Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 16


Buladog

Recommended Posts

Chlapi prosím nevíte někdo jak je to s těma IF (in form) kartama? Protože to jsou dvě různé karty ta základní a in form, můžete mít v klubu obě? A abych to uvedl do extrému, můžete mít obě v sestavě? Nebo alespon na soupisce (jedna v sestavě jedna na střídačce?) Uvedu příklad - Insigne (seria A) je celkem fajn CAM, ale jeho IF a IIF karty jsou brutální a hlavně jsou LW a to je pak skoro nej LW ze serie A. můžu mít v klubu obě? Abych měl zakladniho Insigneho jako CAM a na křídle toho IF insigneho co je LW?

A to co platí pro IF karty, platí i pro ty různě heroes karty atd? díky moc

Upraveno uživatelem Molda22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 237
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdarec,hraji jiz delší dobu FUT 16 s hráči z francouzské ligy ale pořad to nemůžu nějak doladit.Jeden zápas je úplně paráda,hráči si nabíhají a tak.A druhý zápas stojí úplně za ho...,hráči si nedokáží nabehnout,nemám skoro žádný odrazeny balon a v obraně to taky stojí naprd.Rozestavení hraji 4-1-2-1-2 a hráči jsou na svých postech.Můžete poradit nějaké tipy a rady jak to zlepšit? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, dnes jsem koupil Deluxe verzi na PS Store. Bohuzel jsem nikde nenasel 3000 point a toho skřeta z Barcy, kteryho nemusim, ale pro zacatek se hodi.

Nevite jak to aktivovat?

Napadlo me jedině to, že jsem to koupil na účtě na kterym kupuju hry a hraju to na jinym uctu, jestli to neni ten kamen urazu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eman07

Výkon samostatných hráčů je daný taky stavem jejich kondice.. čím vyšší tím pochopitelně produktivnější hráč na hřišti.. pokud jsi dal více zápasů za sebou tak je pravděpodobné že máš unavené hráče. Je třeba mít náhradu a pravidelně to střídat.

Molda22

Tvůj UT muže mít pouze jednoho stejného hráče, představ jsi že by měl někdo třeba 4x Ronalda v základní sestavě :D

LUKY7

Ty pointy jsou jakoby addon který jsi musíš odemknout, mělo by to být součástí Delux verze. Pokud s tím máš problém ozvi se na PS store support.

Tonda512

Minimální rychlst připojení netuším.. ale teď o víkendu jsme zkoušeli vytvořit hotsport skz mobilní telefon a připojil jsem se na něj pomocí Wifi od PS4 a UT nám normálně skrz mobilního operátora 4G běžel.

Nevíte jestli je možný použít na jeden PSN účet víc Origin účtů?

Kamarád kterej se přihlásil na sekundární slot, tak dostal bonusy (Deluxe verze), a tak mě napadlo, že bych se na ten účet přihlásil pod svým origin účtem abych taky dostal ty bonusy.

Díky

To by mě také zajímalo... kamarád jsi na svůj účet na kterém hraje koupil FIFU Deluxe a já jsi od něj chci vzít primár a hrát fifu na mém učtu.. dostanu pak ty pointy a bonusy také ?

Díky

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den. Mám dotaz ohledně ultimate teamu. Jsem naprostý nováček v ultimate team a mám pro mě dost důležitou otázku. Jde hrát ultimate team pouze online? nebo i offline? Protože tam je i kolonka jednoho hráče, kde to internet nevyžaduje. tak se chci zeptat jak to je, jaké jsou rozdíly a tak? předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den. Mám dotaz ohledně ultimate teamu. Jsem naprostý nováček v ultimate team a mám pro mě dost důležitou otázku. Jde hrát ultimate team pouze online? nebo i offline? Protože tam je i kolonka jednoho hráče, kde to internet nevyžaduje. tak se chci zeptat jak to je, jaké jsou rozdíly a tak? předem děkuji

Ahoj Ultimate team lze hrát pouze s internetovým připojením protože komunikuje ze servery ea.

Nicméně máš dvě možnosti jak hrát a to sice online proti lidem nebo režim jednoho hráče proti počítači.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fifa points jsou oficiálně pouze prostřednictvím storu, mužeš za ně koupit vstup do režimu draft nebo balíčky. Počítej s tím že to ale není moc rentabilní investice.

Fifa coins existují sítě kde lidi tyhle coins prodavají ale opatrně ať tě někdo neobere.. chtějí platbu předem vetšinou a hlavně riskuješ ztrátu učtu v EA jelikož porušuješ pravidla.

Upraveno uživatelem Buladog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

chtel bych se zeptat jestli se neda neak omezit nebo vypnout prestupove obdobi v kariere, protoze se mi vubec nelibi ze se roztrhne pytel z hracema a prestupuji jak pomateni uplne nesmyslne.

Dekuji.

Mám dojem že se dá nastavit přestupní období před spuštěním sezóny, nicméně já kariéru vůbec nehraji, celkově proti AI nad profesionální úroveň se téměř nedá hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, chci se zeptat, jdou vám vibrace ve hře? jako při tefení tyče, případně u penalt. U mě nic, ale v jiné hře to vibrovalo, zkoušel jsem už i reset ovladače, jo enable vibration v nastavení pska jsem zapl, ale ve hře s nastavením nemůžu najít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu