Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Metal Gear Solid V The Phantom Pain


Anubis1

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Jinak pro majitele RGH je třeba DVD 2 (playdisc) převést pomocí XboxImage browseru, nakopirovat tam kde davate hry a DVD1 (instalacni) obsahuje content, ten je třeba extrahovat opět XboxImage browserem a na kopírovat na interní HDD do content.

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak semto zkoušel,složku 4B4E085E jsem zkopíroval do složky Content/0000000000000000/,a složku mgs5tpp RGH do složky Games.Když to chci zapnout,tak se to jako chvíli načítá,a pak to napíše:GAME DATA HAS NOT BEEN INSTALED.TO PLAY Metal Gear Solid V: The Phantom Pain INSERT DISC 1:INSTALL AND INSTALL THE GAME DATA.

Nesetkal jste se stím někdo?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím mám RGH 4gb.. Všechny hry jsem zatím rozchodil pomocí naformátované flashky.. tady u Metal Gear Solid V mi to hlásí chybu a nepodařilo se mi najít na netu návod pro 4gb konzole.. :/ nevěděl mi někdo poradit? Převedení Contentu přes Horizon na flashku nestačí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem mám problém z DVD 1 mám vyextahovaný content ale i když ho nakopíruju na HDD do content-000000000000-xxxxxxx tak mi to pořád píše že

mám něco stáhnout a hra se nerozjede DVD 2 mám přes ISO2GOD ... zkoušel jsem to i před horizon a flashku a taky to samé ... Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se, že to opět pár lidem nejde tak tady je odzkoušený návod jak nainstalovat na RGH do Xboxu s interním HDD:

1) DVD 2 celé převést standardně přes ISO2GOD nebo Xbox Image Browser a nahrát tam co nahráváte běžně hry (xxx\content\0000000000000000\4B4E085E)

2) Z DVD 1 rozbalit Xbox Image Browserem složku Content a z ní 4 soubory 4B4E085E0F0000A1, 4B4E085E0F0000A2, 4B4E085E0F0000A3 a 4B4E085E0F0000A4

a ty nakopírovat na interní disk do složky xxx\content\0000000000000000\4B4E085E\00000002. Zbytek DVD1 není k ničemu potřeba

Celkem je to cca 5,5 GB takže se to zase jako obvykle na interní 4GB jednotku nevejde. Takže majitelé mrzáka bez interního HDD mají smůlu. Hra se pak spouští standardně z DVD 2

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Content samozřejmě musí být na interním disku/flashce jak se psáno v návodu a přes ISO2GOD mi to normálně funguje. Samozřejmě klidně na DVD2 použijte taky Xbox Image Browser, je to zcela wurst

Content musí být výhradně na interním disku, z flash nefunguje (odzkoušeno, napíše to že to nenašlo X360 HDD), na xpgamesaves to někdo rozchodil z externího disku, ale ve hře mu nešel zvuk (pouze v cutscénách)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle všech dostupných informací to s naformátovanou flashkou nepujde.. Pokud to někdo rozjel na 4gb RGH dejte vědět. Díky

To je takový problém, si za pár kaček koupit jakýkoli interní X360 HDD? Pochop, že máš tu nejproblémovější variantu X360. Stojí ti to za ty věčné problémy, stále žonglovat s flashkama a věčné nikam nevedoucí dotazy? Dost dobře tohle nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

To je jasné že musí mít content na interním HDD (jsem se spatne vyjadril) a taky musí být DVD2 převedeno XboxImage Browserem a nesmí být v GOD formátu, to jsem se dovezl na jednom SK fóru, kde zkoušel hru rozjet na RGH.

Problémy s rozchozenim her na 4GB mrzaku tu budou pořad, protože lidí si myslí že ušetří a ve finále hru nerozjedou nebo s krkolomnym nastavením a kopírováním na flashku.

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je takový problém, si za pár kaček koupit jakýkoli interní X360 HDD? Pochop, že máš tu nejproblémovější variantu X360. Stojí ti to za ty věčné problémy, stále žonglovat s flashkama a věčné nikam nevedoucí dotazy? Dost dobře tohle nechápu.

Dost dobře to nechápeš nejspíš proto, že moc nevíš o co jde. Mám 2TB HDD a dohromady asi 64gb "interních" na disku a flashce. Není to tak komplikované jak to vypadá. Všechny hry jsem rozjel, problém mám až s Konami, která jak u MTGSV tak i u toho hodinového dema co vydala předtím nepodporuje žádný jiný způsob. Proto bych rád pokud by tu byl někdo erudovaný, kdo by tohle dokázal vyřešit. Kupovat další HDD neplánuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4GB mrzáka tu na vyzkoušení nemám, ale podle zahraničních fór to na 4GB skutečně nefunguje. Buď nejde zvuk nebo nic.Takže můj návod je pouze na Xbox s interním HDD.Snad to lidi donutí si libovolný 2,5 palců SATA dát dovnitř do xboxu a mít po problémech jak už tu někdo psal (klidně 20 GB co jde sehnat "za odvoz").Na RGH konzoli to NEMUSÍ být originál MS disk, ale libovolný co kuchnete třeba ze starého notebooku

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak že potvrzuju funkčnost dle Tvého (xmod) návodu,akorát obsah DVD 2 sem nakopíroval na HDD/Hry a z Dvd 1 jsem vyextrahoval pouze 4B4E085E a to sem nakopíroval do HDD/content/0000000000000000/

Na oboje sem použil Xbox Image Browser.

Upraveno uživatelem Attila
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost dobře to nechápeš nejspíš proto, že moc nevíš o co jde. Mám 2TB HDD a dohromady asi 64gb "interních" na disku a flashce. Není to tak komplikované jak to vypadá. Všechny hry jsem rozjel, problém mám až s Konami, která jak u MTGSV tak i u toho hodinového dema co vydala předtím nepodporuje žádný jiný způsob. Proto bych rád pokud by tu byl někdo erudovaný, kdo by tohle dokázal vyřešit. Kupovat další HDD neplánuji.

Ale chápu to dobře, protože to tady čtu už několik let stálé skučení lidí, co mají 4GB mrzáka. 2TB externí jsou ti prd platné když máš věčný problémy protože nemáš interní HDD. Jak píše Xmod, je to otázka pár stovek a máš navždy po problémech a nemusíš nic řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Stáhl jsem si Metal.Gear.Solid.V.The.Phantom.Pain.XBOX360-COMPLEX [27.08.15]

Raději před vypálením projel přes abgx, žádný problém. Během vypalování taky žádný problém. Dám do xboxu disc 1. Začne se načítat - černá obrazovak, mechanika pracuje a najednou ticho a xbox zamrzne. Tak jsem zkusil disc 2 - ten vyhodí hlášku, že disc je nečitelný. Zkoušel jsem to asi 5x a pořád to samé.

Nějaká rada nebo prostě smolík?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu