Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Oblibene tema: XGD3 a LiteOn Ihas 124-e (nebo 124-14)


polpcr

Otázka

Pekny den,

stravil jsem par tydnu prolezanim ruznych for a navodu ... a jiste je Vam jasne, ze kdyz pisu sem, tak neuspesne.

Sebral jsem odvahu otevrit toto tema, hlavne z duvodu faktu, ze verze mechanik s iHas pokrocila, a temata byla z valne vetsiny jiz dost historickeho data (rok a vice). Zaroven proto, ze ackoli se povazuju za pomerne zkuseneho, mam pocit ze "detailni tutorialy" byly napsany sice se snahou byt detailni, ale vynechali nektere zasadni kroky (?) - nebo jsem uz proste z ruznych navodu uplne zblblej.

Vezmu to od konce: co se mi podarilo a jakym postupem.

1) mam iHAS 124-E (respektive 124-14). Uplne novou. Pripojenou pres redukci SATA/USB. Z recenzi drtiva vetsina uzivatelu hlasi XGD3 kompatibilni. Nicmene nekteri take hlasi ze si neskrtli... upresnuji: neprovadel jsem zadny flash nebo jakoukoli manipulaci s DVD mechanikou.

2) ve vysledku jsem aplikoval tento postup, o kterem si myslim, ze by mel byt OK

a) vlozil jsem verbatim DVD DL (mk 003) do iHAS mechaniky

b) spustil jsem burnermax payload tool a aplikoval jej na iHAS mechaniku/vlozene medium. Nechal jsem samozrejme bezet minimalizovany

c) imgburn diky tomu ukazuje ze kapacita DVD DL je idealni pro XGD3 iso

d) nastavil jsem imgburn dle jakehosi navodu (a zde mam samozrejme otazniky zda to je dobre), nastaveni je prilis

e) paleni probehlo OK, zadna error hlaska.

f) xbox si ani neskrtl, dvd sice poznal ze je vlozeno, nicmene ani nenacetl ze by tam byl nejaky obsah ktery by zacal nejak resit.

3) mam par otazek, ktere by mi pomohli zkusit to vyresit

o1) je v sousedlosti kroku nejaky problem ? chybi neco?

o2) nechybi mi nejaka manipulace s iHAS DVD (fw?)

o3) doufam ze neni potreba pro cteni takovych DVD nejaka manipulace s xbox (flash?) - do toho bych nesel...

o4) asi nekdo nekde nevyhrabe jak ma byt nastaveny imgburn pro tuto revizi mechaniky (mam pocit ze nastaveni imgburn resili pro revizi B)

4) separatni otazka - pouziti abgx360 ?

- projel jsme pro jistotu iso pomoci abgx360, a bylo vse OK (green) az na "topology data was not verified". Muze to byt zdroj problemu? (pracuju na tom zkusit jine xgd3 iso ktere abgx360 zkontroluje na 100procent, ale aktualne jsem se k tomu jeste nedostal)

snad me uz dalsi otazky aktualne nenapadaji. Opakuji ze vim ze je to oblibene tema, ale berte to prosim jako refresh znalosit, a zaroven jako refresh tutorialu, protoze napriklad spousta detailnich step-by-step tutorialu vubec nehovori o spustenu burnermax... a ja mam pocit ze to je need?

tak moc dik, Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators
o3) doufam ze neni potreba pro cteni takovych DVD nejaka manipulace s xbox (flash?) - do toho bych nesel...

Tohle bude asi zdroj toho problému. Chceš na své konzoli přehrávat "zálohy" her a přitom nemáš flashnutou mechaniku?

Pokud jsem to tak pochopil správně, potom je tvoje snaha s iHAS mechanikou marná ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

No, teď se nechci nijak dotknout tvých zkušeností, ale tohle se v návodech neudává, protože to se tak nějak předpokládá.

Žádná konzole od žádného výrobce není vyráběná tak, aby přehrávala jiné hry než z originálních placek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dik

zkusenost byla myslena ve snaze orientovat se v problematice a snazit se najit navod driv nez spamuju dotazy:)

takze kdyz to nikde nebylo explicitne uvedeno, tezko jsem to mohl nekde najit. Takze budu predpokladat ze zakladni prerequisita toho vseho je iExtreme flash a - drzte mi palce.-))

pokud by nekdo videl problem i v mem postupu, dejte vedet..

P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak opet pekny den (vecer).

Takze diky Vam uz jsem pochopil ze bez CFW to nepujde. Tak uz jsem stastnym majitelem. No.. a taky neuspesnym:))

Doslo k prijemnemu posunu. Xbox DVD nacte a snazi se spustit. Jenze.. "disc not supported".

Snazil jsem se patrat, a pokud jsem se zorientoval spravne, jde o XGD3 Ap2.5 "problem"...?

no. a tam jsem skoncil

trochu se posnazim o strukturovane otazky

1) jde pri pouziti meho postupu identifikovat se stavajicim SW, ze dane ISO potrebuje jeste nejakou "pripravu" ? (to co se snazim vypalit projde kontrolou abgx360 jako "green"...tak jsem myslel ze je OK".

2) nasel jsem samo navod na "http://team-xecuter.com/forums/threads/78475-How-To-Patch-LT-v3-0-Topology-Data-Using-XBC-v2-9-Build-0350" - nicmene trochu jsem se ztratil v tom "ap25 topology files". Netusim zda je pro kazdy RIP potreba jiny AP25 topology file nebo neni...takze jsem zatim to me "abgx360 green" iso neinjectoval. (ostatne, ma prvni otazka tomu odpovida).

mam jen smulu ze jsem si vybral blbe iso, nebo jsem uplne mimo?:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu