Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

amazonu vouchery


flesh light

Recommended Posts

to check in card je divny..

mas stopro i adresu u karty americkouk ? cili fakturacni adresu ?

zkus pripadnne jinou kartu.. normos na amazonu mi kody takhle kupovat dou v pohode..

pripadne si me prihod na icq... a muzem na to kouknout ... :)

pro nakup na amazonu staci obyc ceska debetni karta (pouzival sem KB i mBank) vse oky, jen fakturacni adresa musi bejt na US ---

Jasný,takže jak jsem předpokládal stačí jenom registrovat si v Amazonu americkou adresu a českou kartu normálně nastrkat s českou adresou v pohodě,ok.

Jdu na to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kjuler navžen pro BAN důvod :

1.MAZÁNÍ svých příspěvků,sloužících k provokaci.

2.Vkládání provokací,NESOUVISEJÍCÍCH s tématem.

3.je to neslušné LHÁT a pak svůj příspěvek kjuler smazat.

BAN pro kjuler na dobu 14 dní......možná až půl roku.

Dále,je celkem jasné,že se to vkládá ten kod uvnitř v PS4 to nemusíš vkládat na videu kjuler,to je nám všem jasné,ale i to jsi si smazal.Tedy nejlépe,když místo aby jsi si co napíšeš mazal NEPIŠ ROVNOU VŮBEC KJULER,tedy nepiš do mých příspěvků at si je potom nemusíš zase mazat a dělat na foru nepořádek.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:google::nospam::coolp:

[h=2]icon1.png[/h]

kjuler navžen pro BAN důvod :

1.MAZÁNÍ svých příspěvků,sloužících k provokaci.

2.Vkládání provokací,NESOUVISEJÍCÍCH s tématem.

3.je to neslušné LHÁT a pak svůj příspěvek kjuler smazat.

BAN pro kjuler na dobu 14 dní......možná až půl roku.

Dále,je celkem jasné,že se to vkládá ten kod uvnitř v PS4 to nemusíš vkládat na videu kjuler,to je nám všem jasné,ale i to jsi si smazal.Tedy nejlépe,když místo aby jsi si co napíšeš mazal NEPIŠ ROVNOU VŮBEC KJULER,tedy nepiš do mých příspěvků at si je potom nemusíš zase mazat a dělat na foru nepořádek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Chlape ty si těžce mimo realitu viď? Jedinej kdo by měl dostat BAN a to minimálně na IP adresu jsi možná tak ty za NEUSTÁLÉ porušování pravidel. Nakonec když se ti někdo snaží pomoct tak jediný co dokážeš je vkládat obrázky s komenty např. kjulera a nebo obrázky citací vlastních příspěvků a když se jooooo zadaří tak nějaké zprávy co ti vyhodí amazon :-/ smarja

Upraveno uživatelem SAIXX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si to dovoluješ?saixx.Co tady zkoušíš,já žádná pravidla neporušuji.Na rozdíl od kjulera nevkládám provokace jiným a nemažu to potom aby to nikdo neviděl jako to dělá kjuler pravidla fota neporušuju,tak furt nebrač chlapáku.Nikdy jsi neodpověděl na nic akorát sem motáš nějaké nesmysly jako ted.Tohle je forum o hrách a věcí spojených s tím.Ty se saixx máš vyjadřovat POUZE k tématu o ostatním si jdi brečet do hospody.Už jsem ti to,ale několikrát říkal saixx aby jsi se vyjadřoval pouze k tématu.

Ty jsi nějak nerozuměl,zřejmě.Už to nebudu opakovat aby jsi neotravoval ničím jiným než tématem otázky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Já se k tématu vyjádřil dost jasně a to tím, že nemáš kvůli každé píč*vině, kterou stejně nikdy nevyřešíš díky svojí laxnosti zakládat další a další topicy a taktéž sem ti PORADIL zkusit strýčka GOOGLE, který ti dozajista poradí s tvým neukojitelným problémem ať je to PSN, Amazon nebo nedej bože PayPal.

A jinak nic nezkouším pouze vyjadřuju svůj názor(pokud vím trestné to není) a co se týče tvého porušování pravidel tak mám dojem, že mi dá za pravdu každej normální člověk tady, že to co předvádíš určitě normální není ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si to dovoluješ saixx,jmenuj jediné porušené pravidel ty ubožáku.Nemůžeš,protože neexistuje z mé strany žádné,takže jsi ještě navíc prolhaný člověk...tak už n.e.o.t.r.a.v.u.j,protože jsi přišel evidentně jenom otravovat a ne odpovídat,už tady píšeš několikrát a já ti několikrát slušně odpověděl aby jsi neotravoval,pokud neumíš odpovědět na žádnou otázku.Znovu ti musím opakovat co je ti do toho,pokud nechceš odpovídat k tématu tak neotravuj chlapíku,protože ti po tom nic není a tak se starej akorát o sebe.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3ps3 Však já jsem to psal,že to tak ted udělám a .....8.)Dále někdo psal,že prý se stalo,že to poslali poštou někomu jako poukázku v dopise místo downloadem.To by přišlo samozřejmě do Las Vegas.

Jak vidíš ,psal jsem to i já stejně jako ty,takže shoda.

Zítra to dodělám,ted jdu spát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Co si to dovoluješ saixx,jmenuj jediné porušené pravidel ty ubožáku.Nemůžeš,protože neexistuje z mé strany žádné,takže jsi ještě navíc prolhaný člověk...tak už n.e.o.t.r.a.v.u.j,protože jsi přišel evidentně jenom otravovat a ne odpovídat,už tady píšeš několikrát a já ti několikrát slušně odpověděl aby jsi neotravoval,pokud neumíš odpovědět na žádnou otázku.Znovu ti musím opakovat co je ti do toho,pokud nechceš odpovídat k tématu tak neotravuj chlapíku,protože ti po tom nic není a tak se starej akorát o sebe.

Už po 3tí : já ti na tvojí otázku co máš udělat odpověděl a to, že máš použít GOOGLE když nejsi schopný vstřebat rady členů fóra což evidentně nechápeš.

+ porušení pravidel: 1 a více příspěvků pod sebou a/nebo citace vlastních příspěvků pod sebou STAČÍ? ;-)

Jinak teda pardon, že sem vyjádřil svůj názor :-)

Tady pro dobro ostatních končím :-D

EDIT: Tímto teda prosím ADMINa aby pánovi vysvětlil pravidla když očividně není schopen si je sám přečíst a považuje mě za lháře :-D DĚKUJI (sry za caps)

Upraveno uživatelem SAIXX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele,neprovokuj saixx,to ujela myš a špatné spojení ty trapáku a to nejde odstranit,pak už.

Takže jmenuj porušení pravidel ty lháři?..dvojité odkliknutí nepočítám,samozřejmě to je nesmyl a ty jsi prolhaný člověk.Jinak na otázku,kterou jsem položil a tedy na kterou MÁŠ ODPOVÍDAT zásadně neodpovídáš a na tvůj názor jsem se tě neptal.Znovu ti opakuji at jdeš brečet do hospody a neotravuj,kolikrát ti budu říkat abys neotravoval.Tady se řeší Amazon voušery.

Také doplním,že končíš pro dobro ostatních a né pro dobro moje...jak velkorysé,přitáhnout mě sem saixx otravovat a nic neříct,děláš jako bys něco uměl,ale místo toho jsi tady akorát otravoval můj čas a nic jsi neřekl.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to používáš google translator?

edit:

Hele,neprovokuj saixx,to ujela myš a špatné spojení ty trapáku a to nejde odstranit,pak už.

to ti ujela ta myš třikrát za sebou?

15:31

15:32

15:35

a po každé s jinačím textem?

Upraveno uživatelem valis1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidská blbost je opravdu neomezená. Možná by nebylo od věci zavést při registraci povinný IQ test...

Lockněte to už, on poradit vlastně ani nechce, protože rady už tu dávno dostal. Z naprosto triviálního "problému" jako je koupě voucheru na amazonu se tu stává thread urážek, které nikam nevedou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Locknout to nejde,protože to ještě není zprovozněné a bude se to dělat až zítra,takže se může ještě něco stát nepředvídaného na tom Amazonu.Jako v případě pay palu,který se zablokoval po 5 nákupech.Tak bych počkal do rána a šel taky spát.

Jinak pravda lidská blbost lidí jako je saixx,kteří chodí umyslně provokovat na fora je opravdu neomezená a měla by být i trestná.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se strašně líbí jak ty "loutky všechny se seběhli aby otravovali a nikdo z nich nedokáže evidentně odpovědět a ani si přečíst ani jednu položenou otázku.Místo toho otravují s kde jakým nesmyslem.To jste se všichny domluvili telepaticky,že budete otravovat na PSN voucher ve stejnou dobu,že se tak střídáte a nikdo nemluvíze k tématu voušerů,ale místo toho ty "loutky otravují vším možným jiným.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

icon1.png

kjuler navžen pro BAN důvod :

1.MAZÁNÍ svých příspěvků,sloužících k provokaci.

2.Vkládání provokací,NESOUVISEJÍCÍCH s tématem.

3.je to neslušné LHÁT a pak svůj příspěvek kjuler smazat.

BAN pro kjuler na dobu 14 dní......možná až půl roku.

Dále,je celkem jasné,že se to vkládá ten kod uvnitř v PS4 to nemusíš vkládat na videu kjuler,to je nám všem jasné,ale i to jsi si smazal.
Tedy nejlépe,když místo aby jsi si co napíšeš mazal NEPIŠ ROVNOU VŮBEC KJULER,tedy nepiš do mých příspěvků at si je potom nemusíš zase mazat a dělat na foru nepořádek.

Když je ti to jasné, tak proč se teda ptáš? Ve svém příspěvku jsem ti odpověděl na otázky 4 až 7.

Tady máš video návod, jak použít ten kód na PS4:

Zůstatek vidíš v peněžence, platnost neomezená.

Zdar

Jen pro jistotu :

1.)Založím si AMERICKOU ADRESU na Amazonu

2.)Přidám kreditní nikdy nepoužívanou kartu z české banky a napíšu k ní adresu tu stejnou americkou.

3.)Nyní můžu tohle zakoupit

http://www.amazon.com/100-PlayStation-Store-Gift-Card/dp/B00K59HKIQ/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1432069654&sr=8-1&keywords=ps4+voucher

Ten se mě připíše přes PC kam?Jako do mailu?To jsou nějaká čísla co opíšu?To přijde do mailu?Nebo se mám připojit rovnou z ps4 at se to rovnou stáhne do ní?

Pak tu hru kupuji jak?

4.)Vejdu do americké registrované PS4 s adresou v USA a zadám u hry platit voušerem?A částka se mě rovnou odečte z voušeru.

5.)Ten voušer nějak ztrácí hodnotu časem?Když za zbytek kreditu-voušeru nekoupím nic 3.měsíce?

6.)Pak vejdu do jednoho ze čtyř možností a to : reedom code gift cards kde po vybrání hry zadám ten kod z voušeru a hry se zaplatí a naběhne možnost stahování.

7. Kde potom mohu ověřit zustatek voušeru?Je to někde napsané kolik mě na něm zustalo?

8.)Dále někdo psal,že prý se stalo,že to poslali poštou někomu jako poukázku v dopise místo downloadem.To by přišlo samozřejmě do Las Vegas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele neotravuj už jsem tě usvědčil několikrát,že jenom otravuješ a nehodlám na tebe vůbec reagovat kjulere.Chodíš otravovat takhle i mámu a tátu?Ne?Tak to dělej jim a ne tady na foru ty trapáku.Prvně jsi si spletl digi kod a pak jsi to smazal,když jsi zjistil,že se to tak jmenuje a ted se nehodlám ani otravovat čtením těch tvejch provokujících kravin mimo téma.Zase jsi to na víkene přehnal s hulením,že sem lezeš otravovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice nemáš pravdu, ale i tak ti opět poradím. Ve větě Prvně jsi si spletl digi kod máš chybu, správně má být sis spletl. Tebou použitý obrat jsi si se v jazykovědě nazývá hyperkorektnost. Nicméně chápu, že toto leží hluboko pod tvými rozlišovacími schopnostmi, podobně jako rozdíl mezi digi kódem a 4-digit kódem;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele vrat tam místo smajlíků tvé příspěvky at si je může každý přečíst ty;) "podvodníčku a nezamlouvej to.Tvůj text byl,že to není DIGI kod,ale nýbrž obyčejný kod..když jsi zjistil,že tomu tak říkají opravdu oni,tak jsi to rychle smazal.Jenom jsi tím otravoval.Tak se ted nevykrucuj.Znovu ti opakuji,že to sem nepatří a je to zcela irelativní a evidentně jenom provokuješ již několik víkendů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu