Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport


tofi

Recommended Posts

Já do toho šel, hlavně díky ALZE.. Minulý týden (nebo předminulý) měly v akci Black Friday kupony xbox s hodnotou 300kč za 199,-

Takže na tu Ultimate edici jsem koupil 9 kuponů za 1.791,- a ještě něco kolem stovky zbylo na účtu. Jen byl "oser" to všechno rozbalit, setřít a naťukat. Ale za tu slevu to stálo.. Jinak teď tam ty kupony maj za 249,- tj. UE za 2.241,-. Jen otázka, zda dostatek kuponů..

V každém případě se těším!

To ti vyšlo hezky, o té akci jsem věděl, ale těch kupónů jsem si bohužel nevšiml. Možná to vezmu i za těch 249 Kč, zítra se rozhodnu. Takovou podobnou slevu měli před pár měsíci i v Datartu, tam měli kupóny v hodnotě 1500 Kč za 999 Kč, taky jsem to prošvihl :-D No nic, to už jsme trochu OT...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti vyšlo hezky, o té akci jsem věděl, ale těch kupónů jsem si bohužel nevšiml. Možná to vezmu i za těch 249 Kč, zítra se rozhodnu. Takovou podobnou slevu měli před pár měsíci i v Datartu, tam měli kupóny v hodnotě 1500 Kč za 999 Kč, taky jsem to prošvihl :-D No nic, to už jsme trochu OT...

to je dobry napad, koupit to pres takove kupony, skoda ze o tom clovek nevedel, ja mam rezervovanou obyc edici na aukru za 1199,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Mě se líbí ty wheelspiny, zatím jsem možnost tím "točit" třikrát, z toho dvakrát padl prostředek. Jednou milion kreditů, podruhé formule Lotus :-D

jj to je dobry to prevzali z ForzaHorizon2, obcas to potesi kdyz clovek vytoci 1M credits, ale nekdy zase nastve auto za 15k :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

funguje vam Forza Hub, mam takovy problem ze mi to u FM6 nenacita progres, u vsech ostatnich dilu mi to nacitalo v pohode ale u FM6 mam porad 0/3000 kdyz se kouknu na vas tak vam se to nacita v pohode, nevite cim to je, napadlo me zda to neni tim ze mam dvd verzi a vy mate vsichni digitalku, nebo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co me nastvalo u wheel spinu, dvakrat jsem si vytocil auto co uz jsem si predtim vytocil, takze sem nic nedostal, kdyby slo tak byvh ho aspon prodal. Jinak 6ka je moc povedena. Rio je uzasna nova trat, ale porad vzpominam na FujimiKaido....

to je divny, ja kdyz si vytocim auto co vlastnim tak mi to napise ze mi pridali penize misto auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu