Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls 3


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 228
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators

Hra vychází 12.4. pro všechny stejně pokud se nepletu, dokonce ani Amazon si nedovolí ji odeslat dříve. Alza je svými před-termíny pověstná, bral jsem u nich takhle v předstihu už vícero her. Víte jak to je - dokud jim za to nikdo nešlape po krku, nemají důvod s tím přestat (business je business).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra vychází 12.4. pro všechny stejně pokud se nepletu, dokonce ani Amazon si nedovolí ji odeslat dříve. Alza je svými před-termíny pověstná, bral jsem u nich takhle v předstihu už vícero her. Víte jak to je - dokud jim za to nikdo nešlape po krku, nemají důvod s tím přestat (business je business).

co si pamatuju doby velke slavy electroworldu, tak uz alza mela naprosty monopol na vse a hlavne na ceny a v dnesni dobe,kdy jako jedna z mala sla i na jine trhy,tak uz ji nic nehrozi. Nez se tu objevi amazon:)

Jinak,ze je to verze na ps4,tak ds3 oproti druhemu dilu v grafice moc velky nazkok nema, no nevadi to,ale snad priste:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Graficky je to rozhodně dál než ds2. Akorát po 10 minutách člověk vnímá již jen jak se to skvele hraje. Tak 10h a treti lokace. Zatim zadne poradne misto na farmu. Zbrani zatim tak 15. I ten luk je pouzitelnej;) zatim zadna 2h sekerka co jsem mel v Bloodbornu takze jedu mece. Snazim se projit kazdou diru a snat jsem nic nevynechal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak platinovka se zase protahne. Nejhorsi je to,ze clovek si protahne postavu do ng++ a pak vydaji dlc, ktere je skoro nehratelne nez clovek pozna, jak to tam funguje.

koukam,ze se zase budou farmit sunlight medals, dohromady 30 ks na dve specificka kouzla,aby byla trophy all spells and miracles. Jinak je tam mimic helma na farmeni,ktera zvysuje drop diky statusu lucky.

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tak cekani na dlc bude i pul roku. Tak konecne 2h greatsword. Je fajn ze z mobu padaji veci co maji mobove na sobe. Takze kdyz jsem potkal bubaka s 2h tak byla farma na svete. 15x a padl;) i love this game!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu