Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

HDD na Xbox 360


Tom237

Otázka

Zdravím všechny, mám takový dotaz. Mám Xbox 360 s interní pamětí 4GB a chtěl bych si koupit HDD a dotaz zní zda musím koupit original disk nebo můžu použít něco jiného, někde na aukru jsem našel takový pouzdro kam se dá dát jiný 2,5 disk.Nebo existuje nějaká jiná alternativa než origo hdd? Děkuji za radu.

Upraveno uživatelem Tom237
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Myslím, že o hodně levnější dočasné řešení je USB Flashka :cheesygrin:

A ještě lepší řešení by bylo, kdyby koupil Xbox s HDD 250GB a měl by po problému!

Lidé chtějí ušetřit tím, že koupí 4GB mrzáka a pak shánějí HDD :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To máš svatou pravdu s tím 4GB je lepší koupit více GB a máš klid!! :-) Já ale koupil 500GB ať mám úplný klid i když 250GB je také dostačující a teď jsem v prd*li jak Baťa s dřevakama, protože jsem koupil funglovku ale úplně špatný rok!! Takže mám spoustu místa ale nemůžu hrát FLASH hry!! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Asi tři roky zpět, když jsem si X360 koupil, tak jsem pátral a našel návod jak zprovoznit neoriginální disk. Byl to určitý model od Western Digital. Musel jsem nahrát upravený FW a potom ho xbox bez problému načetl. Má kapacitu 120 GB.

Dnes tím novým patchem už je tohle samozřejmě zbytečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu