Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s vytvorenim pandoras battery


Medwen

Otázka

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Kdyz spustim Pandora Installer for 3.XXX Kernels by Hellcat tak mi to napise:

Error 0x800200D2 loading / starting kstuff.prx.

Mam psp slim 3.73 HX-1

já sem sice nikdy pandorinu bateeku nedělal ale mám pocit že u HX cfw neni 1.5 kernel a tohle homebrew asi jede na 1.5 kernelu(asi ne ale určitě:D)takže buďto si tam hoď cfw 3.71 M33 nebo si sežeň 1.5 kernel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
já sem sice nikdy pandorinu bateeku nedělal ale mám pocit že u HX cfw neni 1.5 kernel a tohle homebrew asi jede na 1.5 kernelu(asi ne ale určitě:D)takže buďto si tam hoď cfw 3.71 M33 nebo si sežeň 1.5 kernel

Ty radíš dobrý ptákoviny. Když je pro 3.XX tak JDE NA PSP SLIM BEZ KERNELU. :D Ale jediny co ti poradim, hod si tam 3.71M33. HXku nevěřim!

EDIT: Jeste k tomu na slimko NEJDE dat 1.50 kernel addon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
OMG mam akorat mi to proste haze tu chybu s nim.

proc OMG?! Jak to mam vedet.. Kdyz to s nim haze error ze ho to nemuze nacist, tak to klidne muze znamenat ze tam neni, jak ja mam automaticky vedet ze ho tam mas? :roll:

A jinak, je to samozrejme s tim HXkem, tam s tim problemy jsou, jsou na nem problemy celkove - i s PSX hrama.. Nevidim duvod proc pouzivat HXko a nadelavat si problemy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jenom mensi dotaz taky na pandoru ze kdyz chcu vratit ji zpatky na normal pomoci eepromu tak mi tam vzdycky hodi chybu 1x22 nebo neco takoveho a nejde to tak to musim vracet bez toho eepromu nevite cim to je?

no nvm cim to je, jen ri reknu, ze mam to same, navic je to jedno, bezne to vracim bez zalohy.. neni duvod to vracet pres zalohu, mam overene, ze kdyz reklamujes baterii, tak nikdo na serial na eepromu nekouka (navic neni ani shodny a tim na baterii venku) - takze je uplne jedno co tam mas, jestli 12345678, nebo cizi serial ;)

takze bud v poho a neres to a dal to vracej na defaulni 12345678.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu