Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fallout 4


tokyno

Recommended Posts

Mam dotaz, je možné ze po updatu 1.02 se mohly přihodit bugy- konkrétně ze mam stále zlomenou ruku a nejde vyléčit a vpravo mam stále obrázek postavičky , ktera na to upozorňuje, a dříve mi šlo,kdyz jsem neměl vytáženou zbran a měl pohled z třetí osoby, pomoci pravého analogu otočit kamerou tak, ze jsem viděl sebe zepredu- ted se mi to přehodi do první osoby a kdyz začnu střílet tak nejde vidět zbran, takze musím prebliknout kameru...

je na to řešení???? Muze to odstranit další update???

da se s tim hrát, ale myslim ze každého z nás takový věci se.ou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lotusak: mám odpověd jen na jednu tvou otázku. Kamera se pokud vím otačí tak že držíš touchpad a pak až pačkou točíš, ne? :-)

Má otázka: Jak zjistim kde mam zaparkovaneho společníka jiného? Chodil jsem teď s tím supermutantem ale chci zpět psíka a nevím kde je :( Je možnost ho najit něják?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak podařilo se mi to z části vyřešit tim, ze jsem vlezl do power armoru, a uz to upozorněni zmizelo, ale furt tu ruku ma divné u těla, kdyz z toho vylezu.

Jinak ta kamera se mi točí i kdyz držím jen pravý analog bez toho touchpadu( teda pouze v power armoru) , kdyz z nej vylezu a chci přepnout do třetí osoby tak se mi to přiblíží tak, ze vlastně koukám stejně jak z první osoby, a pak to zlobí jak jsem psal....

Winkja: záleží kam jsi psa poslal, pokud do sanctuary hills, tak je mozna úplně vzadu v boudě, Ja ho tam uviděl, až jsem zboural jeden ten barák, tak se tam mrkni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak psa jsem našel :)

Ale další otázečka, jak najdu další "nájemníky" do Sanctuary? mam tam 5 lidi a v podstatě se nemam jak rozrůst když všici už mají práci a já nemůžu rozšiřovat pole atd...

Musíš postavit vysílač, lidi ti tam začnou chodit sami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, no popravdě mluvených textů tam je hodně, ale řekl bych že ta angličtina není až tak těžká, ale to může být pouze můj úhel pohledu, nevím na jaké úrovni znáš angličtinu ty. Jinak na počítači se už rozjel oficiální překlad a příští rok by měl být hotový :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Čau lidi. Nevíte někdo kde bych se dozvěděl něco o hře. Myslím jako třeba kterej typ zbraně je vhodnej na co, který vlastnosti si vylepšovat, který ne atd. Hra je strašně obsáhlá, angličtinu umím spíš jen okrajově a rád bych pochopil všechný herní mechaniky. Stačí odkaz na nějaký fórum nebo něco... Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu