Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Until Dawn


Marr

Recommended Posts

Naopak, minimální a proto se jimi příliš nezásobí :cheesygrin: Být tebou jim tam napiíšu kdy a jestli vůbec budou, aby ti totiž neřekli, že ji objednávají až poté co si ji někdo závazně objedná u nich.

Psal jsem jim dvakrát email a pokaždé mi přišla stejná odpověď. Že zboží není skladem a že nemají žádné informace od dodavatele. Připadá mi to že tam ten jejich systém pokud není zboží skladem automaticky vygeneruje tento email!! Dnes jsem tam volal a opět se tam vykecává automat a když mě to vyzve abych zmáčkl uvedenou 1 na dotaz o dostupnosti zboží tak automat nereaguje na zvolenou číslici a dál se vykecává a potom se hovor přeruší!! No jo Náš zákazník Náš pán zřejmě moc v potaz NEBEROU!!! :-(( Big problém je v tom že polské verze nabízí jedině tento obchod!! Teď trošku odbočím. Mám ještě spadeno na kolekci Remasteru Beyond two souls a Heavy Rain tak pokud to do konce unora nenaskladní tak si to moje velké zklamání vykompenzuju alespoň těmito exkluzivitkami v kolekci!! :-)) a pak už vysněný UNCHARTED 4!!!!! :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím nevíte někdo jestli je nějaký polský obchod z hrama který zasílá i do České Republiky? Chtěl jsem objednat po naskladnění z k24.cz Until dawn v polské verzi ale včera tam byla částka 957kč a dnes už 2014kč tak to si můžou strčit do prd.le!! Diky za případné info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k dočasné nedostupnosti bych tu cenu usuzoval tomu, že bohužel už ani nebude. Jinak polský aukro nic? Nebo zajet přímo do Polska?

Nevím vubec jak polské aukro funguje. Díval jsem se na allegro.pl a Until dawn tam je a ne jedna kopie ale nevím jak na to a jestli to jde nějak poslat k nám. Nemám s tím žádnou zkušenost!!! :-((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu