Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejde kopírovat content


armink

Recommended Posts

Zkoušel jsem to u několika her (BF 4, BF Hardline, NFS Rivals) a několika dalších kde je potřeba kopírování souborů v content a vždycky to začne kopírovat a pak se to zastaví a napíše to operation failed. Někdy se to dostane do čtvrtky, jindy do půlky a podobně ale celý se to nějak nechce nakopírovat, nevím proč. Věděl by někdo o nějakém řešení, popř. jestli to nejde nějak přes PC? Dočetl jsem se něco o programu Horizon ale když jsem to tam začal kopírovat tak mi to vždycky zhruba v půlce napsalo error, cyklická redundantní chyba nebo něco takového.

Za každou pomoc budu moc rád, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTA V se ti podařil content nakopírovat na 4GB interní jednotku ? Skoro 8 GB ve 4 souborech vecpat do 4 GB to sem tak nějak doteď myslel, že fyzicky nejde...

Odhad bych, že tu jednotku máš už plnou k prasknutí a proto ti tam nejde nic dalšího zapsat...

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, ten 1TB mám udělaný tak že tam mám 32GB toho interního místa nebo jak to nazvat. Zkrátka na savy, content atp. Ty 4 GB používám jenom na savy z her, nic jiného tam nedávám. Z těch 32GB mám ještě volných nějakých 20 ale při snaze tam něco kopírovat tak to vždycky napíše operation failed. GTA hraju bez problému, to se mi tam nakopírovat podařilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

U vetsiny her je zde na foru v sekci Hry popis, jak a kam co nakopirovat i u Xboxu se 4Gb pameti.Podivej se do te sekce Hry, najdi si hru ktera ti nejde nakopirovat a tam urcite najdes popis jak ji zprovoznit.

Vsichni az na par vyjimek co maji 4GB mrzaka maji problem jak rozjet hry ktere obsahuji HD content, ktery se kopiruje na interni HDD v Xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Nejsem si jisty ale když mas RGH můžeš do Xboxu nacpat jakýkoliv 2,5" HDD, z boku je šuplík na vložení HDD.

Někde tady na fóru se to už řešilo, pohledej.

Tady je popis kde najdeš HDD http://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-360/system/add-remove-hard-drive

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem nějaké topicy kde se tímto zabývali a Hardline jsem opravdu zprovoznil. Věřím že rozjet BF 4 bude jen otázkou času než na to přijdu sám. Díky za pomoc! :)

Uvidím jestli se do výměny HDD budu pouštět, pokud mi to bude fungovat tak jak má i s tímto 4GB prckem v kombinaci s 1TB HDD nebude důvod. Pokud s tím ale budou problémy, budu muset něco koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Našel jsem nějaké topicy kde se tímto zabývali a Hardline jsem opravdu zprovoznil. Věřím že rozjet BF 4 bude jen otázkou času než na to přijdu sám. Díky za pomoc! :)

Uvidím jestli se do výměny HDD budu pouštět, pokud mi to bude fungovat tak jak má i s tímto 4GB prckem v kombinaci s 1TB HDD nebude důvod. Pokud s tím ale budou problémy, budu muset něco koupit.

Udelej si usb patch a xbox vidi celej disk ne jenom32gb.

Pouzivam 1tb od wd a uplne v pohode xbox ho vidi jako interni disk.

Hry nahravas cez fatexplorer a nemusis nic kombinovat sam si to prevede jak ma.

http://fatxplorer.eaton-works.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu