Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need For Speed


Manoust

Recommended Posts

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já hrál zatím všechny závodní hry na PS4 a troufám si říct že i celkově na ps. A tohle je velká slabota. The Crew mě absolutně nebavilo, přihlouplej tuning jak udělat ze závoďáku offroad a podobně, příběh taky nulovej. Driveclub mě celkem bavil, je tam hodně možností a přijde mi to celkem reálný, škoda že chybí tuning, aspoň kola a bodykit. Project cars mě naprosto uchvátilo, napřed sem to spustil a začal se ztrácet v záplavě možností, následně sem po pár odjetých závodech kariéry omylem odstartoval novou kariéru, a tak sem to poslal k ledu, ale po dohrání (a nutno dodat že velmi rychlém) NFS sem se k tomu opět vrátil.

No a NFS pro mě bylo hned od začátku jasná volba jako pro fanouška Japonských aut, když sem viděl že bude ve hře zhruba polovina aut právě z Japonska a ve hře nebude chybět tuningová legenda Nakai-san, tak sem neváhal. Ale zklamání bylo dost velký. K výše zmíněným jako slabej tuning a krátkej příběh bych ještě dodal, naprosto nereálnej tuning motoru, jako ne že by nešlo z Nissanu Skyline dostat 1000hp, ale určitě ne tak že mu vyměním vzduchovej filtr.

Každopádně závěrem, po dohraní na platinu, bohužel nemám důvod vložit znovu blu-ray do ps4...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak je venku další ohlášená aktualizace http://www.needforspeed.com/en_GB/news/under-the-hood-3

Jsem rád, že sem počkal a nekoupil hned při launchi. Až se rozhodnu koupit tak z toho bude snad plnohodnotné NFS :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to nfs mam taky bavilo me to dost ale ted to ma pujceny segra a ja cekam az tam nahodi dalsi updaty ted uz planuji 2hej bude zvetesenj cap na lvl 70 100+ upravy na auta a alsich x veci no tak sem zvedav. A vymenou filtra urcite nedosahnes 1000k koni to nevim co jsi zas kde videl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz.

PS4 je moje první konzole, mám ji chvíli..... včera jsem se koukl PS store a NFS je v akci.... mají dvě verze Need for speed 1199 s popisem full game a NFS deluxe edition za 1349 s popisem bundle. Neznám význam slova bundle ve spojení s hrou.... bundle je datadisk nebo plná hra a něco navíc?

Dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Já hrál zatím všechny závodní hry na PS4 a troufám si říct že i celkově na ps. A tohle je velká slabota. The Crew mě absolutně nebavilo, přihlouplej tuning jak udělat ze závoďáku offroad a podobně, příběh taky nulovej. Driveclub mě celkem bavil, je tam hodně možností a přijde mi to celkem reálný, škoda že chybí tuning, aspoň kola a bodykit. Project cars mě naprosto uchvátilo, napřed sem to spustil a začal se ztrácet v záplavě možností, následně sem po pár odjetých závodech kariéry omylem odstartoval novou kariéru, a tak sem to poslal k ledu, ale po dohrání (a nutno dodat že velmi rychlém) NFS sem se k tomu opět vrátil.

No a NFS pro mě bylo hned od začátku jasná volba jako pro fanouška Japonských aut, když sem viděl že bude ve hře zhruba polovina aut právě z Japonska a ve hře nebude chybět tuningová legenda Nakai-san, tak sem neváhal. Ale zklamání bylo dost velký. K výše zmíněným jako slabej tuning a krátkej příběh bych ještě dodal, naprosto nereálnej tuning motoru, jako ne že by nešlo z Nissanu Skyline dostat 1000hp, ale určitě ne tak že mu vyměním vzduchovej filtr.

Každopádně závěrem, po dohraní na platinu, bohužel nemám důvod vložit znovu blu-ray do ps4...

Myslím že ses unáhlil,jako tuning motoru je super měníš tam 7 bloků motoru a taky Turbo a další,přece ti vzduchovej filtr nedá o nějakých 700 koní víc,za mě je ten tuning motoru lepší a vychytanější a dokonce realny než třeba u NFS U2 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Jo tak už to mám projeté, ale byly to nervy. Jinač ten kdo vymyslel tu pauzu v té hře je mamlas, protože když si chci pauznout hru, tak by se měl závod zastavit a né aby to pokračovalo na pozadí a závod běží klidně dál. Škoda mluvit. Už mám hotovo a basta. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zřejmě hloupý dotaz, četl jsem, že se dají rychle vydělat peníze a nakoupit auta do garáže, já mám jenom to první auto co jsem dostal, vydělal jsem asi 90 000 z toho jsem 28 000 vrazil do tuningu, abych mohl vůbec s někým soupeřit.

Hra hlásí, že je dokončena na 22 %, já jsem nahrál 7 a 1/2 hodiny, level 20 a pořád si nemůžu koupit ani porsche za 75 000 + tuning takže potřebuji aspoň 120 000.

Nejlépe oceněný závod za vítězství mi dá asi 4000, pak jsou tam příběhové mise s Amy asi za 7000, připadá mi, že peníze skoro žádné nemám na to co jsem odjezdil, abych si koupil dobré auto to prostě nemůžu, ať se snažím jak chci, natož abych zaplnil celou garáž.

Neví někdo o dobrém tipu jak vydělat prachy, tedy kromě cheatu(ikdyž na ten by možná taky došlo až mě to přestane bavit.)

Díky za pomoc.

Upraveno uživatelem liborpoulik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neví někdo, jak upravit kapotu v garáži, tím myslím jakkoli, můžu přidat polepy třeba na nárazník nebo jinam na auto, ale z nárazníku mi šipka přejede až na přední sklo, takže na kapotu si nic dát nemůžu, to je divné, to musím kapotu upravit, třeba přidat sání ?

Mám level 25.

Mám to první auto se kterým s jezdí, Subaru BRZ premium, kapota pomalovat nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu