZ verzi.

Edit:

Instalace na RGH je následovná:

Převeďte DVD1 a DVD2 pomocí programu XboxImage Browser

Z DVD1 vytáhněte adresář /content/ (obsahuje HD textury) a v něm je složka /454109E0/ tu nakopírujte do Xboxu do adresáře content/0000000000000000/

Poté můžete adresář /content/ z DVD1 smazat.

Přejmenujte DVD1 na Disc 1 a DVD2 na Disc 2, poté oba disky nakopírujte do adresáře Battlefield Hardline do Xboxu tam kde dáváte hry.

Takže to bude vypadat asi takto:

Hry \ Battlefield Hardline \ Disc 1 \ Soubory.

Hry \ Battlefield Hardline \ Disc 2 \ Soubory.

Hru spusťte z Disc 2

Nazdar. Spravil som všetko podľa tvojho návodu, ale po spustení hry vyskočí tabuľka že potrebuje nainštalovať HD ... a keď stlačím OK tak sa zostane v pravo hore točiť modré koliesko a ďalej ma to už nepustí. Vieš mi poradiť v čom je chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budeš mít špatně nakopírované ty HD textury z disku 1 - ty dva soubory (dohromady mají cca 3,4GB) musí být na interním disku/flashce tady

hdd1:\Content\0000000000000000\454109E0\00000002\454109E000000001

hdd1:\Content\0000000000000000\454109E0\00000002\454109E000000002

Majitelé mrzáka s interními 4GB by to tam v tomto případě teoreticky našlapat mohli když smažou vše ostatní :-)

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Děláš něco blbe, mi to funguje úplně bez problémů!

Špatně si na kopíroval HD obsah z DVD1, patri to na vnitrni HDD Xboxu a nebo to spouštís z blbeho disku, já to spoustim z Disku 2 (druha ikona hry v FSD)

Edit: Xmod me předběhl :D

Jinak mi hra připomíná GTA V akorát ze tady hrají za policajta.

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tak ta hra asi vyžaduje jen interní HDD, když ti to nejde a tudíž asi flashka nebude fungovat.

Klasicky problém s Xboxem co ma jen 4GB paměť, člověk chce ušetřit a pak ma problémy s instalaci a spuštěním her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Jsem myslím v 5 kapitole nebo 5 pripadu, pročpak?Se ti nelíbí me srovnání s GTA?

Ježdění v autě a ujizdeni, totéž v GTA, grafika taky podobná a to jsem GTA V hral asi hodinu, akorát to vyšetřování, hledání důkazů a zatýkání, to je jediný rozdíl.

Není to prostě ten Battlefield jak jsme byli zvykli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pár dalších nepodstatných rozdílů, jako třeba že v GTA V je velký otevřený svět, kde si můžeš dělat takřka co chceš, jezdit/létat/plavit se v různých dopravních prostředcích, hrát za 3 různé postavy, nakupovat a milion dalších věcí. Ale jinak je to fakt, Battlefield Hardline je vlastně jako GTA V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu