Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Emulators 13


narliza

Recommended Posts

  • Odpovědi 178
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jak mam strilet u duck hunting ? :D (3hra u prvniho povidani) EDIT : a nevite jak se jmenuje ta hra jak mate tank a hrajete proti ostatnim tankum na takove mape ktera je postavena napr z cihel pancire vody atd. ? a muzete si udelat vlastni mapu .... a jeste bych rad vedel :D jak se jmenuje hra kde mate takovyho biliho panacka a delate duhy a po nich splhate nahoru a sou tam ruzny prisery :D jestli by nekdo vedel a rekl tak diky

ta první se jmenuje Tank :D

tak jsem zkousel MAME a nejak mi to nejde ,spustim emulator hodi se uvodni obrazovka pak se hodi cerna obrazovka a napise mi to the game could not be started? nevi nekdo co s tim PSP jsem si koupil hlavne kvuli MAME

dik

nejspíš bude jen pro 1.50 kernel

1 ) pokud máš PSP Fat doinstaluj si 1.50 kernel pro svůj CFW a přepni na 1.50 v recovery

2 ) máš Slim - použij emulaci 1.50 přes timemachine

oboje v tutoriálech zde na foru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem zkousel MAME a nejak mi to nejde ,spustim emulator hodi se uvodni obrazovka pak se hodi cerna obrazovka a napise mi to the game could not be started? nevi nekdo co s tim PSP jsem si koupil hlavne kvuli MAME

dik

to MAME je nejaky magicky, nevyznam se v tom..

kazdopadne existuji 4 dalsi ruzne emulatory, ktere emulujou "automaty":

CPS1PSP

CPS2PSP

MVSPSP

NCDPSP

linky najdes, napr tady balik MVSPSP:

http://www.desahogate.net/el_original/psp/psp-mvspsp-v2-3-1-neogeo-roms-rs-89282.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsetky GB hry co som zatial hral vratane pokemonov sli ukladat normalne cez menu hry, samozrejme aj funkcia save state v emulatore fungovala...skontroluj ci si v case savovania nemal zrychlenu hru/aka turbo :P(pri pkmn sa hodi ;) ), vtedy mi to sice akoze ulozilo(cez hru), ale nemal som co loadnut XD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm mam problem, ani jeden z emulatoru mi na psp nejde, vzdy kdyz to chci spustit napise mi to error a ze nemuzu hrat hru a jeste za tim cislo v zavorce, takze se nedostanu ani do vyberu ramek, mam PSP slim fm 4.05, ale zkousel sem i na 3.95 neslo to... takze se ptam, vcem je hacek??:blink::blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to MAME je nejaky magicky, nevyznam se v tom..

kazdopadne existuji 4 dalsi ruzne emulatory, ktere emulujou "automaty":

CPS1PSP

CPS2PSP

MVSPSP

NCDPSP

Tak ty prvni tri mam ale neni to ono.To bude asi tim ze v PC normalne pouzivam MAME mnohem vetsi vyber her a vsechno v jednom. ale i tak :thanks:

nejspíš bude jen pro 1.50 kernel

1 ) pokud máš PSP Fat doinstaluj si 1.50 kernel pro svůj CFW a přepni na 1.50 v recovery

2 ) máš Slim - použij emulaci 1.50 přes timemachine

oboje v tutoriálech zde na foru

no mam slim trochu jsem vcera hledal na netu ale stejne to nejak neslo:blink:

ted jsem se dival na ten tutorial ohledne timemachine tak z toho jsem uplny deb*l:!: neni primo nejaky MAME pro slim? nebo nejaky navod pro lopaty

Jde mi hlavne o to at muzu trenovat jelikoz jsem clenem klubu elitnich hracu automatovych her nazvany "EMUX" ,a pro me je celkem malo CPS1,2 a neo-geo.....

predem DIky kazdemu za help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
fungujou ty emulatory na PSP bez flashe,unbricku atd??

Bohužel...jsou to Homebrew aplikace, které rozběhneš jen na PSP s CFW...

(návod pro začátečníky)...ale není problém si sehnat někoho v mapě flasherů a nechat si PSP flashnout,pokud nemás desku TA-088v3 :D

Vše najdeš v sekci PSP a je to nastaveno jak důležité;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem zatím zkoušel game boy color a jede, problém je ale s romkama. Mají strašně moc různých koncovek, a hlavně při stahování je k dispozici vždy strašně moc verzí jedné hry a u každé je za názvem 10 závorek s nějakýma zkratkama a absolutně nechápu o co jde, tak nevím jestli musím stahnout všechny verze a nějak je sloučit v jednu, nebo jestli je každá jiná nebo co to vlastně znamená. uvedu příklad romek pro segu mega drive:

Road_Rash_(UE)_[c][!] ( ta snad koncovku ani nemá, je to soubor bin )

Road_Rash_(UE)_[p1][!] (ta má koncovku .gen)

nevím jestli patří k sobě nebo ne, nevím vlastně nic.

nebo

Revenge_of_Shinobi,_The_(W)_(REV00)_[!] (koncovka .smd)

Revenge_of_Shinobi,_The_(W)_(REV01)_[!]

Revenge_of_Shinobi,_The_(W)_(REV02)_[!]

Revenge_of_Shinobi,_The_(W)_(REV03)_[!]

Revenge_of_Shinobi,_The_(REV_02)_(JUE)_[R-Eur][!] (koncovka bin)

a tak je to snad se všema romkama na všechny emulatory.

pomoooc. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc, ale ještě se objevil jeden závažnější problém. Když zapnu emulátor NES, tak se zapne v pořádku, ale při výběru romek nikde není složka s tím emulátorem ani romkama, zkoušel jsem to hodit do GAME i do GAME150 a pořád nic. nevíte někdo co s tím?díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc, ale ještě se objevil jeden závažnější problém. Když zapnu emulátor NES, tak se zapne v pořádku, ale při výběru romek nikde není složka s tím emulátorem ani romkama, zkoušel jsem to hodit do GAME i do GAME150 a pořád nic. nevíte někdo co s tím?díky

Doufam ze ti ta moje rada pomohla ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu