Jump to content
tofi

Forza Motorsport

Recommended Posts

Já do toho šel, hlavně díky ALZE.. Minulý týden (nebo předminulý) měly v akci Black Friday kupony xbox s hodnotou 300kč za 199,-

Takže na tu Ultimate edici jsem koupil 9 kuponů za 1.791,- a ještě něco kolem stovky zbylo na účtu. Jen byl "oser" to všechno rozbalit, setřít a naťukat. Ale za tu slevu to stálo.. Jinak teď tam ty kupony maj za 249,- tj. UE za 2.241,-. Jen otázka, zda dostatek kuponů..

V každém případě se těším!

To ti vyšlo hezky, o té akci jsem věděl, ale těch kupónů jsem si bohužel nevšiml. Možná to vezmu i za těch 249 Kč, zítra se rozhodnu. Takovou podobnou slevu měli před pár měsíci i v Datartu, tam měli kupóny v hodnotě 1500 Kč za 999 Kč, taky jsem to prošvihl :-D No nic, to už jsme trochu OT...

To ti vyšlo hezky, o té akci jsem věděl, ale těch kupónů jsem si bohužel nevšiml. Možná to vezmu i za těch 249 Kč, zítra se rozhodnu. Takovou podobnou slevu měli před pár měsíci i v Datartu, tam měli kupóny v hodnotě 1500 Kč za 999 Kč, taky jsem to prošvihl :-D No nic, to už jsme trochu OT...

to je dobry napad, koupit to pres takove kupony, skoda ze o tom clovek nevedel, ja mam rezervovanou obyc edici na aukru za 1199,-

Tak co me nastvalo u wheel spinu, dvakrat jsem si vytocil auto co uz jsem si predtim vytocil, takze sem nic nedostal, kdyby slo tak byvh ho aspon prodal. Jinak 6ka je moc povedena. Rio je uzasna nova trat, ale porad vzpominam na FujimiKaido....

to je divny, ja kdyz si vytocim auto co vlastnim tak mi to napise ze mi pridali penize misto auta