Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak zjistit, zda jde na konzoli provést úprava RGH?


representmajkl

Recommended Posts

Budu kupovat konzoli, ale nerad bych koupil verzi, která by nešla upravit na RGH.

Všechny konzole xbox 360 S (Slim) jdou upravit na RGH?

U verze Xbox 360 E (Reface Edition) je to stejné?

Jde to vyčíst ze štítku na konzoli?

Jakou verzi doporučujete nejvíce?

Raději bych šel do Xbox 360 E (Reface Edition) hlavně kvůli tomu, že je novější verze.

Děkuji za odpovědi!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Hlavně si kup Xbox s HDD abys pak neměl problémy s instalaci her, jako někteří uživatele co si koupili Xbox 4GB verzi a pak nemohli rozjet hry pro RGH, takže ideální kombinace pro tebe je Slim s 250GB HDD.

V sekci Prodam tady na fóru se da obcas koupit i novy Xbox s RGH, samozřejmě nelze uplatnit záruka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já reface moc rád nemám.Kouká z nich snaha ušetřit na všem - chybí optický audio výstup,velké dotykové tlačítko nahrazené malým mechanickým...a ani se mi nelíbí designově. Já mám rád klasické slimy 2010-2012. Ale asi budu v menšině :-)

si delaj srandu ne? na konci cyklu odeberou optiku? se mi snad zda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně si kup Xbox s HDD abys pak neměl problémy s instalaci her, jako někteří uživatele co si koupili Xbox 4GB verzi a pak nemohli rozjet hry pro RGH, takže ideální kombinace pro tebe je Slim s 250GB HDD.

V sekci Prodam tady na fóru se da obcas koupit i novy Xbox s RGH, samozřejmě nelze uplatnit záruka.

Už sem jednou konzoli měl, mám 1tb externí disk a nikdy sem neměl problém s instalací,myslím že by mi měla stačit i 4gb verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém na 4GB konzoli jsou vícediskové hry kdy některé soubory musí být povinně na interním disku jinak je hra nevidí a z externího to nefunguje. Třeba pro GTA V musí být na interním disku víc než 4GB souborů takže to tam člověk nenašlape.Dá se to nahradit flashkou, ale nahrávat to na ní jde jedině v PC s použitím speciálních programů. Je to vosr.Hlavně na RGH stačí vložit libovolný 2,5 palce disk a ten používat jako interní, stačí starej z notebooku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 years later...
V 14. 3. 2015 at 18:38, xmod napsal:

RGH nejde na nové X360E revize desky Winchester. Bezpečně před datem výroby 06/2014 není problém pak už je to loterie a od 08/2014 už tutovka že nejde.Datum výroby je vzadu na štítku jako MFR date (formát rok-měsíc-den)

Koupil jsem s datumem výroby 2014 07 03. Myslíte že úprava na RGH bude možná?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Dovolím se zeptat tady, abych nezakládal zbytečně nové téma:

Mám Xbox 360 Slim model 1439, 4GB, bez HDD (ale přes hddhackr tool tam jeden dám), dashboard 2.0.17511.0, MFR Date: 2011-09-13, a k tomu kinect

Zatím bez RGH atd. a ani nikdy nebylo registrováno online na Microsoft Live.

RGH možná bude nakonec v plánu (anebo prodej a výměna za novější model) a pokud by na té konzoli nakonec nechal RGH udělat, tak otázka je:

Mohu do té doby v klidu updatovat dashboard na nejnovější a připojit xbox ke svému Live účtu  bez obav z toho, že si tím v budoucnu nějak zkomplikuji cestu k RGH?

Děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu