Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox One hučící trafo


Core.

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Tak předně pokud ti jakákoliv elektronika hučí, je s ní asi něco špatně. A zahřívá se ti i ta trafotihla? Mě se takhle před xy lety zahřívalo a hučelo trafo u vietnamských kazetkových tv her a jednoho krásného dne se z trafa zakouřilo, zasmrdělo a bylo po něm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Ahoj koupil jsem si před týdnem herní konzoli Xbox One a zjistil jsem že trafo poměrně dost hučí je to normální?

V trafu je chlazením takže "nějaké zvuky" to vydávat bude. Každý má jiný práh vnímání hlasitosti a tak je těžké ti odpovědět, jestli tak jak to hučí tobě je nebo není "normální".

Na druhou stranu buď rád, že ti hučí jen v trafu. Kdybys měl PS4, tak ti hučí celá konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Moje napajeci cihla je uplne ticha. Muze na to mit vliv nejake ruseni v siti. Zkusil bych to napajeni zapojit do jinyho okruhu doma nebo nekde u sousedky :) a uvidis jestli bude hucet i tam a jestli jo, tak si kup vypinaci zasuvku ( delaj se i na dalkac ) a mas po huceni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

blablabla- ps4 celá hučí-zajímají mne problémy Vaší uplně nejlepší konzole a to jsem našel-Pokud je napájecí zdroj nadměrně hlučný, je možné, že používáte prodlužovací kabel se zásuvkami nebo přepěťovou ochranu, které jsou přetížené. Zapojte napájecí zdroj přímo do zásuvky v místnosti a ověřte, zda problém trvá. ...jinak na netu je toho dost o tom hučení....a taky jsem se dočetl že u vypnuté konzole je vyplý i ten ventilátorek....jelikož se v tom kapánek vyznám-mohlo by to dělat i to samotné trafo- třeba uvolněné vinutí může vibrovat a vydávat takový divný zvuk....

Upraveno uživatelem okajos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
blablabla- ps4 celá hučí-zajímají mne problémy Vaší uplně nejlepší konzole a to jsem našel-Pokud je napájecí zdroj nadměrně hlučný, je možné, že používáte prodlužovací kabel se zásuvkami nebo přepěťovou ochranu, které jsou přetížené. Zapojte napájecí zdroj přímo do zásuvky v místnosti a ověřte, zda problém trvá. ...jinak na netu je toho dost o tom hučení....a taky jsem se dočetl že u vypnuté konzole je vyplý i ten ventilátorek....jelikož se v tom kapánek vyznám-mohlo by to dělat i to samotné trafo- třeba uvolněné vinutí může vibrovat a vydávat takový divný zvuk....

Trafo hučí i při vypnuté konzoli každopádně skusim zapojit jinam z prodlužovací šňůry díky.

PS4 jsem měl tak vím jak jsou hlučné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak tady se primo pise http://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-one/system/about-power-supply ze za normalnich okolnosti vydava ventilator ve zdroji bzucivy zvuk. Zkus si to procist treba ti to helfne. Jo a pokud ti na zdroji po vypnuti konzole sviti bile svetlo tak zdroj je porad v provozu, kdyz sviti oranzove svetlo na zdroji, tak je vyplej i zdroj a tim padem by nemel hucet a ani nic podobneho.

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

12 ani 15 her? Pochybuju že jich tam budu někdy tolik mít :-)

Jde mi jen o to že Forza nehraju a Fifu bych chtěl.

Jde nějak uložit postup ve hře třeba na externí disk v případě přechodu na jinou konzoli? A jak je to s forzou když už jsem kód na stažení uplatnil? Jde prodat nebo je pouze pro tuto konzoli?

Upraveno uživatelem CORE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Postup her se Ti uklada automaticky na cloud, takze kdyz se prihlasis na svuj ucet kdekoliv na jiny konzoli, tak se ti to natahne z cloudu. Plati to samozrejme jen pokud je konzole v online rezimu.

Tu Forzu muzes maximalne prodat s uctem na kterym si uplatnil kod. Jinak je v prodeji s konzoli bezcenna.

Upraveno uživatelem honzAK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu