Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Čas na hraní PS4


Zaky

Otázka

Ahoj, mam dotaz. Jak casto hrajete? Uvazuji o navratu ke konzoli - nyni PS4 (driv velky hrac spis sportovni hry,ale i exkluzivky). Jsem ridic z povolani v mhd, takze cas byva jen o vikendu (prakticky), ale mam pritelkyni, psa a rikam si, zda bych to vyuzil a nebylo by to jen na okrasu :) moc me lakaji exkluzivky a hl s fifou nebo peskem.

diky za zkusenosti jak se Treba tvari vase pritelkyne kdyz sednete k tv misto k ni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

hustacky obrazky...

kompromis se urco najde :)

ty urco povazujes za zbytecnost ja nevim, treba to ze de s kamoskama kupovat na cely odpoledne hadry bo nejaky kabelky bo jiny kramy, a po celym odpoledni se vrati s jednou věcí...

dělám na směny, někdy mezi směnama nejsem doma, na to mam vitu a hry z pluska do ní takze finančně to nic skoro nestojí občas koupim něco ve slevě

na ps4 toho nevychází zas tolik aby si to porůznu nestihnul odehrát :) a o to víc si můžeš počkat na slevy...

kdyz ona má dámskou jízdu a tobe se treba nechce na pivo bo tak určo to vyuzijes.. zas tolik casu to nebere vetsina her je do 10 hodin na kompletni dohrani vcetne posbirani vetsiny veci, achievmentu a tak

pritelku hrani taky nejak moc nebere, ale tak kdyz u toho nesedim celej den a rozumne se to zkombinuje tak neni problem, jak sem psal vejs.. ona ma taky haldu pro me nepochopitelnejch cinosti kery sou podle me uplne zbytecny :D

Upraveno uživatelem aaischa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No.. Já ze začátku kupoval i hry který jdou hrát ve dvou, abysme mohli ten čas při hraní trávit spolu, po pár měsících z toho ale sešlo a hraní přítelkyni prostě nebaví a radši dělá něco jinýho. Ale jinak problém s tim nemá, samozřejmě nic se nesmí přehánět, takže bych nedoporučoval, když si psal víkendy volný, to brát že 48 hodin je tvejch na hraní :D. Si s ní promluv a uvidíš jak to bude brát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

draku, u toho druhého obrázku jim ještě něco překáží :D

Jinak Zaky, jsem majitel menší stavební firmy a na hraní si vždy najdu čas. Někdy se k ps4 dostanu třeba na půlhodinku za tři dny, jindy třeba i pár hodin denně. Dřív jsem třeba každý večer chodil na pívo, takto chodím jen jednou za pár dní. Bývalka byla nakonec ráda, že mne má po večerech většinou doma a společenský život se taky stíhal bez problémů. No a to, že je už bývalá maželka je důsledkem jiných okolnoostí. A můj pes běhá venku po zahradě a hlídá barák :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Náhodou, já takhle přítelkyni k hraní přivedl :-D. Na klávesnici s myší jí to moc nejde a tak se do toho nikdy nehrnula.. (ikdyž se často chlubí, že kdysi dohrála diablo beze smrti)

ale s dualshockem se naučila za pár hodin a už mě k tomu skoro ani nepustí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja jsem si ted ps4 poridil asi mesic zpatky a resil jsem podobnej problem. Taky dost sportuju plus smeny v praci, ale nastesti to pritelkyni zatim moc nevadi, vic nez to hrani ji vadi sport :D

tak na tom jsem stejne, nekdy rika proc si nezahraju ale jak jdu za aktivnim sportem tak je problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu